Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Kto nikdy nepočul frázu:"sex on the beach?”  Vášnivé milovanie na pláži pri západe slnka je snom každého pravého romantika. Alebo predstava večerného kúpania sa uprostred vĺn a vychutnávania si teploty vody tak, ako ste boli stvorení. Dve nahé telá si spolu plávajú a užívajú si nekonečné a vzrušujúce intímne chvíle. Hoci tieto momenty znejú ako z románu, môžete ich zažiť aj vy! Sex vo vode je veľmi bežnou činnosťou. Je však pravda, že nie vždy je to také jednoduché a bezproblémové, ako sa zdá. Prečítajte si, aké komplikácie môžu nastať pri sexe vo vode a ako sa im vyhnúť. Nedovoľte, aby voda, aj keď negatívne, ovplyvnila tieto výnimočné chvíle!

 Výhody sexu vo vode

Najväčšou výhodou, ktorú môže voda ponúknuť, je možnosť jednoduchosti. Vo vode nie sú vaše telá také ťažké, takže môžete vyskúšať polohy, ktoré napríklad na suchu nemôžete vyskúšať kvôli nadmernej hmotnosti partnera. Okrem iného, ak máte problémy s bolesťami kĺbov a svalov, v tomto prostredí nie sú tieto časti tela vystavené takému tlaku.

Niektorí jedinci môžu považovať sex na verejnosti za vzrušujúci. V bazéne, v mori alebo v jazere určite pocítite pocit, že sa môžete chytiť. Nech sa vzrušenie a napätie dostanú na najvyššiu úroveň!

 Na čo si dať pozor pri sexe vo vode

 Mazanie
Hoci sa môže zdať, že voda je skvelým mazivom, nie je to tak. Naopak, budete mať pocit, že je trochu drhnúci a vo vode sa trochu ťažšie odstraňuje. Okrem toho voda môže zmyť akýkoľvek lubrikant, takže udržať ho klzký a príjemný je dosť náročné. Pri prenikaní preto buďte pomalí a neponáhľajte sa, komunikujte a nerobte nič, čo by prekročilo prah nepohodlia a bolesti.

 Antikoncepcia
Pri sexe vo vode nedochádza k zmývaniu alebo je menšia pravdepodobnosť prenosu pohlavne prenosných chorôb. Niektorí odborníci odporúčajú, že antikoncepčné prostriedky, ako sú kondómy, sa dajú ľahko aplikovať a používať vo vode. Iní tvrdia, že sa tým znižuje ich účinnosť. Je na vás, ku ktorému tvrdeniu sa viac prikláňate. Ak sa rozhodnete ho nepoužiť, buďte pri výbere a výbere partnera opatrní a obozretní. Ak nechcete riskovať možnosť otehotnenia, je nevyhnutné používať antikoncepciu, ktorá nie je ovplyvnená vodou, ako napríklad vaginálne vnútromaternicové teliesko alebo tabletky.

 Prenos infekcií
Vo vode je veľa baktérií. Počas sexu sa tieto baktérie môžu ľahko dostať do močovej trubice, čo zvyšuje riziko vzniku infekcie močových ciest. Tento problém sa potom môže zhoršiť tým, že baktérie preniknú až do močového mechúra. Jedna z lekárskych rád teda znie, aby ste sa po sexe vždy vymočili. To môže pomôcť vyplaviť baktérie. Kvasinková infekcia sa môže vyskytnúť aj v dôsledku chlóru, ktorý sa nachádza v bazénoch a vírivkách.

 Tipy na ľahký a vášnivý sex vo vode

 Prvým tipom je použitie lubrikantu na báze silikónu. Tento typ maziva skôr zabráni vysychaniu a následnému podráždeniu.

Ďalej nie je na škodu byť opatrný. Ak máte podozrenie, že nepatríte k najlepším plavcom, nepúšťajte sa do hlbín oceánu alebo hlbokých bazénov. Zvážte alternatívu milovania tesne pri brehu alebo v menej hlbokej vode. Určite sa oplatí pred sexom príliš nejesť a neužívať návykové látky.

Pre divokejší a aktívnejší sex nie je zlé nájsť vo vode nejakú páku. To znamená všetko, čoho sa môžete chytiť alebo o čo sa môžete oprieť, aby ste sa mohli pohybovať proti tlaku vody. Preto sú schody do bazéna alebo samotná vírivka skvelou voľbou.

Ak sa nechcete vystavovať zbytočným komplikáciám a námahe, vynechajte análny sex. Táto aktivita je ešte náročnejšia ako bežný a vaginálny sex. Análne hrátky si nechajte na suchšie prostredie.

 
Sex vo vode je vzrušujúca činnosť, nenechajte sa odradiť a vyskúšajte ju! Zistíte, že rozdiel v sexuálnom styku posunie vaše vzrušenie na najvyššiu úroveň. Nevynechávajte predohru a užite si každý mokrý a vzrušujúci okamih so svojou milovanou osobou.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-19 14:08:39

Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...