Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

Kto nikdy nepočul frázu:"sex on the beach?”  Vášnivé milovanie na pláži pri západe slnka je snom každého pravého romantika. Alebo predstava večerného kúpania sa uprostred vĺn a vychutnávania si teploty vody tak, ako ste boli stvorení. Dve nahé telá si spolu plávajú a užívajú si nekonečné a vzrušujúce intímne chvíle. Hoci tieto momenty znejú ako z románu, môžete ich zažiť aj vy! Sex vo vode je veľmi bežnou činnosťou. Je však pravda, že nie vždy je to také jednoduché a bezproblémové, ako sa zdá. Prečítajte si, aké komplikácie môžu nastať pri sexe vo vode a ako sa im vyhnúť. Nedovoľte, aby voda, aj keď negatívne, ovplyvnila tieto výnimočné chvíle!

 Výhody sexu vo vode

Najväčšou výhodou, ktorú môže voda ponúknuť, je možnosť jednoduchosti. Vo vode nie sú vaše telá také ťažké, takže môžete vyskúšať polohy, ktoré napríklad na suchu nemôžete vyskúšať kvôli nadmernej hmotnosti partnera. Okrem iného, ak máte problémy s bolesťami kĺbov a svalov, v tomto prostredí nie sú tieto časti tela vystavené takému tlaku.

Niektorí jedinci môžu považovať sex na verejnosti za vzrušujúci. V bazéne, v mori alebo v jazere určite pocítite pocit, že sa môžete chytiť. Nech sa vzrušenie a napätie dostanú na najvyššiu úroveň!

 Na čo si dať pozor pri sexe vo vode

 Mazanie
Hoci sa môže zdať, že voda je skvelým mazivom, nie je to tak. Naopak, budete mať pocit, že je trochu drhnúci a vo vode sa trochu ťažšie odstraňuje. Okrem toho voda môže zmyť akýkoľvek lubrikant, takže udržať ho klzký a príjemný je dosť náročné. Pri prenikaní preto buďte pomalí a neponáhľajte sa, komunikujte a nerobte nič, čo by prekročilo prah nepohodlia a bolesti.

 Antikoncepcia
Pri sexe vo vode nedochádza k zmývaniu alebo je menšia pravdepodobnosť prenosu pohlavne prenosných chorôb. Niektorí odborníci odporúčajú, že antikoncepčné prostriedky, ako sú kondómy, sa dajú ľahko aplikovať a používať vo vode. Iní tvrdia, že sa tým znižuje ich účinnosť. Je na vás, ku ktorému tvrdeniu sa viac prikláňate. Ak sa rozhodnete ho nepoužiť, buďte pri výbere a výbere partnera opatrní a obozretní. Ak nechcete riskovať možnosť otehotnenia, je nevyhnutné používať antikoncepciu, ktorá nie je ovplyvnená vodou, ako napríklad vaginálne vnútromaternicové teliesko alebo tabletky.

 Prenos infekcií
Vo vode je veľa baktérií. Počas sexu sa tieto baktérie môžu ľahko dostať do močovej trubice, čo zvyšuje riziko vzniku infekcie močových ciest. Tento problém sa potom môže zhoršiť tým, že baktérie preniknú až do močového mechúra. Jedna z lekárskych rád teda znie, aby ste sa po sexe vždy vymočili. To môže pomôcť vyplaviť baktérie. Kvasinková infekcia sa môže vyskytnúť aj v dôsledku chlóru, ktorý sa nachádza v bazénoch a vírivkách.

 Tipy na ľahký a vášnivý sex vo vode

 Prvým tipom je použitie lubrikantu na báze silikónu. Tento typ maziva skôr zabráni vysychaniu a následnému podráždeniu.

Ďalej nie je na škodu byť opatrný. Ak máte podozrenie, že nepatríte k najlepším plavcom, nepúšťajte sa do hlbín oceánu alebo hlbokých bazénov. Zvážte alternatívu milovania tesne pri brehu alebo v menej hlbokej vode. Určite sa oplatí pred sexom príliš nejesť a neužívať návykové látky.

Pre divokejší a aktívnejší sex nie je zlé nájsť vo vode nejakú páku. To znamená všetko, čoho sa môžete chytiť alebo o čo sa môžete oprieť, aby ste sa mohli pohybovať proti tlaku vody. Preto sú schody do bazéna alebo samotná vírivka skvelou voľbou.

Ak sa nechcete vystavovať zbytočným komplikáciám a námahe, vynechajte análny sex. Táto aktivita je ešte náročnejšia ako bežný a vaginálny sex. Análne hrátky si nechajte na suchšie prostredie.

 
Sex vo vode je vzrušujúca činnosť, nenechajte sa odradiť a vyskúšajte ju! Zistíte, že rozdiel v sexuálnom styku posunie vaše vzrušenie na najvyššiu úroveň. Nevynechávajte predohru a užite si každý mokrý a vzrušujúci okamih so svojou milovanou osobou.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-19 14:08:39

Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...