Články a novinky

Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!

02/09/2021 Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!Milujete análny sex alebo vás láka vyskúšať ho po prvýkrát? Rozhodne nepodceňujte výhody dokonalej prípravy, ktorá vám zabezpečí príjemný zážitok so všetkými pôžitkami, k… (Čítať viac)

Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!

01/09/2021 Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!Chcete svojho milovaného potešiť niečím výnimočným, čo ho zdvihne zo stoličky a zároveň mu dá pocítiť, že ste jeho osudová žena a dokonalá milenka v jednom? Doprajte mu deep throat. Hneď ako bude jeho pen… (Čítať viac)

7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!

26/08/2021 7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!Pri hľadaní sexuálnych hračiek nie je zlé hľadať recenzie a zistiť, aké sú podľa iných používateľov najlepšie sexuálne hračky. Môžete si urobiť predstavu o tom, čo skutočne funguje a či sa vám oplatí uš… (Čítať viac)

Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.

24/08/2021 Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.Vzťah na diaľku je pre každý pár ťažkou skúškou. Nedostatok fyzickej intimity je svojím spôsobom jedinečný, čo môže v nasledujúcom období priniesť ešte viac vzrušenia a vášne. Je to však náročná … (Čítať viac)

Keď to v posteli nefunguje, pretože on chce to a ona zasa ono!

23/08/2021 Keď to v posteli nefunguje, pretože on chce to a ona zasa ono!Máte pocit, že pokiaľ ide o sex, ste každý niekde inde? Chceli by ste, aby sa s vami váš milenec večer miloval a vy ste sa mu schúlili do náručia ako hravé mačiatko, ale váš tiger namiesto… (Čítať viac)

Predstavujeme novú kolekciu S8 pre intímnu hygienu!

23/08/2021 Predstavujeme novú kolekciu S8 pre intímnu hygienu!Tento fantastický rad kombinuje prémiové produkty bezpečné pre telo s modernými transparentnými obalmi, ktoré si zamilujete.Kolekcia S8 ponúka široký výber lubrikačných gélov a stimulačných produktov… (Čítať viac)

Recenzia - Keď vás zrazu premôže žiadostivosť a vaša žena nie je nikde k nájdeniu: Tenga Egg Masturbátor

19/08/2021 Recenzia - Keď vás zrazu premôže žiadostivosť a vaša žena nie je nikde k nájdeniu: Tenga Egg MasturbátorKlára odišla k rodičom a nechala ma doma. Keďže týždeň je dlhý. No, našťastie som mal čas navyše, takže prebytok testosterónu urobil svoje. Dostal… (Čítať viac)

Recenzie Pipedream King Cock 12 maxi dildo

18/08/2021 Recenzie Pipedream King Cock 12 maxi dildoAký bol tvoj najväčší penis, ktorý si kedy mala v sebe? Pamätáte si, aké to bolo? Ak áno, a ak sa vám pocit správneho naplnenia páčil, máte možnosť si ho zopakovať. Stačí si vybrať z dild XXL. Sú obrovské, tu… (Čítať viac)

Ako si užiť sex v aute?

17/08/2021 Ako si užiť sex v aute?Chtíč vás môže napadnúť všade, dokonca aj za volantom. Našli ste si milenca alebo milenku a nemáte kde uspokojiť svoje túžby, najmä keď vás váš zákonný partner čaká s teplou večerou? Nebudeme vám siahať do svedomia, ale máme pr… (Čítať viac)

Ste v pokušení hrať počas sexu tvrdšie? BDSM pre začiatočníkov.

17/08/2021 Ste v pokušení hrať počas sexu tvrdšie? BDSM pre začiatočníkov.Mnohé aspekty nášho života sú pod neustálou kontrolou. Niekedy však môže byť táto neustála kontrola únavná a neveselá. Prestaňte sa báť neznámeho a uspokojte svoje najvnútornejšie túžby! … (Čítať viac)


Načítavam...