Erotická hojdačka

Erotická hojdačka

Erotická hojdačka môže váš milostný život skutočne spestriť, pretože vám umožní pohodlný sex vo všetkých možných polohách. Hojdačky sa zvyčajne skladajú z kožených alebo plastových popruhov, na ktorých môže osoba sedieť alebo ležať. Hojdačky sa pripevňujú na hák na strope alebo na rám, ktorý je špeciálne navrhnutý pre sexuálne hojdačky. Existujú však aj modely, ktorých montáž je jednoduchšia, pretože ich stačí pripevniť k dverám. Hojdačka by mala uniesť hmotnosť osôb, ktoré ju používajú, bez ohľadu na to, kde je umiestnená.
Hojdačky so sediacou/ležiacou plochou poskytujú väčšiu oporu a sú pohodlnejšie - aj pri náročnejších polohách.

Keď už hovoríme o pozíciách:
Všetko je možné. Jemné hojdacie pohyby vytvárajú veľmi príjemný rytmus priťahovania - či už ide o vaginálnu, análnu alebo orálnu stimuláciu. Veľmi intenzívnym zážitkom je aj to, keď obaja partneri sedia na hojdačke spolu. So sexuálnou hojdačkou je ľahké vyskúšať nové polohy, ale aj klasické polohy sa pri použití hojdačky môžu stať novým zážitkom. Do hojdačky môžete zakomponovať aj masku na oči alebo putá, ktoré dodajú BDSM nádych.

ČO TREBA ZVÁŽIŤ:
Montáž:
V ideálnom prípade by mala byť hojdačka bezpečne pripevnená k pevnému betónovému stropu alebo by sa mala namontovať na špeciálny nosný rám.
Maximálna hmotnosť:
Materiál a hojdačka by mali uniesť hmotnosť jednej alebo ideálne dvoch osôb.
Výška:
Je dôležité, aby bola hojdačka zavesená v správnej výške, aby bol sex pohodlný.
Pri niektorých modeloch je možné výšku nastaviť.
Pohodlie:
Mäkké, polstrované oporné plochy sú pohodlné aj pri dlhodobom používaní.
Čistenie:
Hojdací povrch možno utrieť vlhkou handričkou. Poťahy alebo čalúnenie by mali byť podľa možnosti odnímateľné a mali by sa dať prať.

2022-06-03 10:10:33


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...