Ako fungujú feromóny?

Ako fungujú feromóny?

VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI
 Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgánu umiestneného 7,5 cm vo vnútri nosa, ktorý sa nazýva Vomeronasálny orgán (VNO). Keď VNO zistí feromón, vyšle signál sexuálnej odpovede do limbickej oblasti mozgu, ktorá riadi naše emócie a sexuálne túžby.

 Keď vás tieto sexuálne a romantické pocity ovládnu, mozog uvoľní chemickú látku nazývanú fenytolamín, ktorá následne spustí produkciu dopamínu. Výsledok môže byť pomerne silný a nemusíte feromón cítiť, aby ste ním boli ovplyvnení.

 Ľudia, ktorí produkujú väčšie množstvo ľudských feromónov, majú často väčší úspech pri priťahovaní opačného pohlavia. Preto boli vytvorené feromónové produkty, ktoré vám pomôžu získať ďalšiu výhodu.

 Hoci feromóny sú bez zápachu, parfumy s feromónmi obsahujú aj pridané špeciálne vône na zvýšenie účinku a výsledku. Parfumy a feromóny fungujú na dvoch úplne odlišných úrovniach. Feromón je bez zápachu a stimuluje chemickú reakciu, zatiaľ čo vôňa dopĺňa a zlepšuje určitú náladu.

ABY STE BOLI PRÍŤAŽLIVEJŠÍ. BYŤ SPOLOČENSKEJŠÍ. BYŤ ÚSPEŠNEJŠÍ.
 Štúdie ukázali, že feromóny môžu pomôcť ostatným vnímať vás ako otvorenejšieho, atraktívnejšieho, charizmatickejšieho a ľahšie sa s vami rozpráva. Môžu uľahčiť konverzáciu, vzbudiť záujem a vytvoriť posilnené priateľské pocity. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte denne. Len na vonkajšie použitie.

FUNGUJÚ FEROMÓNY NAOZAJ?
 A úplne prospešné. Existuje množstvo výskumov a údajov dokazujúcich ich účinnosť od rôznych spravodajských agentúr cez pokusy až po osobné príbehy o úspechu. Feromónové parfumy sú špeciálne vyvinuté na použitie v rôznych denných dobách, aby sa dosiahol požadovaný účinok.

 V jednej štúdii ABC 20/20 boli pri testovaní použité dvojčatá - bratia a sestry. Len jedno z dvojčiat bolo postriekané skutočnými feromónmi. Výsledky ukázali, že dvojča, ktoré malo skutočný feromón, bolo sexuálne príťažlivejšie ako druhé a bolo pozývané na viac rande.

 Muži a ženy ho na seba aplikujú v podnikaní, aby si získali ďalší rešpekt dôvery, a predajcovia ho považujú za veľmi prospešný pri jednaní so zákazníkmi. Čašníci, servírky, barmani, obsluha parkovísk spolu s mužmi a ženami všetkých povah používajú feromóny ako súčasť svojho každodenného života, aby získali túto dodatočnú výhodu.

HLAVNÉ ZLOŽKY FEROMÓNOV: ESTRATETRAENOL A ANDROSTENOL
 Bolo preukázané, že každý feromón má jedinečné vlastnosti. V EYE of LOVE ich skombinovali v špecifických koncentráciách a vôňach pre dosiahnutie najlepších výsledkov a maximálnej účinnosti. Vyberte si tú správnu kombináciu na dosiahnutie svojich túžob a "Prebuďte svoje zmysly...".

ANDROSTENOL
 Tento feromón sa používa najmä na prilákanie samíc, pretože pôsobí priateľským dojmom. Osoba, ktorá ho nosí, môže pôsobiť menej zastrašujúco a prístupnejšie. Pomáha vytvárať pocity empatie a romantiky. Vyplňte kvíz a zistite, ktorý výrobok s obsahom feromónu je pre vás ten pravý.

ESTRATETRAENOL
 Tento feromón sa používa predovšetkým na priťahovanie mužov, pretože preukázateľne zvyšuje ich náladu. Muži majú tendenciu vnímať nositeľa tohto feromónu priaznivejšie a zvyšuje túžbu komunikovať.

2023-05-24 12:08:23

Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...