Ako si vybrať vibrátor

Ako si vybrať vibrátor

Ako si vybrať vibrátor

Chceli by ste okoreniť svoj sexuálny život? Chceli by ste do svojej spálne priniesť niečo nové a vzrušujúce? V takom prípade je kúpa erotickej pomôcky presne to, čo hľadáte. Ak sa neviete rozhodnúť, aká erotická hračka je pre vás tá pravá a aká bude spĺňať všetky vaše požiadavky, začnite s tou najzákladnejšou - VIBRÁTOROM. Vďaka jeho tvaru a vibráciám zažijete dráždenie a potešenie, ktoré hľadáte. Ak vás však viac priťahuje stimulácia bez vibrácií a ste fanúšikom realistickejšej intímnej zábavy, siahnite po DILD-e. Všetko záleží na vašich preferenciách, chuti a vkusu. Vyberte si, čo vás osloví. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme a poradíme.

Vibrátory podľa použitia:
Vaginálne vibrátory
Na stimuláciu pyskov a vagíny.

Análne vibrátory
Tento typ vibrátora je o niečo užší a je zakončený jemným nadstavcom. Táto konštrukcia zabraňuje jeho vykĺznutiu z análnej oblasti. Análne vibrátory sú špeciálne navrhnuté na stimuláciu konečníka, perinea a análneho otvoru. Môžu sa však používať aj na vaginálnu stimuláciu.

Vibrátory na klitoris
Hoci z názvu môžeme usúdiť, že tento typ vibrátora je prispôsobený na stimuláciu klitorisu, jeho použitie je oveľa širšie. Vďaka svojmu spracovaniu a vlastnostiam ho možno použiť aj na stimuláciu bradaviek a penisu.

Vibrátory pre bod G
Ako dosiahnuť intenzívny a nezabudnuteľný vaginálny orgazmus? Pre tento typ intenzívneho vyvrcholenia je potrebná stimulácia bodu G. Konštrukcia vibrátorov na bod G je navrhnutá tak, aby vás dosiahla a dokonale dráždila tam, kde je to naozaj potrebné.

Vibrátory pre páry
Chceli by ste, aby vaša polovička zažívala rovnaké potešenie zo stimulácie ako vy? Párové vibrátory prinášajú rovnaké uspokojenie obom. Vďaka ich konštrukcii možno vibrátor vložiť do vagíny aj s partnerovým penisom. Vibrácie sa potom rozšíria do všetkých intímnych partií. Párové vibrátory majú dve ramená, pričom jedno sa vkladá do vagíny a druhé sa umiestňuje na klitoris partnera. Táto konštrukcia umožňuje klitoriálny, vaginálny a kombinovaný orgazmus. Vyberte si program a intenzitu vibrácií, ktoré vám obom vyhovujú.

Elektrostimulačné vibrátory
Tento typ vibrátorov je vybavený úplne novou a inovatívnou technológiou. Okrem bežných vibrácií ponúka aj silné pulzácie a brnenia, ktoré spôsobujú neodolateľné mravčenie. Ak vám vibrácie nestačia na uspokojenie, môžete si byť istí, že tieto ďalšie druhy stimulácie vás nenechajú v pokoji a privedú vás do orgazmického raja. V intímnych partiách sa nachádza nespočetné množstvo citlivých nervových zakončení. Vďaka elektrickej stimulácii sú všetky tieto zakončenia v pohotovosti a reagujú silným pocitom rozkoše. Elektrostimulácia je úplne bezpečná, nemusíte sa obávať negatívnych vedľajších účinkov.

Vibrátory podľa materiálu:

Plastové vibrátory
Plast špeciálne navrhnutý na tieto účely sa nazýva ABS. Tento typ materiálu je pevný, tvrdý a často môže byť pokovovaný technickým zlatom alebo striebrom, čo mu dodáva nádych elegancie a rafinovanosti. Plastové vibrátory ponúkajú rôzne úpravy s rôzne upravenými povrchmi. Zvrásnená alebo zvlnená štruktúra zintenzívňuje dráždenie. Medzi výhody týchto erotických pomôcok patrí ľahký a kvalitný prenos vibrácií, jednoduchá údržba a absencia zápachu a ftalátov.

