Sex podľa horoskopu


Škorpión (24.10.-22.11.)

Muž Škorpión

Muž v znamení škorpióna je nestály, neovládateľný, napriek tomu však vášnivý a emocionálny. Je arogantný, sebaistý, avšak k svojim priateľom veľmi lojálny a štedrý. Život sa Škorpiónom ponúka mnohé striedajúci sa emócie - láska a sex - bolesť a hriech, radosť a šťastie - smútok a žiaľ. Nikdy sa nespozná na čo práve myslí a čo chce urobiť. Jeho prirodzenie je doslova sexuálne kompas. Akonáhle zbadá tú, ktorá ho imponuje, okamžite mu to naznačí jeho neomylný kompas.

Milovanie s ním je buď hviezdne nebo rozkošou, alebo hriešne peklo zvrátených praktík. Nerád rieši problémy a ak nejaké nastanú, rád ich rieši kvalitným a tvrdým sexom. Rád loví ženy, ktoré už niekomu patrí, alebo ktoré sú obletované konkurenciou. Ženské telo je jeho vášňou a koníčkom, a preto pozná perfektne všetky miesta, ktoré žene spôsobujú slasť a pôžitok pri sexe. Na ženy ide prevažne zhurta s chlapskú tvrdosťou, bez náznaku akejkoľvek nehy. Chce za každú cenu ukojiť svoje túžby a ak nejde to po dobrom, môže sa stať, že to pôjde po zlom. Prí bozkávanie rád hryzie, saje a vášnivo používa jazyk.

Používaním Ak jazyk pri lízanie klitorisu, je to skutočný rituál. Dokáže s ním neuveriteľné veci a často s ním zachádza do abnormálnej hĺbky ženských genitálií. Očakáva to isté aj od svojej partnerky - nenásytné až bolestivé sanie jeho penisu. Drsnejšie sexuálne praktiky pre neho nie sú ničím cudzím a často smerujú až k perverznosti. Pokiaľ však miluje, ide o veľmi kvalitné a nekonvenčný sex, na ktorý sa hneď tak nezabúda.

Žena Škorpión

Tá naozaj vie, ako na mužov. Ako si ich získať a ako si ich skrotiť. Je to neprehliadnuteľné znamenie plné vášní a vzrušenia. Dokáže to, čo iným pripadá nemožné. Rozpáli aj skalu. Jej nevyčerpateľná energia z nej vyžaruje a každého zasiahne ako šíp. Veľmi rada nakupuje, míňa a žije v luxuse. Akonáhle si určí nejaký cieľ, dosiahne ho nech to stojí čo to stojí, jej zanovitosť a vytrvalosť je naozaj neuveriteľná. Nech robí čokoľvek, robí to s vervou a odhodlaním na plný výkon. Sex samozrejme nevynímajúc.

Dokáže sa krásne a romanticky zamilovať a partner musí byť samozrejme len a len jej. Inak beda mu. Žiarli rovnako, ako miluje. Extrémne a naplno. Keď sa zamiluje, je to tiež naplno, so všetkými city a emóciami a samozrejme s nekonečnou vernosťou. Kto ju získa, má niečo takmer dokonalého. A sex? Sex je samozrejme tiež na plný plyn. Bez pretvárok so všetkou slasťou. Dokáže sa vzrušiť takmer na povel a naplno ju uspokojiť je naozajstný výkon. Snaží sa svojho partnera ovládať od začiatku do konca a nič jej nie je cudzí. Jej zvedavosť je nekonečná a rada vyskúša všetko, aby sa upokojila svoj chtíč, ale aj chtíč svojho partnera.

Dokáže sa milovať v akejkoľvek polohe s nejedným orgazmom. Ucíti Ak vlhký jazyk na svojich genitáliách, je doslova neovládateľná a nie je asi dobré sa jej v tú chvíľu snažiť ovládať. Je skutočným majstrom v sexuálnych praktikách a každému to aj hravo dokáže.


Baran (21.3.-20.4.)

Muž Baran

V baranovi nájdete muža, ktorý ide vo všetkých prípadoch rovno na vec. Je veľmi agresívny a namyslený, napriek tomu však úprimný a kamarátsky. Vyžaruje z neho tajomný a vulgárne sex appeal, ktorý Vás tak priťahuje, rajcuje a láka. Milovanie v neuveriteľných situáciách a na neuveriteľných miestach sú jeho vysnívané a často aj uskutočnené praktiky. Je až neuveriteľne žiarlivý a neradno ho provokovať, alebo mu zadávať akékoľvek zámienky na žiarlenie. Keď si ho však dokážete získať, máte ho nastálo a len veľmi ťažko sa ho zbavíte. Pri sexe sa mu nesnažte brániť, alebo vzpouzet, ak chcete sa s ním naozaj milovať. Mohol by byť hrubý až agresívny, avšak do istej miery to môže byť príjemné aj pre Vás.

Jeho chúťky sú naozaj veľké a rôznorodé, ale veľkú časť ženského zverokruhu vzrušuje práve experimentovanie pri milovaní. Ak však nemáte rada análny styk, asi to nebude ten pravý spoločník pre sexuálne hry. Poloha zozadu a pokiaľ možno vo všetkých možných aj nemožných otvoroch ho privádza do varu. S najväčšou pravdepodobnosťou si Vás pri tom aj zviaže, aby ste bola oddaná a bezbranná, presne podľa jeho predstáv. Obzvlášť vyburcovať ho potom dokáže skupinový sex. To TRKA do čoho môže aj nemôže. Počítajte s tým, že sex s baranom dosť často bolí. Trhanie, škrabanie, hryzenie, ťahanie, to je to čo baran chce a čo ho vzrušuje.

