Doprava a platba

Platobné podmienky a jednotlivé spôsoby platieb

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien. Platné ceny sú potvrdené kupujúcemu predávajúcim v okamihu potvrdenia objednávky. Ak je platná cena totožná alebo nižšia ako na písomnej, alebo e-mailové objednávke, nie je spätne kupujúcemu potvrdzovaná a tovar je mu dodaný za platnú cenu v okamihu prijatia objednávky. Pokiaľ je cena vyššia ako cena uvedená na objednávke, predávajúci neodkladne o tejto skutočnosti informuje kupujúceho, ktorý môže novú cenu prijať alebo dodávku odmietnuť (viac tiež v dojednania o práve predávajúceho odstúpiť od zmluvy).

Odstúpenie od zmluvy (storno objednávky) - je riešené samostatným bodom, ktorý nájdete nižšie v našej nápovede.

Platobná podmienka je platba v hotovosti pri odovzdaní predmetu plnenia alebo možnosť využitia ďalších spôsobov platieb, ktoré sú uvedené nižšie. Predávajúci je oprávnený požadovať pred dodávkou zálohu vo výške až 100% hodnoty objednávky. V prípade, že je záloha požadovaná, je vystavený doklad " Zálohová faktúra - daňový doklad ". Po dodaní tovaru je na daňovom doklade hodnota zálohy odpočítaná.

Spôsoby dopravy:

Slovensko

GLS Expresní dodání službou GLS - při objednání nejpozději do 10.30 hod., doručení zpravidla do 48 hodin. 6,00 EUR

Spôsoby platieb

Slovensko

PayU Platba online (kartou VISA a MasterCard) zdarma
Dobírka Platba při dodání 1,50 EUR
Platba předem bankovním převodem Platba převodem na bankovní účet: CITFIN spořitelní družstvo, č.ú. 1007140/2060 (IBAN: CZ9220600000000001007140, BIC: CITFCZPPXXX), variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky zdarma

Vrátane prepravných ZADARMO. Pri nákupe nad 100 EUR vrátane DPH je doručenie po celej SR ZADARMO!

Neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov na jeho strane (napr. Nie je i napriek dohodnutý termín prítomná kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu), nesie kupujúci náklady spojené.

Zásielka s tovarom štandardne obsahuje daňový doklad (faktúru), ktorý slúži zároveň ako záručný list, návod na používanie výrobku v slovenskom jazyku.


Zákaznícka infolinka
+420 608 770 472

E-mail
info@vibratory-online.sk

Doručujeme
diskrétne
a rýchlo
Nad 100 EUR
doprava
zadarmo
Ku každej objednávke
10% zľava
na ďalší nákup
2 500 položiek
skladom
u nás
Upozornenie, internetový obchod obsahuje sexuálne a erotickú tématiku a je určený osobám starším ako 18 rokov.

Vstoupit Odejít