Gélové vibrátory
Vibrátory vyrobené z PVC materiálu sú dokonale pružné a elastické. Nemusíte sa teda obávať ich poškodenia v dôsledku akejkoľvek manipulácie. Ich povrch je hladký a veľmi príjemný na dotyk. Vďaka pridaným zmäkčovadlám možno tvrdosť gélových vibrátorov regulovať, takže si môžete vybrať zo širokej škály možností. Vyberte si podľa svojich preferencií, na výber je veľa farieb a tvarov. Materiál PVC môže spočiatku zapáchať. Po niekoľkých použitiach však zápach ustúpi a zmizne.

Silikónové vibrátory
Silikón je hypoalergénny a úplne bezpečný na používanie. Je vhodný aj pre tých najcitlivejších jedincov. Je to prírodný materiál, ktorý je vhodný na všetky druhy slizníc. Tento materiál zaručuje kvalitu erotickej pomôcky. Okrem týchto výhod je silikón aj veľmi jemný a hladký a jeho kontakt s pokožkou vo vás vyvolá len tie najpríjemnejšie pocity.

Výhody silikónového vibrátora:
nezapácha
100% bezpečný pri kontakte s pokožkou a sliznicami
bez ftalátov
mäkké a príjemné na dotyk
pevný a zároveň pružný materiál
ľahko sa vstrebáva a prispôsobuje telesnej teplote

Upozornenie: Pri používaní silikónových vibrátorov používajte len lubrikanty na báze vody. Pri použití silikónového maziva alebo oleja by sa mohla vyskytnúť neznášanlivosť uvedených látok. To vám znepríjemní váš intímny zážitok.

Vibrátory Nature Skin, Cyber Skin, Loveclone, TPE/TPR
Tieto výrobky sú vyrobené z termoplastickej gumy. Hlavnou surovinou na výrobu termoplastického elastoméru je syntetický kaučuk. Ide o veľmi kvalitný materiál, ktorý sa do istej miery podobá silikónu. Jeho najväčšou výhodou je podobnosť s ľudskou pokožkou. Na dotyk sotva rozoznáte rozdiel, táto výhoda posunie vaše erotické hry na úplne novú úroveň.

Sú odolné voči UV žiareniu
Materiál sa ľahko prispôsobuje telesnej teplote
Bez ftalátov
Materiál je dokonale pružný, ale pevný
Dobrá znášanlivosť s pokožkou

Upozornenie: Pri kúpe výrobku z tohto materiálu je potrebné použiť ošetrujúci prášok, aby sa predĺžila trvanlivosť výrobku.

Vibrátory vyrobené zo skla alebo kovu
Ak máte radi pevný a tvrdý materiál, sú pre vás vhodné vibrátory zo skla alebo kovu. Na ich výrobu sa používa napríklad hliník. Ich údržba je veľmi jednoduchá, často ich stačí umyť alebo utrieť. Sú zdravotne nezávadné, bez zápachu a ftalátov. Vibrácie sa v týchto materiáloch prenášajú veľmi ľahko a intenzívne. Ďalšou nezabudnuteľnou výhodou je možnosť predhriať alebo ochladiť tieto erotické pomôcky vo vode. Vaše zmysly budú zosilnené a ešte citlivejšie.

Vibrátory podľa vzhľadu a dizajnu

Realistické vibrátory
Ak ste milovníkom vzhľadu a tvaru skutočných penisov, prečo si nedopriať používanie erotických hračiek? Realistické vibrátory sa tvarom a vzhľadom podobajú skutočnému penisu. Nájdete tu žalúdok, žily a v niektorých prípadoch aj predkožku alebo semenníky. Na trhu je veľa typov, všetko závisí od vašich preferencií. Vyberte si zo širokej ponuky farieb a tvarov to, čo vás osloví a zaujme.