Jeho vášnivé bozkávanie je jeho hlavnou zbraňou. Dokáže Vás bozkávať až k šialenstvu a potom Vám jednoducho strhá šaty a ide do Vás.
Pokiaľ bude mať žena na sebe sieťované pančuchy s otvorom v rozkroku, muž dlho nevydrží. Nesnažte sa mu ale prispôsobovať v jeho sexuálnych praktikách. On nechce sebe rovno sexuálne partnerku, chce obetného baránka, ktorý zacíti silu a moc barana.

Žena Baran

Rada miluje a je milovaná. Je to nevypočítateľná potvorka, v ktorej sa dá len ťažko vyznať. Dokonalá herečka chovajúci sa tak, ako práve chce a akú má náladu. Často býva obklopená muži a dokáže sa pred nimi predvádzať a pretvarovať s famózny suverenitou, pričom si každého z nich dokáže omotať okolo prsta bez mihnutia oka. Je to idealistka, ktorá si bez rozmýšľania pretvára svet podľa svojich predstáv a hodlá ho užívať ako pravá bohyňa plnými dúškami. Je veľmi impulzívny a zrovna moc nepremýšľa, než niečo povie, ale zase je to naozaj úprimné a bez pretvárok. Keď sa rozbehne, je ako uragán. Keď niečo chce, dostane to a vezme si to, kedy chce a ako chce. Dokáže muža očariť, bez toho aby sa musela snažiť.

Vyžaruje z nej sexuálna energia, ktorú nemožno prehliadnuť. Sex je pre ňu krásnym uvoľnením a spestrením jej divokého životného štýlu. Ako žije tak aj miluje. Divoko, žiadostivo a vášnivo. A preto dostane koho si zaumieni. Keď sa chce milovať, je to prevažne vždy preto, že má chuť a chce ho v sebe cítiť. Ako sa na to tvárou jej partner ju momentálne nezaujíma. Dokáže sa milovať kdekoľvek je to len trochu možné. Keď má chuť, neexistujú prekážky.

Rada určuje celý priebeh sexuálnych hrátok a dokáže si vytvoriť najvhodnejšie podmienky na dosiahnutie vlastného orgazmu. Ak si na neho nasadne, nestane sa, aby zliezla priebehu pár okamihov. A ak zlezie, je to len preto, aby si s široko roztiahnutými stehnami nasadla na tvár muža a nechala si jazykom zbesilo olizovať svoje pysky a klitoris. Chce si to poriadne užiť, chce ho cítiť všade a chce kričať slasťou. Pri milovaní je to vulkán, ktorý buráca a reve. Rada experimentuje a túži po extrémnom a šokujúcom milovanie v troch.
Pokiaľ bude mať žena na sebe sieťované pančuchy s otvorom v rozkroku, muž dlho nevydrží.


Blíženci (22.5.-21.6.)

Muži Blíženci

Každý blíženec je vynikajúci zabávač a rečník. Nech hovorí pravdu alebo nie, nikdy to na ňom nespoznáte. Po ženách netúži ani tak moc, ako ony po ňom. Rád je ochutnáva a strieda, ale len do chvíle, než ho skrotí tá jedna jediná. Priťahujú ho extrémne praktiky a ženy, ktoré mu urobia čokoľvek, o čo si povie. Nerád sa opakuje a robí tie isté veci v rovnaký čas a na rovnakom mieste. Nemá trpezlivosť a dosť rýchlo znervózni, ak mu nejde všetko tak, ako si predstavuje. Je to odborník v přetvářkách a predstierania, napriek tomu však rád pomôže každému, kto je momentálne v tiesni.

Vždy musí byť tým, kto všetko pozná, všetko vie a všetko vie. Ak mu začne niekto odporovať, asi nebude jeho kamarát či kamarátka. Každú ženu miluje ako málokto, avšak nikdy nie je poznať ako moc. Rád pozoruje svoje sexuálne praktiky v zrkadle za denného svetla a dokáže sa dlhé hodiny sám ukájať, pretože to nie je tak namáhavé ako zdĺhavý sex so ženou. Na druhú stranu kto rád neonanuje? Uspokojí rád prevažne sám seba ako partnerku a ak ju uspokojí, tak hlavne zo slušnosti. Dokáže však ženu nabudiť a takmer uspokojiť svojimi preslovy a rečami. Vie, čo kedy povedať a ako to povedať. Dokáže ju vzrušiť, bez toho aby sa jej dotkol.

Počítajte s tým, že sa bude chcieť zapojiť do akéhokoľvek skupinového sexu, ktorý zrovna bude prebiehať niekde v jeho okolí a kde by sa chcel blysnúť svojim šarmom. Rád si sebou vezme želiezka, pár robertkov a análny gél. Veľmi rád využíva praktiky, ktoré ešte neskúsil, o ktorých počul, že sú veľmi neslušné alebo bolestivé. To ho priťahuje a láka - okúsiť nepoznané. A pokiaľ možno s novou kosťou.

Žena Blíženci

Dokáže doslova nemožné. Očarí, vyprovokuje, očarí, získa. Je vtipná, príťažlivá a vzrušujúce. Je to takmer dokonalá žena so sklonmi k sexuálnej žiadostivosti a hmotnému blahobytu. Dokáže pozorne načúvať svojmu okoliu a nadobudnuté poznatky dokáže využiť vždy v pravú chvíľu vo svoj prospech. Veľmi ľahko si získava priazeň mužov, ktorú dokáže aj patrične využiť. V každej situácii sa dokáže riadiť svojím dokonale vyvinutým inštinktom lovca a samozrejme aj inými vyvinutými partiami svojho tela. Nie sú to však len nejaké partie - je to dokonalá zbraň pre dosiahnutie všetkého, čoho si zaumieni.

