Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků nebude možná expedice zásilek ve dnech 4.-6.7. Vaše objednávky budou expedovány ve čtvrtek, 7.7. Děkujeme za pochopení Zavrieť

Erotická hojdačka

Erotická hojdačka

Erotická hojdačka môže váš milostný život skutočne spestriť, pretože vám umožní pohodlný sex vo všetkých možných polohách. Hojdačky sa zvyčajne skladajú z kožených alebo plastových popruhov, na ktorých môže osoba sedieť alebo ležať. Hojdačky sa pripevňujú na hák na strope alebo na rám, ktorý je špeciálne navrhnutý pre sexuálne hojdačky. Existujú však aj modely, ktorých montáž je jednoduchšia, pretože ich stačí pripevniť k dverám. Hojdačka by mala uniesť hmotnosť osôb, ktoré ju používajú, bez ohľadu na to, kde je umiestnená.
Hojdačky so sediacou/ležiacou plochou poskytujú väčšiu oporu a sú pohodlnejšie - aj pri náročnejších polohách.

Keď už hovoríme o pozíciách:
Všetko je možné. Jemné hojdacie pohyby vytvárajú veľmi príjemný rytmus priťahovania - či už ide o vaginálnu, análnu alebo orálnu stimuláciu. Veľmi intenzívnym zážitkom je aj to, keď obaja partneri sedia na hojdačke spolu. So sexuálnou hojdačkou je ľahké vyskúšať nové polohy, ale aj klasické polohy sa pri použití hojdačky môžu stať novým zážitkom. Do hojdačky môžete zakomponovať aj masku na oči alebo putá, ktoré dodajú BDSM nádych.

ČO TREBA ZVÁŽIŤ:
Montáž:
V ideálnom prípade by mala byť hojdačka bezpečne pripevnená k pevnému betónovému stropu alebo by sa mala namontovať na špeciálny nosný rám.
Maximálna hmotnosť:
Materiál a hojdačka by mali uniesť hmotnosť jednej alebo ideálne dvoch osôb.
Výška:
Je dôležité, aby bola hojdačka zavesená v správnej výške, aby bol sex pohodlný.
Pri niektorých modeloch je možné výšku nastaviť.
Pohodlie:
Mäkké, polstrované oporné plochy sú pohodlné aj pri dlhodobom používaní.
Čistenie:
Hojdací povrch možno utrieť vlhkou handričkou. Poťahy alebo čalúnenie by mali byť podľa možnosti odnímateľné a mali by sa dať prať.

2022-06-03 10:10:33


Další články

Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games 

27/05/2022 Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. Spoločnosť v súčasnosti pracuje … (Čítať viac)

Erotická hojdačka

03/06/2022 Erotická hojdačka môže váš milostný život skutočne spestriť, pretože vám umožní pohodlný sex vo všetkých možných polohách. Hojdačky sa zvyčajne skladajú z kožených alebo plastových popruhov, na ktorých môže osoba sedieť alebo ležať. Hojdačky sa pripe… (Čítať viac)

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, al… (Čítať viac)

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

05/05/2022 Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiekHistoricky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými … (Čítať viac)

Načítavam...