Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Kto nikdy nepočul frázu:"sex on the beach?”  Vášnivé milovanie na pláži pri západe slnka je snom každého pravého romantika. Alebo predstava večerného kúpania sa uprostred vĺn a vychutnávania si teploty vody tak, ako ste boli stvorení. Dve nahé telá si spolu plávajú a užívajú si nekonečné a vzrušujúce intímne chvíle. Hoci tieto momenty znejú ako z románu, môžete ich zažiť aj vy! Sex vo vode je veľmi bežnou činnosťou. Je však pravda, že nie vždy je to také jednoduché a bezproblémové, ako sa zdá. Prečítajte si, aké komplikácie môžu nastať pri sexe vo vode a ako sa im vyhnúť. Nedovoľte, aby voda, aj keď negatívne, ovplyvnila tieto výnimočné chvíle!

 Výhody sexu vo vode

Najväčšou výhodou, ktorú môže voda ponúknuť, je možnosť jednoduchosti. Vo vode nie sú vaše telá také ťažké, takže môžete vyskúšať polohy, ktoré napríklad na suchu nemôžete vyskúšať kvôli nadmernej hmotnosti partnera. Okrem iného, ak máte problémy s bolesťami kĺbov a svalov, v tomto prostredí nie sú tieto časti tela vystavené takému tlaku.

Niektorí jedinci môžu považovať sex na verejnosti za vzrušujúci. V bazéne, v mori alebo v jazere určite pocítite pocit, že sa môžete chytiť. Nech sa vzrušenie a napätie dostanú na najvyššiu úroveň!

 Na čo si dať pozor pri sexe vo vode

 Mazanie
Hoci sa môže zdať, že voda je skvelým mazivom, nie je to tak. Naopak, budete mať pocit, že je trochu drhnúci a vo vode sa trochu ťažšie odstraňuje. Okrem toho voda môže zmyť akýkoľvek lubrikant, takže udržať ho klzký a príjemný je dosť náročné. Pri prenikaní preto buďte pomalí a neponáhľajte sa, komunikujte a nerobte nič, čo by prekročilo prah nepohodlia a bolesti.

 Antikoncepcia
Pri sexe vo vode nedochádza k zmývaniu alebo je menšia pravdepodobnosť prenosu pohlavne prenosných chorôb. Niektorí odborníci odporúčajú, že antikoncepčné prostriedky, ako sú kondómy, sa dajú ľahko aplikovať a používať vo vode. Iní tvrdia, že sa tým znižuje ich účinnosť. Je na vás, ku ktorému tvrdeniu sa viac prikláňate. Ak sa rozhodnete ho nepoužiť, buďte pri výbere a výbere partnera opatrní a obozretní. Ak nechcete riskovať možnosť otehotnenia, je nevyhnutné používať antikoncepciu, ktorá nie je ovplyvnená vodou, ako napríklad vaginálne vnútromaternicové teliesko alebo tabletky.

 Prenos infekcií
Vo vode je veľa baktérií. Počas sexu sa tieto baktérie môžu ľahko dostať do močovej trubice, čo zvyšuje riziko vzniku infekcie močových ciest. Tento problém sa potom môže zhoršiť tým, že baktérie preniknú až do močového mechúra. Jedna z lekárskych rád teda znie, aby ste sa po sexe vždy vymočili. To môže pomôcť vyplaviť baktérie. Kvasinková infekcia sa môže vyskytnúť aj v dôsledku chlóru, ktorý sa nachádza v bazénoch a vírivkách.

 Tipy na ľahký a vášnivý sex vo vode

 Prvým tipom je použitie lubrikantu na báze silikónu. Tento typ maziva skôr zabráni vysychaniu a následnému podráždeniu.

Ďalej nie je na škodu byť opatrný. Ak máte podozrenie, že nepatríte k najlepším plavcom, nepúšťajte sa do hlbín oceánu alebo hlbokých bazénov. Zvážte alternatívu milovania tesne pri brehu alebo v menej hlbokej vode. Určite sa oplatí pred sexom príliš nejesť a neužívať návykové látky.

Pre divokejší a aktívnejší sex nie je zlé nájsť vo vode nejakú páku. To znamená všetko, čoho sa môžete chytiť alebo o čo sa môžete oprieť, aby ste sa mohli pohybovať proti tlaku vody. Preto sú schody do bazéna alebo samotná vírivka skvelou voľbou.

Ak sa nechcete vystavovať zbytočným komplikáciám a námahe, vynechajte análny sex. Táto aktivita je ešte náročnejšia ako bežný a vaginálny sex. Análne hrátky si nechajte na suchšie prostredie.

 
Sex vo vode je vzrušujúca činnosť, nenechajte sa odradiť a vyskúšajte ju! Zistíte, že rozdiel v sexuálnom styku posunie vaše vzrušenie na najvyššiu úroveň. Nevynechávajte predohru a užite si každý mokrý a vzrušujúci okamih so svojou milovanou osobou.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-19 14:08:39

Další články

Získajte lepší sexuálny zážitok a zdravšie panvové dno s Kegelovými guľôčkami!

15/02/2023 Kegelove guľôčky, tiež známe ako Venušine guľôčky, Ben Wa guľôčky alebo cvičebné guľôčky pre panvové dno, sú druh malých vážených guľôčok, ktoré sú navrhnuté na posilnenie svalov panvového dna. Tieto guľôčky sú typicky vyrobené z materiálov ako je si… (Čítať viac)

Ako si vybrať ten najlepší vibrátor

15/02/2023 Ako si vybrať ten najlepší vibrátorVýber správneho vibrátora závisí na individuálnych preferenciách a potrebách. Tu je niekoľko faktorov, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý vibrátor by mohol byť pre Vás ten najlepší:Typ vibrátora: Existuje mno… (Čítať viac)

Sexuálne sebavedomie môže byť kľúčovým faktorom pre uspokojivý a spokojný sexuálny život

14/02/2023 Ak sa cítime sebaisto a pohodlne so svojím telom a sexuálnymi preferenciami, môžeme si užívať intímne chvíle bez strachu a byť otvorenejší komunikácii s partnerom. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybudovať sexuálne sebavedomie, napríklad komunikác… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Načítavam...