Rada si užíva slobody a neznáša žiadne obmedzovanie ako v živote, tak aj v sexe. Často strieda svojich partnerov za účelom zdokonalenia seba samého a poznania dokonalých sexuálnych rozkoší. Sex je pre ňu lákavá slasť, ktorú si dopraje, kedy chce, ako chce as kým chce. Je náročná ako vo výbere svojho partnera, tak v jeho skúsenostiach v oblasti sexu žiadostivosti. Keď sa miluje, miluje sa podľa svojich predstáv a svojich vlastných pravidiel s citom, s nehou a so všetkým čo je slastné a vzrušujúce. Dokáže sa sladko milovať aj chlípne vyvádzať. Je dokonalou vzrušujúce bytosťou, ktorá sa nenechá odbiť len tak nejakú štandardnú súloží.

Chce poznávať viac a viac nového a rozkošnějšího. Jej láska, milovanie a chuť k sexu je úplne spontánny a to ako s mužom, tak so ženou. Nech už má v sebe penis, prsty, náhrady, alebo jazyk, jej vzrušenie je vždy skutočné a burcujúce. Má najdokonalejší a najvášnivejšie orgazmus aký možno zažiť.


Býk (21.4.-21.5.)

Muž Býk

Má rád pohodlie, blahobyt a dokonalé atmosféry. Je to tvrdohlavá šúľky, ktorá keď sa pre niečo rozhodne alebo nadchne, nikto mu to nerozmluví. Sex nie je jeho nutnou potrebou, ale prevažne zaujímavou a častou záľubou. Ak sa však do nejakej zamiluje, miluje opravdivo a ťažko sa ho bude zbavovať. Ak pod ním raz budete ležať, jeho zmyselnosť a nevyčerpateľná sexuálnej energie Vás budú veľmi priťahovať a vzrušovať.

Dokáže byť vnímavý a citlivý k vašim pocitom a požiadavkám. Je to kľuďas, ktorý veľa vydrží, ale beda, ak sa rozzúri. Je doslova ako zúriacej býk, ktorý prevalcuje všetko, čo mu stojí v ceste a hneď tak neodpustí. Keď miluje, tak sa skutočným záujmom o svoj náprotivok. Nenechá si radiť ako milovať, on to vie sám najlepšie a je natoľko vnímavý, že sa dokáže prispôsobiť na základe vašich prejavov. Nie je síce preborník v experimentovaní, ale všetko bohato vynahradí jeho precítenosti a vytrvalosť.

Keď už ho raz v sebe máte, nie je to na pár sekúnd, ale počítajte s divokým býčím zápasom, ktorý sa môže pretiahnuť aj na niekoľko slastných hodín. Červené prádielko, tma a vzrušená vôňa ženy ho dokážu omámiť a rozprúdiť k extrémnym výkonom. V takom prípade je mu jedno, či je žena stará alebo mladá, chudá alebo tučná, pekná alebo škaredá. Budú mu vládnuť býčie pudy a on ich musí nutne ukojiť.

Žena Býk

Je to dokonalý preborník vo zvádzaní mužov. Je to búrka s citom kvety. Keď si niečo zaumieni, dostane to buď ako buď a svoju vytrvalosť docieli svojho zámeru akýmkoľvek spôsobom. Je to veľmi srdečný a priateľský tvor, ktorý však dokáže aj k smrti nenávidieť a kút rafinované pikle. Jej praktickosť a zmyselnosť jej slúžia ako dokonalý ukazovateľ pri výbere svojho partnera pre sexuálne hry.

Ako romantička, ktorá miluje bohatstvo a prepych, dokáže bez problémov zaujať svojím vystupovaním a obliekaním. Často je to žena, ktorá má dokonale a bujne vyvinutá prsia s veľmi citlivými bradavkami. Má rada precítený a dokonalý sex s romantickou predohrou, hladením a bozkávaním. Vôbec jej nie je cudzí onanovanie a sebaukájanie, v ktorom je tak dokonalá. Sex vníma ako krásnu súhru nahých tiel, ktoré sa zmietajú vo zmyselné slasti nežných dotykov, a preto ho chce tak často. Dáva prednosť milovanie v príjemnom a dokonalom prostredí, ktoré jej navodzuje pocit bezpečia. Chce sa milovať a svoj chtíč chce vždy uspokojiť.

Ak v sebe ucíti zdurený penis, prestane sa naraz ovládať. Rada drží svojho partnera za zadok a koriguje si rýchlosť jeho prirážanie. Za každú cenu chce prežiť krásny a expanzný orgazmus a v žiadnom prípade nechce byť neuspokojený. Nemusí experimentovať, chce proste len ukojiť svoj sexuálny chtíč, ktorý je tak silný až


Kozorožec (22.12.-20.1.)

Muž Kozorožec

Je to milovník s vášnivými a zmyselnými pudy, ktorý neuznáva ako odpoveď nie. Neuznáva ženu ako seberovnú, prevažne ju považuje ako dokonalý nástroj na ukojenie svojich sexuálnych pudov. Pokiaľ mu však dáte najavo svoju bezhraničnú lásku, dokáže ju v tú chvíľu opätovať ako málokto iný. Zahrnie vás darčeky, priazňou a sexuálne rozkošou, na ktorú sa hneď tak nezabúda. Je to verný partner, a to isté bude bezmedzne požadovať po vás.

Nemiluje sa len pre svoju potrebu, ale aj pre potrebu svojej partnerky. Nestane sa, aby ste od kozorožca odchádzala sklamaná a neukojená. Sex v ňom evokuje to najlepšie, čo vám môže ponúknuť. Koitus pre neho nie je žiadnym impulzívnym počinom. Svoje rande a sexuálny postup starostlivo plánuje ako celý svoj život. Má rád milovanie v pohodlnom, teplom a pokojnom prostredí. Dáva prednosť skúseným ženám, ktoré spoznajú, čo mu robí dobre a samotný akt dokážu zakaždým o niečo peprného spestriť.

