Doprava a platba

Platobné podmienky a jednotlivé spôsoby platieb

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien. Platné ceny sú potvrdené kupujúcemu predávajúcim v okamihu potvrdenia objednávky. Ak je platná cena totožná alebo nižšia ako na písomnej, alebo e-mailové objednávke, nie je spätne kupujúcemu potvrdzovaná a tovar je mu dodaný za platnú cenu v okamihu prijatia objednávky. Pokiaľ je cena vyššia ako cena uvedená na objednávke, predávajúci neodkladne o tejto skutočnosti informuje kupujúceho, ktorý môže novú cenu prijať alebo dodávku odmietnuť (viac tiež v dojednania o práve predávajúceho odstúpiť od zmluvy).

Odstúpenie od zmluvy (storno objednávky) - je riešené samostatným bodom, ktorý nájdete nižšie v našej nápovede.

Platobná podmienka je platba v hotovosti pri odovzdaní predmetu plnenia alebo možnosť využitia ďalších spôsobov platieb, ktoré sú uvedené nižšie. Predávajúci je oprávnený požadovať pred dodávkou zálohu vo výške až 100% hodnoty objednávky. V prípade, že je záloha požadovaná, je vystavený doklad " Zálohová faktúra - daňový doklad ". Po dodaní tovaru je na daňovom doklade hodnota zálohy odpočítaná.

Spôsoby dopravy:

Slovensko

Zásielkovňa Při objednání nejpozději do 11.00 hod., dodání na výdejní místo dle Vašeho výběru zpravidla do 24 - 48 hod. 3,00 EUR
GLS Slovensko Doručení na adresu službou GLS - při objednání nejpozději do 12.00 hod., doručení zpravidla do 48 hodin. 4,50 EUR

Spôsoby platieb

Slovensko

PayU Platba online (kartou VISA a MasterCard) zdarma
Dobírka Platba při dodání 1,50 EUR
Platba předem bankovním převodem Expedice zboží po připsání platby na náš účet zdarma

Vrátane prepravných ZADARMO. Pri nákupe nad 50 EUR vrátane DPH je doručenie po celej SR ZADARMO!

Neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov na jeho strane (napr. Nie je i napriek dohodnutý termín prítomná kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu), nesie kupujúci náklady spojené.

Zásielka s tovarom štandardne obsahuje daňový doklad (faktúru), ktorý slúži zároveň ako záručný list, návod na používanie výrobku v slovenskom jazyku.


Zákaznícka infolinka
+420 608 770 472

E-mail
info@vibratory-online.sk

Doručujeme
diskrétne
a rýchlo
Nad 50 EUR
doprava
zadarmo
Ku každej objednávke
10% zľava
na ďalší nákup
2 500 položiek
skladom
u nás