Ako fungujú feromóny?

Ako fungujú feromóny?

VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI
 Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgánu umiestneného 7,5 cm vo vnútri nosa, ktorý sa nazýva Vomeronasálny orgán (VNO). Keď VNO zistí feromón, vyšle signál sexuálnej odpovede do limbickej oblasti mozgu, ktorá riadi naše emócie a sexuálne túžby.

 Keď vás tieto sexuálne a romantické pocity ovládnu, mozog uvoľní chemickú látku nazývanú fenytolamín, ktorá následne spustí produkciu dopamínu. Výsledok môže byť pomerne silný a nemusíte feromón cítiť, aby ste ním boli ovplyvnení.

 Ľudia, ktorí produkujú väčšie množstvo ľudských feromónov, majú často väčší úspech pri priťahovaní opačného pohlavia. Preto boli vytvorené feromónové produkty, ktoré vám pomôžu získať ďalšiu výhodu.

 Hoci feromóny sú bez zápachu, parfumy s feromónmi obsahujú aj pridané špeciálne vône na zvýšenie účinku a výsledku. Parfumy a feromóny fungujú na dvoch úplne odlišných úrovniach. Feromón je bez zápachu a stimuluje chemickú reakciu, zatiaľ čo vôňa dopĺňa a zlepšuje určitú náladu.

ABY STE BOLI PRÍŤAŽLIVEJŠÍ. BYŤ SPOLOČENSKEJŠÍ. BYŤ ÚSPEŠNEJŠÍ.
 Štúdie ukázali, že feromóny môžu pomôcť ostatným vnímať vás ako otvorenejšieho, atraktívnejšieho, charizmatickejšieho a ľahšie sa s vami rozpráva. Môžu uľahčiť konverzáciu, vzbudiť záujem a vytvoriť posilnené priateľské pocity. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte denne. Len na vonkajšie použitie.

FUNGUJÚ FEROMÓNY NAOZAJ?
 A úplne prospešné. Existuje množstvo výskumov a údajov dokazujúcich ich účinnosť od rôznych spravodajských agentúr cez pokusy až po osobné príbehy o úspechu. Feromónové parfumy sú špeciálne vyvinuté na použitie v rôznych denných dobách, aby sa dosiahol požadovaný účinok.

 V jednej štúdii ABC 20/20 boli pri testovaní použité dvojčatá - bratia a sestry. Len jedno z dvojčiat bolo postriekané skutočnými feromónmi. Výsledky ukázali, že dvojča, ktoré malo skutočný feromón, bolo sexuálne príťažlivejšie ako druhé a bolo pozývané na viac rande.

 Muži a ženy ho na seba aplikujú v podnikaní, aby si získali ďalší rešpekt dôvery, a predajcovia ho považujú za veľmi prospešný pri jednaní so zákazníkmi. Čašníci, servírky, barmani, obsluha parkovísk spolu s mužmi a ženami všetkých povah používajú feromóny ako súčasť svojho každodenného života, aby získali túto dodatočnú výhodu.

HLAVNÉ ZLOŽKY FEROMÓNOV: ESTRATETRAENOL A ANDROSTENOL
 Bolo preukázané, že každý feromón má jedinečné vlastnosti. V EYE of LOVE ich skombinovali v špecifických koncentráciách a vôňach pre dosiahnutie najlepších výsledkov a maximálnej účinnosti. Vyberte si tú správnu kombináciu na dosiahnutie svojich túžob a "Prebuďte svoje zmysly...".

ANDROSTENOL
 Tento feromón sa používa najmä na prilákanie samíc, pretože pôsobí priateľským dojmom. Osoba, ktorá ho nosí, môže pôsobiť menej zastrašujúco a prístupnejšie. Pomáha vytvárať pocity empatie a romantiky. Vyplňte kvíz a zistite, ktorý výrobok s obsahom feromónu je pre vás ten pravý.

ESTRATETRAENOL
 Tento feromón sa používa predovšetkým na priťahovanie mužov, pretože preukázateľne zvyšuje ich náladu. Muži majú tendenciu vnímať nositeľa tohto feromónu priaznivejšie a zvyšuje túžbu komunikovať.

2023-05-24 12:08:23

Další články

Ako fungujú feromóny?

24/05/2023 VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgá… (Čítať viac)

Provokatívne a zmyselné: Nošenie pút a obojkov ako prejav sexuality a zmyselnosti

23/05/2023 V oblasti módy sa neustále objavujú nové trendy, ktoré umožňujú vyjadriť svoju sexualitu a vášne. Jedným z odvážnych a provokatívnych trendov je nošenie putiek a obojkov ako módnych doplnkov s erotickým nádychom. Tieto prvky prinášajú do vášho vzhľad… (Čítať viac)

Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahoch

16/05/2023 Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahochSex môže byť pre väčšinu párov v dlhodobých vzťahoch úplne iným zážitkom ako v prvom období vzťahu. V priebehu času sa môže stratiť prvotná vášeň a no… (Čítať viac)

Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!

11/05/2023 Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!Sex so zaviazanými očami patrí medzi erotické praktiky, ktoré môžu byť pre veľa ľudí veľmi vzrušujúce. Ak ste o tejto praktike doteraz nepočuli alebo si nie ste istí, či by ste ju mali vyskúšať, te… (Čítať viac)

Načítavam...