Má rád ženy pripravené a ochotných k milovaniu kedykoľvek si o to povie a neuznáva náhle bolesti hlavy či brucha. Svojim jazykom dokáže doslova divy, ale ďaleko častejšie využíva svoj penis, na ktorý je patrične hrdý. Rád sa s ním predvádza a chváli, čím dáva najavo, aby ste sa mu naplno venovala a milovala sa s ním. Odmietnutie by považoval za veľkú urážku - proste si musíte jeho kozieho rohu hľadieť.

Žena Kozorožec

Je to stopercentná žena s veľkým Ž a moc dobre to o sebe vie. Rada je tou, čo je obdivovaná a žiadaná a vie úplne presne, o čo mužom ide. Chce skutočnú a nefalšovanú lásku, chce blahobyt, chce nakupovať, chce cestovať. Vlastne chce len jedno - úplne všetko, alebo vôbec nič. Je to verné stvorenie, ktoré dokáže milovať ako nikto iný a nenávidieť ako sto iných dohromady. Je spoločenská a hravá, tým pádom samozrejme aj veľmi obľúbená.

Sex je pre ňu doslova rituál, pri ktorom nesmie nič chýbať. Dokáže ju rozpáliť aj samotný pohľad na muža. Je schopná sa milovať okamžite bez ohľadu na, to kde práve je. Pokiaľ ju niekto očarí, dostane ho tam, kam ona sama chce, úplne ho ovládne a zneužije pre svoj prospech. Pri milovaní je rada tým, kto má navrch. Nasadne a nezlezie. Sama si ho tam vsunie as dominantné slasťou dosadá a priráža na penis svojho partnera. Nechá si jemne hladiť bradavky a prsia pričom slastne pozoruje svoj náprotivok, ktorý je jej vydaný na milosť a nemilosť.

Pri sexe má neskutočnú výdrž a tú požaduje aj po svojom partnerovi. Ak je však jej vášeň málo nasýtená, nezdráha sa ukájať sama a veľmi dobre vie, ako taký pohľad pôsobí na muža. Vie ako a vie prečo. V tom je jej najväčšia sila. Táto žena chce a musí končiť sex búrlivým orgazmom. Nie orgazmom, ale búrlivým orgazmom vášne.


Lev (23.7.-22.8.)

Muž Lev

Je si vedomý toho, že priťahuje a láka ženy. Je chápavý a spoločenský typ, ktorý si vás vie získať. Rád si bude s každou zahrávať a testovať čo vydržíte. Avšak on sám to neznáša. Je tiež panovačný, rád si podrobuje, ale nechce byť podrobovaný. Tak ako každodenný stravu potrebuje aj ženy a sex.

Páči sa mu pekne oblečené a čistotné ženy, ktoré mu ešte naviac výrazne dávajú najavo, ako po ňom prahnú. Žije v domnení, že v skutočnosti ho chce každá. Zaujímajú ho predovšetkým jeho sexuálne potreby, a preto nepočítajte s nejakou extra výraznou predohrou. Chce sa rýchlo a vznešene pomilovať, pokoriť svoju obeť a počúvať to, ako bol výborný. Rád ženu ovláda a zaúča do tajov svojich sexuálnych praktík. Nedávajte mu najavo, že už to dávno všetko poznáte, bolo by dotknuté jeho levie ego.

Abyste ho dokázali ovládať, musíte sa podriadiť jeho povrchnosti a len vzdychať blahom až na vás bude ležať a silou vás stláčať. V lízanie nie je žiadny preborník, však keď použijete taktiku a prídete na to ako na neho, určite ho to čoskoro naučíte. Učenlivý to on je, ale musí žiť v domnení, že to on sa zdokonaľuje bez akejkoľvek cudzej pomoci. Určite ho však nebudete musieť učiť žiadnym dokonalosť pri polohe zozadu. On dokáže mušličku skutočne obratne rozpáliť. Nenechá sa nútiť do sexu, ak on sám nedá povel. Musí mať správnu náladu, miesto i čas a to chce určiť len a len sám.

Žena Lev

Je to žena s tisíckami vlastnosťami. Je sebecká, chlípna, zvodná a okúzľujúca. Žije pre mužov a pre ich bezmedzný obdiv. Túžia byť obdivovaná a uctievaná ako bohyňa. Je veľmi impulzívny a jej konanie a správanie je nevypočítateľné. Chce si vyberať svoju korisť, ktoré potom milostivo umožnia jej olizovať a uspokojovať. Rada sa parádia a ľahkomyseľne utráca za krásne spodné prádlo, parfumy a šperky. Každý muž sa však za ňou obzrie a aspoň na chvíľku po nej zatúži.

Je to skutočná levice kráľovná a moc dobre to o sebe vie. Ak sa však jeden z vyvolených stane jej miláčikom, znesie pre neho modré z neba. Miluje sex a pomerne často ho aj chce. Už samotné vyzliekaní pred zrakmi svojho partnera ju vzrušuje. Pri súloži je agresívny a snáď aj neukojiteľná. Chce sa milovať stále a neustále chce počuť lichôtky o sebe a svojej vášni. Usiluje o dominantné postavenie a neustále chce svojho partnera ovládať a určovať čo a ako. Vo svojom vzrušenie sa ale prestáva ovládať a je ňou vcelku jedno v akej polohe sa potom nachádza.

Je veľmi vnímavá a chtiví. Zbožňuje jazyk nech ho má kdekoľvek. Keď ho cíti jazdiť po celom svojom tele, prestane byť tá kráľovná šeliem a stane sa z nej roztomilé vrnící mačiatko, ktoré slastne vzdychá. Ak dostane to, čo chce a ako to chce, stáva sa z nej verná a milujúca žena, ktorá to chce ale úplne každý deň.


