Doprava a platba

Platobné podmienky a jednotlivé spôsoby platieb

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien. Platné ceny sú potvrdené kupujúcemu predávajúcim v okamihu potvrdenia objednávky. Ak je platná cena totožná alebo nižšia ako na písomnej, alebo e-mailové objednávke, nie je spätne kupujúcemu potvrdzovaná a tovar je mu dodaný za platnú cenu v okamihu prijatia objednávky. Pokiaľ je cena vyššia ako cena uvedená na objednávke, predávajúci neodkladne o tejto skutočnosti informuje kupujúceho, ktorý môže novú cenu prijať alebo dodávku odmietnuť (viac tiež v dojednania o práve predávajúceho odstúpiť od zmluvy).

Platobná podmienka je platba v hotovosti pri odovzdaní predmetu plnenia alebo možnosť využitia ďalších spôsobov platieb, ktoré sú uvedené nižšie. Predávajúci je oprávnený požadovať pred dodávkou zálohu vo výške až 100% hodnoty objednávky. V prípade, že je záloha požadovaná, je vystavený doklad " Zálohová faktúra - daňový doklad ". Po dodaní tovaru je na daňovom doklade hodnota zálohy odpočítaná.

Neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov na jeho strane (napr. Nie je i napriek dohodnutý termín prítomná kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu), nesie kupujúci náklady spojené.

Spôsoby dopravy

Zásielkovňa
Dodanie na výdajné miesto. Pri objednávke najneskôr do 10.00 hod. doručenie na vami zvolené výdajné miesto zvyčajne do 24 - 48 hodín.
3,20 €
GLS Slovensko
Doručenie na adresu prostredníctvom GLS - pri objednávke najneskôr do 10.30 h, doručenie zvyčajne do 48 hodín.
4,50 €
GLS ParcelShop
Dodanie na výdajné miesto. Pri objednávke najneskôr do 10.30 hod. doručenie na vami zvolené výdajné miesto zvyčajne do 48 hodín.
3,00 €

Spôsoby platieb

Platba kartou, rýchly online prevod (ComGate)
Platobná brána brána ComGate. Odoslanie tovaru po pripísaní platby na náš účet
zdarma
Dobierka
Platba pri dodaní
1,50 €
Platba vopred bankovým prevodom
Expedícia tovaru po pripísaní platby na náš účet
zdarma

Od 50 € u nás máte dopravu zadarmo na všetko

Vrátane prepravných ZADARMO. Pri nákupe nad 50 € vrátane DPH je doručenie po celej SR ZADARMO!

Načítavam...