Erotická hojdačka

Erotická hojdačka

Erotická hojdačka môže váš milostný život skutočne spestriť, pretože vám umožní pohodlný sex vo všetkých možných polohách. Hojdačky sa zvyčajne skladajú z kožených alebo plastových popruhov, na ktorých môže osoba sedieť alebo ležať. Hojdačky sa pripevňujú na hák na strope alebo na rám, ktorý je špeciálne navrhnutý pre sexuálne hojdačky. Existujú však aj modely, ktorých montáž je jednoduchšia, pretože ich stačí pripevniť k dverám. Hojdačka by mala uniesť hmotnosť osôb, ktoré ju používajú, bez ohľadu na to, kde je umiestnená.
Hojdačky so sediacou/ležiacou plochou poskytujú väčšiu oporu a sú pohodlnejšie - aj pri náročnejších polohách.

Keď už hovoríme o pozíciách:
Všetko je možné. Jemné hojdacie pohyby vytvárajú veľmi príjemný rytmus priťahovania - či už ide o vaginálnu, análnu alebo orálnu stimuláciu. Veľmi intenzívnym zážitkom je aj to, keď obaja partneri sedia na hojdačke spolu. So sexuálnou hojdačkou je ľahké vyskúšať nové polohy, ale aj klasické polohy sa pri použití hojdačky môžu stať novým zážitkom. Do hojdačky môžete zakomponovať aj masku na oči alebo putá, ktoré dodajú BDSM nádych.

ČO TREBA ZVÁŽIŤ:
Montáž:
V ideálnom prípade by mala byť hojdačka bezpečne pripevnená k pevnému betónovému stropu alebo by sa mala namontovať na špeciálny nosný rám.
Maximálna hmotnosť:
Materiál a hojdačka by mali uniesť hmotnosť jednej alebo ideálne dvoch osôb.
Výška:
Je dôležité, aby bola hojdačka zavesená v správnej výške, aby bol sex pohodlný.
Pri niektorých modeloch je možné výšku nastaviť.
Pohodlie:
Mäkké, polstrované oporné plochy sú pohodlné aj pri dlhodobom používaní.
Čistenie:
Hojdací povrch možno utrieť vlhkou handričkou. Poťahy alebo čalúnenie by mali byť podľa možnosti odnímateľné a mali by sa dať prať.

2022-06-03 10:10:33


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...