Panna (23.8.-22.9.)

Muž Panna

Muž v znamení panny je skutočným intelektuálnym panicom, na ktorého musíte vyzrieť hlavne svojou inteligenciou a ženskú taktikou. Zaujíma ho všetko, čo podporí jeho vzostupnú kariéru alebo akýkoľvek prospech pre jeho osobný život. Viac než ženy ho však lákajú peniaze a moc. Neriskuje, premýšľa, kombinuje a počíta aj nemožným. Od svojho okolia očakáva, že sa bude správať rovnako ako on

Ak si ho však nejaká získa, dokáže ju rozmaznávať a hýčkať však nikdy neviete, či je to z lásky, alebo za účelom jeho prospechu. Je prevažne hanblivý a plachý, ale s vernosťou až za hrob. Ak idete na rande, už dopredu je naplánované kam pôjdete, kde a ako to budete robiť a niekedy je schopný načasovať aj dobu aktu. Ak mu vopred bez akéhokoľvek ostychu na rovinu poviete, ako to máte najradšej, vedzte, že nesklame a vrcholný orgazmus vás neminie. Je veľmi citlivý a nežný s absolútnym sústredením a sebaovládaním v každej situácii.

Asi ho nebudete počuť hlasno vzdychať vzrušením, ale zato vás dokáže uspokojiť niekoľkokrát za sebou, bez toho, aby bral ohľady na svoje túžby. Pokiaľ ho však pri orálnom styku budete nechty škriabať na zadku, stane sa z neho sexuálnej nástroj, ktorý vás extrémne rozpumpuje a urobí vám, o čo si poviete. Tichá panna brehy myje-len prísť ako na neho.

Žena Panna

Panna je panna. Úprimná, milá a láskavá, však značne neprístupná. Nikdy nejedná inštinktívne, ale hlavne rozumovo. Na celý svet má logický pohľad a neuznáva akési povrchné city či chúťky. Dokáže sa perfektne ovládať, a preto je veľmi ťažké odhadovať jej momentálnej pocity. Neprehliadnuteľná je však jej energia a chuť do života.

V spoločnosti sa chová ako pravá dáma, skromne a vznešene. A to je práve to, čo muža dokáže tak provokovať a burcovať. A ona to veľmi dobre vie. Rada sa páči, však si vyberá mužov, ktorí sú na jej intelektuálnej úrovni. Pred sexom chce precítenou predohru, aby mala čas sa uistiť, že je s tým pravým. Vníma každý dotyk a ihneď ho dokáže niekoľkokrát analyzovať. Akonáhle sa však uistí, že sa nesplietla, začne sa pomaly uvoľňovať a popúšťať uzdu svojich vášnivých emócií. Tá tam je tá cudná a plachá žena. Dokáže mať orgazmus aj pri bozku a ešte k tomu niekoľkokrát za sebou.

Nemá síce v obľube experimentovanie, však aj k tomu je povoľná za okolností, že je to príjemné hlavne pre jej partnera. Vzájomná masturbácia je pre ňu rovnako vzrušivá ako samotná súlož. Miluje orálny sex a v sania zduřelého penisu je skutočnou odborníčkou. Využíva k tomu najradšej polohu 69, kedy môže vzrušovať svojho partnera a zároveň mu ponúknuť aj svoju vzrušenej a vlhkú mušličku. Panenstva ako pána.


Rak (22.6.-22.7.)

Muž Rak

Je to tajomný a nevyspytateľný patrón, v ktorom sa striedajú nálady s emóciami a nikdy nikto presne nevie, čo od neho môže očakávať. Je to rojko, ktorý sníva hlavne o tom, čo s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy v živote neurobí. Sníva o nevere, skupinovom sexe, úchylných praktikách a hlavne o búrlivom sexe s tromi prekrásnymi ženami naraz. Je zdvorilý, galantný a citlivý s vášnivou túžbou po obšťastňování krásnych a inteligentných žien. Dokonca má tú výhodu, že na neho skutočne tieto ženy letia. Nevýhodou ale je, že keď už nejakú takú získa, nevedia si toho vôbec vážiť.

Je panovačný, neúprimný a urážlivý. Poučuje každého o tom, ako má, čo má, kedy má, ale sám sa tým nikdy neriadi. Radí a poučuje aj pri sexe, ale je pravda že to myslí dobre a zo všetkých síl sa snaží, aby dokázal nanajvýš dobre uspokojiť svoju partnerku. Nebude nikdy myslieť je na svoje vlastné potreby, ale bude zmyselne vnímať hlavne túžby a priania svoje partnerky. Rád sa miluje v akomkoľvek prostredí a veľmi obratne dokáže každú ženu dráždiť a vzrušovať na klitorisu a zdurených bradavkách.

Jeho jemné dotyky dokážu slastne vzrušiť na najvyššiu mieru. Veľmi citeľne vníma každú reakciu, ktorú žena prejaví na všetky jeho dotyky a dokáže to využiť pri ďalších sexuálnych hrátkach vrátane vylepšenia o ďalšie nápady. Ak do ženy raz vstúpi, neskončí to iba jedným orgazmom a chvíľkovým zápalom. Budú nasledovať celé hodiny vášnivého milovania a olizovanie otvorčeky.

Žena Rak

Je to najoddanejší stvorenia zverokruhu. Vo svojej podstate je veľmi nesmelá a plachá. Aby utlmila tieto vlastnosti, snaží sa na seba upozorniť aspoň vkusným obliekaním. Jej priateľská a úprimná povaha ju umožňuje ľahko nadväzovať kontakty a nové známosti. Láska, neha a bezpečie sú city, ktoré nutne potrebuje k svojmu životu. Nutne ich potrebuje, ale dosť ťažko ich dokáže opätovať. Ďalšie jej nutnou potrebou sú nákupy. Veľmi rada a skoro stále by niečo kupovala.