Multifunkčné vibrátory
Multifunkčné alebo korálkové vibrátory majú niečo navyše, a to oceľové alebo plastové korálky, ktoré sú umiestnené v strede vibrátora. Pri používaní sa pohybujú, čo zvyšuje intenzitu stimulácie. V niektorých prípadoch sú vibrátory doplnené rotujúcou špičkou, ktorá presne dosiahne váš bod G a dráždi ho až k intenzívnemu a nezabudnuteľnému orgazmu. Ďalšou výhodou týchto pomôcok je vibračný stimulátor klitorisu, ktorý spôsobuje kombinované vnútorné a vonkajšie vyvrcholenie. Na ich výrobu sa najčastejšie používa gél alebo vysokokvalitný silikón. Sú veľmi účinné, čo zodpovedá ich cenovej kategórii. Každý okamih s týmto multifunkčným vibrátorom je však neodolateľne vzrušujúci.

Podtlakové vibrátory
Vedeli ste, že je možné dosiahnuť intenzívne vyvrcholenie bez jediného dotyku? Vďaka vákuovým vibrátorom, ktoré na stimuláciu využívajú len indukované vákuum, je to naozaj možné. Tlakové impulzy jemne masírujú klitoris a vy môžete regulovať ich tempo a intenzitu podľa svojich pocitov a chutí. Uspokojujúci orgazmus dosiahnete v priebehu niekoľkých okamihov vďaka nadčasovej technológii, ktorú prináša Stimulator - Womanizer alebo Satisfyer.

Pulzátory
Ak chcete zažiť niečo nové a nevídané, pulzátory sú presne to, čo hľadáte. Ponúkajú úplne nový druh stimulácie tým, že pulzujú tam a späť. Je to úplne prirodzený pohyb, ktorý je veľmi podobný ťahu partnera. Vytvára silný pocit potešenia. Tieto naturalistické a silné impulzy vyvoláva spoločnosť Fun Factory, ktorá prispela na erotický trh patentovanou a inovatívnou technológiou motora, v ktorej sa kovové jadro pohybuje v dutej magnetickej časti a vytvára nízkofrekvenčný pulzujúci rytmus.

Mini vibrátory
Radi cestujete a chcete si užiť vzrušujúce intímne chvíle takmer kdekoľvek? Preto výrobcovia erotických pomôcok prišli s minivibrátormi, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli ľahko prenosné, ale zároveň dostatočne veľké na plné uspokojenie. Silné vibrácie sa šíria po celej hĺbke a šírke vaginálnej steny a dovedú vás k vysnívanému vyvrcholeniu. Na veľkosti v tomto prípade naozaj nezáleží. Možno ich použiť aj na dráždenie klitorisu alebo bradaviek, fantázii sa medze nekladú. 

XXL vibrátory
Chcete sa cítiť skutočne naplnení? Chcete zažiť, aké to je mať v sebe neodolateľne veľký penis? Patríte medzi náročnejších jedincov, pokiaľ ide o veľkosť mužského člena? V takom prípade siahnite po vibrátore XXL, ktorého veľkosť vás určite uspokojí. Veľký dizajn vedie k najintenzívnejšiemu dráždeniu. Vibrácie sa šíria a dosahujú najväčšiu hĺbku a šírku vaginálnej alebo análnej oblasti.

Vibrátory pre mužov
Uspokojenie, ktoré ponúkajú vibrátory, si môžu užívať nielen ženy. Na trhu sú vibrátory pre mužov, ktoré správne stimulujú nielen análnu oblasť. Môžete si vybrať zo širokej ponuky tvarov, veľkostí, farieb a typov. Je známe, že aj muži majú bod G, a tým je prostata. Masírovaním a stimuláciou dosiahnete nezabudnuteľné a veľmi intenzívne orgazmy. Špeciálne navrhnutý tvar vibrátorov pre mužov zaisťuje pevné umiestnenie pomôcky. Môžete si byť istí, že vibrátor nevyskočí bez ohľadu na to, v akej polohe a nálade sa nachádzate.

2021-07-19 14:47:40

Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...