Ako si vybrať najlepší vibrátor

Ako si vybrať najlepší vibrátor

Ako si vybrať najlepší vibrátor

Plánujete okoreniť svoj sexuálny život? Chceli by ste do svojej spálne priniesť niečo nové a vzrušujúce? Niečo, čo vám obom prinesie radosť a potešenie? V takom prípade je pre vás kúpa erotickej pomôcky to pravé. Otázkou však je, aký druh erotickej pomôcky je tou správnou voľbou. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá sexuálna hračka je pre vás tá pravá, začnite s tou najzákladnejšou. A akú sexuálnu hračku možno označiť za najzákladnejšiu, najpredávanejšiu a najpoužívanejšiu? Odpoveď je celkom jasná - vibrátor!

Typy vibrátorov

Na trhu je nespočetné množstvo týchto vibračných spoločníkov. Ako si vybrať ten správny vibrátor, ktorý splní všetky vaše potreby a túžby? Určite nie je zlé venovať pozornosť rôznym typom vibrátorov. Každý typ je určený na určité potreby a použitie. Hľadáte vibrátor, ktorý vás ohromí vibráciami priamo v bode G? Alebo dáte prednosť vibrátoru, ktorý je obohatený o prídavnú hlavicu na stimuláciu klitorisu? Možnosti sú takmer nevyčerpateľné, nižšie nájdete základné typy vibrátorov, ktoré vás svojimi funkciami určite privedú do orgazmického neba!
 
Vaginálne
Prvým typom, ktorý určite stojí za zmienku, je vaginálny vibrátor. Táto erotická pomôcka je pre vás tou správnou voľbou, ak hľadáte intenzívnu stimuláciu pyskov a vagíny. Ovládanie a používanie tohto vibrátora je pomerne jednoduché a intuitívne. Sú s nimi spokojní tak začiatočníci v oblasti hrania sa s erotickými pomôckami, ako aj pokročilí a skúsenejší jedinci. 

Anál
Je vaginálna stimulácia pre vás a vášho blízkeho už bežná? Chcete sa radšej zamerať na dráždenie iných citlivých oblastí? V takom prípade sa poobzerajte po análnych vibrátoroch, ktoré sú, ako už názov napovedá, určené na stimuláciu v oblasti zadku. Tento typ vibrátora je o niečo užší a je zakončený jemným rozšírením. Toto ošetrenie zabraňuje jeho vykĺznutiu z análnej oblasti. Intenzitu vibrácií možno nastaviť podľa chuti a preferencií.

Klitorál
Masturbácia je nepochybne veľmi príjemná a vzrušujúca činnosť. Prečo si však tento typ chvíle neužiť naplno? Chcete zažiť maximálne pohodlie počas masturbácie? Chcete ovládať a manipulovať s erotickým zariadením iba jednou rukou? Chcete zažiť stimuláciu zvnútra aj zvonku? Žiadny problém, aj takýto komfort je možný vďaka vibrátorom, ktoré sú obohatené o stimulačnú časť, ktorá je pripojená ku klitorisu. Vďaka špeciálne navrhnutému dizajnu zažijete kombinované a veľmi intenzívne orgazmy. Takúto ponuku nemôžete len tak odmietnuť.

Bod-G
Ako dosiahnuť nezabudnuteľný vaginálny orgazmus? Pre tento typ intenzívneho vyvrcholenia je často potrebná stimulácia bodu G. Práve pre tento typ stimulácie prišli výrobcovia erotických pomôcok s vibrátormi na bod G. Konštrukcia vibrátorov na bod G je navrhnutá tak, aby vás dosiahla a dokonale dráždila tam, kde je to naozaj potrebné.

Párové vibrátory
Párové vibrátory prinášajú rovnaké uspokojenie obom účastníkom vášnivej hry. Vďaka ich konštrukcii možno vibrátor zaviesť do vagíny aj s partnerovým penisom. Vibrácie sa potom šíria do všetkých intímnych častí oboch osôb. Párové vibrátory majú dve ramená, pričom jedno sa vkladá do vagíny a druhé sa umiestňuje na klitoris partnerky. Táto konštrukcia umožňuje klitoriálny, vaginálny a kombinovaný orgazmus. Vibrácie okrem iného potešia a spríjemnia aj mužskú polovicu tým, že vibrujú po celom povrchu partnerkinho penisu.

Vyberte si vibrátor, ktorý vám vyhovuje. Určite vám bude stačiť pár chvíľ s týmto vibrujúcim spoločníkom, aby ste si ho zamilovali.  Či už ho použijete na masturbáciu, alebo na sexuálne hrátky so svojím milovaným, jeho vibračná spoločnosť vás vždy uspokojí!

2022-07-08 11:47:38

Další články

Získajte lepší sexuálny zážitok a zdravšie panvové dno s Kegelovými guľôčkami!

15/02/2023 Kegelove guľôčky, tiež známe ako Venušine guľôčky, Ben Wa guľôčky alebo cvičebné guľôčky pre panvové dno, sú druh malých vážených guľôčok, ktoré sú navrhnuté na posilnenie svalov panvového dna. Tieto guľôčky sú typicky vyrobené z materiálov ako je si… (Čítať viac)

Ako si vybrať ten najlepší vibrátor

15/02/2023 Ako si vybrať ten najlepší vibrátorVýber správneho vibrátora závisí na individuálnych preferenciách a potrebách. Tu je niekoľko faktorov, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý vibrátor by mohol byť pre Vás ten najlepší:Typ vibrátora: Existuje mno… (Čítať viac)

Sexuálne sebavedomie môže byť kľúčovým faktorom pre uspokojivý a spokojný sexuálny život

14/02/2023 Ak sa cítime sebaisto a pohodlne so svojím telom a sexuálnymi preferenciami, môžeme si užívať intímne chvíle bez strachu a byť otvorenejší komunikácii s partnerom. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybudovať sexuálne sebavedomie, napríklad komunikác… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Načítavam...