Lásku spája so sexom a sex s láskou. Jedno bez druhého je pre ňu neprípustné. Je absolútnym ideálom pre manželský vzťah. Pri sexe sa ale predsa len trochu zmení. Hoci pôsobí hanblivým a plachým dojmom, vrie v nej vášeň a sexuálna túžba. Túži byť milovaná nežne a citlivo s jemnými dotykmi po celom jej tele a najradšej na miestach, ktoré sú jej dobre známa. Vycíti Ak potom tento nežný prístup, začne sa z ničoho nič rozpaľovať ako žeravá kachle. Zdurené bradavky a vlhký klin sú toho najlepším dôkazom. Podporí chcete svoje vzrušenie ešte naviac kvapkou alkoholu, zmení sa zrazu v sexuálnej vášnivca. Často začne v takom prípade sama masturbovať a hladkať si bradavky. Slastne túži mať partnerov penis vo svojich ústach a vzrušovať aj jeho.

Obzvlášť príjemná a vzrušivá je pre ňu možnosť pritisnúť svoje vzrušené genitálie partnerovi na pusu a nechať si olizovať a cicať klitoris. Pri sexe nemyslí len na seba, ale keď prežíva orgazmus, je jej jedno čo sa okolo deje. Sex s Račice je ako s nežnou dračicou.


Ryby (21.2.-20.3.)

Muž Ryby

Je to veľmi pozorný a nadmieru vášnivý milenec, ktorý keď miluje, tak jedine naplno, bez pretvárky so všetkými city a prejavy vzrušenia, citlivo a jemne. Pre svoje okolie je príťažlivým a tajomným náprotivkom. Má vrelú a citlivú povahu, a preto získa vždy veľmi ľahko priazeň svojho okolia, ktorú niekedy aj zneužíva. Uraziť ho nie je problém. Stačí aj zlý pohľad. Často svoje okolie a život nevníma taký aký je, ale pretvára si ho k obrazu svojmu. Priťahujú ho zvodné a extravagantné ženy provokatívne oblečené s bielym spodným prádlom

Vzrušenie a sex je pre neho každodennou potrebou, aj keď pravá láska s nefalšovanými city je prednejšia a nesmie chýbať v jeho živote. Nemožno od neho očakávať príliš vernosti, ale len do chvíle, než nejde tú pravú. Pre tú je ochotný obetovať čokoľvek. Ak ho budete zahŕňať neustálym prejavom lásky, získate si ho a dokážete ho dobre ovládať. Je skvelý spoločník a zabávač, ktorý má rád prepych a blahobyt, ale aj keď bude mať dostatok peňazí veľmi rýchlo ich minú. Dokáže zahŕňať drahými darčekmi, čo je dobré využiť. Rád je tým, kto udáva rytmus a štýl milovania vrátane polôh a praktík. Má rád skúsené ženy s dokonalými sexuálnymi praktikami, ktoré vie, čo chcú a pokiaľ možno, tak hneď dve naraz.

Napriek tomu že udáva rytmus milovania, nechá sa rád naoko ovládať ženou. Ryby sú najvzrušujúcejšie na svojich genitáliách a pokiaľ mu partnerka vezme jeho penis do úst a kožičku stiahnete až takmer bolestivo k semenníkom, každá ryba je v tej chvíli v tranze. Vzrušené vzdychanie a stonanie umocňuje jeho pocity až takmer na bod varu. V polohe 69 iste presvedčí úplne každého, ako je vášnivý milenec. Jeho jazyk je neustále cítiť úplne všade. Čím je ryba staršia, tým lepšie pláva a so svojou plutvičkou dokáže divy.

Žena Ryby

Je to najdokonalejšie žena, ktorá dokáže očariť každého muža ako mávnutím prútika. Je veľmi priateľská a každému rada pomáha bez ohľadu na akýkoľvek svoj prospech. Často sa oblieka nenápadne, ale vkusne a príťažlivo. Je vnímavá a veľmi citlivá k sebe aj k iným. Jej vysoko vyvinuté zmysly jej sprevádza a pomáhajú celý život. Len v láske sa akoby vypnú a nedokážu poradiť tú správnu cestu. Dokáže sa veľmi ľahko zamilovať, ale bohužiaľ je to dosť často do toho nepravého. Chce byť milovaná a uisťovanie o láske a citoch.

Láska je pre ňu ako živá voda. A hneď na druhom mieste sú silné sexuálne pudy a vysnívané slasti. Je to žena, z ktorej vyžaruje jej sexuálne chtíč a skutočne toho vie majstrovsky využiť. Jej sexuálne atraktívnosť je naozaj neprehliadnuteľná. Je abnormálne vzrušivá a chce to hneď, akonáhle to na ňu príde. Avšak s citom, s nehou a vzrušivým slovíčkami. Často má nemravné predstavy o sexuálnych praktikách a hrozne rada je v praxi aj uskutočňuje. Najradšej sa miluje vo vírivom alebo aspoň vyhrievanom bazéne, kde jej nielen partner, ale aj voda hladí a masíruje jej stvrdnutej bradavky a chladí vzrušené pysky. Nebráni sa žiadnym sexuálnym rozkošiam a pre uspokojenie svojho žiadostivosti je naklonená akýmkoľvek praktikám.

Zo všetkého najradšej však nastavuje svoj klitoris jazyku svojho partnera, ktorý musí lízať a sať ako najlepšie vie, za súčasného používania svojich prstov hlboko v jej vagíne. Potom už len vyšpulí riťku a nechá si ho do seba s rozkošným stenaním vsunúť. Zovrie ho v sebe a nepustí, kým nie je úplne vysatý. Na sex s ňou sa naozaj nezabúda. Keď je milovaná, sama miluje a neprestáva.


Strelec (23.11.-21.12.)

