Doprava a platba

Platobné podmienky a jednotlivé spôsoby platieb

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien. Platné ceny sú potvrdené kupujúcemu predávajúcim v okamihu potvrdenia objednávky. Ak je platná cena totožná alebo nižšia ako na písomnej, alebo e-mailové objednávke, nie je spätne kupujúcemu potvrdzovaná a tovar je mu dodaný za platnú cenu v okamihu prijatia objednávky. Pokiaľ je cena vyššia ako cena uvedená na objednávke, predávajúci neodkladne o tejto skutočnosti informuje kupujúceho, ktorý môže novú cenu prijať alebo dodávku odmietnuť (viac tiež v dojednania o práve predávajúceho odstúpiť od zmluvy).

Platobná podmienka je platba v hotovosti pri odovzdaní predmetu plnenia alebo možnosť využitia ďalších spôsobov platieb, ktoré sú uvedené nižšie. Predávajúci je oprávnený požadovať pred dodávkou zálohu vo výške až 100% hodnoty objednávky. V prípade, že je záloha požadovaná, je vystavený doklad " Zálohová faktúra - daňový doklad ". Po dodaní tovaru je na daňovom doklade hodnota zálohy odpočítaná.

Neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov na jeho strane (napr. Nie je i napriek dohodnutý termín prítomná kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu), nesie kupujúci náklady spojené.

Spôsoby dopravy

Zásielkovňa
Při objednání nejpozději do 11.00 hod., dodání na výdejní místo dle Vašeho výběru zpravidla do 24 - 48 hod.
3,00 €
GLS Slovensko
Doručení na adresu službou GLS - při objednání nejpozději do 12.00 hod., doručení zpravidla do 48 hodin.
4,50 €

Spôsoby platieb

Platba kartou
Platba online (kartou VISA a MasterCard)
zdarma
Dobierka
Platba pri dodaní
1,50 €
Platba vopred bankovým prevodom
Expedícia tovaru po pripísaní platby na náš účet
zdarma

Od 50 € u nás máte dopravu zadarmo na všetko

Vrátane prepravných ZADARMO. Pri nákupe nad 50 € vrátane DPH je doručenie po celej SR ZADARMO!

Načítavam...