Muž Strelec

Pôsobí dojmom veselého a príťažlivého vtipkára a dokáže veľmi ľahko okúzliť. Nie je však tým, za koho sa vydáva. Rád strieda hŕbu žien s tým názorom, že hľadá neustále tú pravú. Je rád zamilovaný, ale ak sa mu žena už nehodí, alebo ak ho omrzí, okamžite vidí chybu v nej. Začne vyvolávať neexistujúce problémy a bude vyhľadávať inú spoločnosť a vysnívanú lásku. Popudí ho všetky žiarlivé poznámky a scény. Je to úprimný muž, ale dosť často práve tá jeho úprimnosť zabolí. Ak však niečo sľúbi, je takmer stopercentná istota, že svoje slovo dodrží. Dosť často sa u neho prejavujú záchvaty hnevu plynúce aj z jeho náladovosti.

Čo sa sexu týka, má ho veľmi rád. Má rád sex, ale neznamená to, že by bol sexuálne preborník. Rád dobýva a loví nové obete a práve ten lov je pre neho zaujímavejšia než samotný akt s ulovenú obetí. Pri sexe je uponáhľaný a predohru si asi jeho partnerka veľmi neužijete. Chce si ženu rýchlo vyskúšať ak je to tá pravá, ktorá ho vyburcuje k šialenstvu a sledovať jej reakcie, aby sa uistil, ako to krásne vie. Bohužiaľ zakaždým rovnakým spôsobom.

Narazí Ak však na ženu, ktorá si ho osedlá a začne ho ovládať svojim chtíčom sexu, nikto by nepoznal, že ide o strelca. Začne naraz praktizovať všetky známe i neznáme polohy, bude citlivý a jemný, bude chcieť neustále súložiť, bude chcieť dráždiť a provokovať jej vagínu. Jeho jazyk bude v tú chvíľu hriešnym nástrojom rejdícím v rozkroku, na prsných bradavkách, na bruchu, proste po celom tele. V žiadnom prípade nebude jeho milá ľutovať, že si niečo začala sa strelcom.

Žena Strelec

Je to úplne ideálne spoločníčky, ktorá dokáže na každom večierku očariť svojou úprimnosťou a veselosťou. Nehľadá však stálu lásku, chce si len hrať, koketovať a provokovať podľa jej názoru primitívne samčekov. Veľmi rada sa baví a raduje v spoločnosti mužov a vyžaduje od nich plnú pozornosť. Aj keď má úprimné a vrelé srdce, nevedia sa opravdivo a skutočne zamilovať.

Keďže si cení svoje slobody a je na ňu veľmi pyšná, radšej len tak koketuje. Neznáša nudu a stereotyp. Keď si nejakého vyhliadne, jej impulzívna povaha jej velí rýchlo sa začať milovať a poriadne si to užiť. Rozum síce velí inak, ale jej pudy sú silnejšie a často vyhrávajú. Miluje prírodu a tým pádom aj milovanie v prírode. Cítia sa tam voľná a slobodná, presne tak, ako by chcela žiť. Sex má rada, ale naozajstný sex, nie žiadne zdĺhavé predohry a prešľapovanie. Keď má chuť, chce ho v sebe cítiť a nie si o tom len rozprávať. Vôbec ju nevadí si o súlož priamo povedať, alebo svoju chuť naznačiť samotným onanováním pred partnerom. Dokáže sa sama tak rozbehnúť, že partnera treba ani nepoužije a dokončí si orgazmus úplne sama. Pokiaľ ho však využije, dokonale si ho spracuje a bude jeho úd majstrovsky ovládať v akomkoľvek otvore.

Jej vzrušená vagína je majstrovský nástroj na spracovanie penisov a len ťažko sa jej dá odolať. Nie je práve vyznávačom experimentovanie a neobvyklých sexuálnych praktík, ale občas sama rada vyskúša niečo nové. Je to skutočný strelec, ktorý bravúrne ovláda šípy.


Váhy (23.9.-23.10.)

Muž Váhy

Je zmyselný a láskavý. Dokáže očariť svojím šarmom, taktom a odhodlaním. Dokáže si ísť za svojím a niekedy naozaj intenzívne, až otravne. Je žiarlivý a nedokáže odpúšťať prehrešky, avšak on sám nie je práve najvernejší a bez hriechov. Snažia sa žiť nekonfliktním a laxným životom a tento spôsob sa prejavuje aj v jeho sexuálnom živote. Ľahko však podľahne chválam a lichôtkam. Hlavne potom lichôtkam smerujúcim na jeho sexuálne zručnosť. Dá sa ľahko oklamať, a tým aj zmanipulovať takmer k čomukoľvek každou ženou, ktorá je len trochu impulzívnejšou alebo perverznější než on.

Dokáže sa prispôsobiť sexuálnym praktikám, ktoré však nie sú príliš extravagantné s náznakom vulgárnosti. Ide mu hlavne o dokonalej uspokojenie svojej partnerky alebo partneriek. Ak je vhodne ovplyvnený a motivovaný, stratí všetky zábrany a nič mu nebude cudzie. Je to odborník na milostné predohry. Dokáže vyvolať orgazmus už len svojimi dotykmi. Jeho najcitlivejšie a najvzrušujúcejšie častí tela sú jeho semenníky. Ak mu jeho penis nejaká žena oblizuje a saje, nikdy by na ne nemala zabudnúť. Doslova prestane vnímať a bude v tú chvíľu ochotný k čomukoľvek.

Dáva prednosť citlivému a nežnému milovaniu s neskúsenú a mladou ženou pred ostrieľanou zvodkyňou používajúci tvrdšie praktiky a vulgárnosti. Rád ochutnáva vlhkú ženskú vagínu a dokáže ju lízať veľmi skúsene a veľmi dlho, len aby uspokojil svoju partnerku. Aj keď sú jeho vzťahy prevažne povrchné, sú veľmi zmyselné a príjemné.

Žena Váhy

Je to vyrovnané a pokojné stvorenia, z ktorého však vyžaruje veľká energia a chuť do života. Žena tohto znamenia je považovaná za stelesnenie zmyselnosti a krásy. A je to pravda. Sama sebe sa páči a rada sa pozoruje a skrášľuje, aby bola úplne dokonalá. Nie je práve najvernejší bytostí, ale ak sa raz poriadne zamiluje, miluje a neprestáva. Je rada obdivovaná a obletovaná muži. Je skoro dokonalá, a preto aj dokonalosť vyhľadáva. Aj to je dôvod jej častého striedania partnerov než nájde práve toho dokonalého.

Je veľmi múdra s vycibrenou rečou a výborným vystupovaním. Preto je tak obľúbená. Čo sa sexu týka, je to skutočná umelkyňa, ktorá vie ako seba i partnera priviesť k šialenému orgazmu. Nechvátá, chce si vychutnať všetky dotyky a pohladenie, ktoré sa jej telu naskytnú. Rada sa nechá masírovať a hladkať za svetla, alebo cez deň, aby bolo dobre vidieť jej telo a jej vzrušenie. Svoje telo vystaví na obdiv partnerovi, pričom rada pozoruje jeho reakcie a vzrušenie. Neustále chce byť sledovaná a obdivovaná vo svojej dokonalosti. Vzrušuje ju, keď je sledovaná pri onanovanie, a preto je to tiež jej najčastejšie začiatok sexuálnych hrátok.

Miluje slastný pocit mužských dotykov na svojom zadočku a jazyk na svojich bradavkách. Jej dokonalú zbraňou je vagína, ktorú dokáže majstrovsky ovládať v akejkoľvek polohe. Je to žena, ktorá chce poznávať, skúšať a experimentovať. Chce sa milovať tam, kde je to krásne, pohodlné a čisté. Chce sa milovať hneď, stále a veľa.


Vodnár (21.1.-20.2.)

Muž Vodnár

Je štedrý úprimný a veľmi zvedavý. V nadväzovanie nových kontaktov je však hanblivý a málokedy je tým, kto urobí prvý krok. Nerád sa necháva ovplyvňovať alebo presviedčať o niečom, o čom má svoj vlastný názor. Má sny a predstavy o krásnych sexuálnych zážitkoch s krásnymi a prsatými ženami, medzi ktorými sa pohybuje ako ich vládca. Pri týchto predstavách najradšej masturbuje a vžíva sa do úlohy tohto vládcu.

Hoci má rád ženy a ženy majú rady jeho, nedokáže si žiadnu získať tak nejako skutočne a naozaj. Na povrchu síce pôsobí chladne a upnuté, ale napriek tomu v ňom tlie čosi expanzného. Ženy vníma ako seberovných a nechce s nimi len do postele, ale chce lásku, prechádzky a romantické bozkávanie. Jeho sexuálnej predohry sú zmyselné a niekedy až zdĺhavé. Občas je ho potrebné trošku postrčiť k tomu najdôležitejšiemu. V tú chvíľu sa zrazu akoby prebudí a stane sa z neho doslova sexuálne stroj, ktorý sa hneď tak nezasekne.

Rád strieda polohy a rýchlosti milovanie. Dokáže sa prispôsobiť a dokáže aj panovať pričom sa najradšej miluje v polohách, kedy je čelom k partnerke a môže ju bozkávať a túliť sa na jej bradavky. Vyhovuje mu napríklad aj vzájomná masturbácia naproti sebe vrátane úplného vyvrcholenia bez akýchkoľvek dotykov. Je veľmi tolerantný a prístupný pre akékoľvek sexuálne praktiky - čo je mu ponúknuté, to prijme. Ako si ho kto skrotí, takého ho má.

Žena Vodnár

Je to očarujúce a zábavná žinka, ktorá však dokáže byť aj neústupná a šúľky vo svojich názoroch. Má rada zábavu, veselí a úprimné kamarátov. Je veľmi citlivá a inteligentný. Má však vysoká merítka na svoj životný štýl aj na svojich partnerov. Chce byť uznávaná ako žena, nie ako len žena ".

Je to osôbka, ktorá si ide pevne za svojím vyhliadnutým cieľom a ide napríklad aj cez mŕtvoly. Má rada mužov a muži majú radi jej. Vyžaruje z nej neprehliadnuteľné a vzrušujúce čaro osobnosti. Veľmi rada a veľmi dobre sa miluje. Sex s touto ženou je slastným a unikátnym zážitkom. Predohra je pre ňu rovnako dôležitá, ako samotný akt. Rada sa pomaly as citom rozpaľuje, rozpráva vzrušujúce slovíčka a pripravuje si pri tom aj svojho partnera na diabolskú jazdu. Akonáhle sa vzruší, stane sa z nej očarujúce stvorenie s veľmi vášnivými prejavmi.

Nikdy nemyslí len na seba a svoje uspokojenie, ale chce dosiahnuť dokonalého orgazmu spoločne so svojim partnerom. Zbožňuje polohu, kedy môže ovládať svojho partnera a zároveň sa nechať dráždiť jazykom na bradavkách. Akonáhle ho v sebe naplno cíti, prestáva vnímať okolie a oddáva sa len tomu blaženému pocitu sexu, pre ktorý je ochotná urobiť čokoľvek. Dokáže byť veľmi nápaditá a jej chtíč ju ženie chvíľami až do extrémov. Nebráni sa žiadnym polohám, hračkám či experimentom, ktoré umocnia ešte viac ich vzrušenia. Kto s ňou prežije hoci aj jediný orgazmus, nikdy na to nezabudne.

Načítavam...