Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.
Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, alebo ešte konkrétnejšie do vedeckého laboratória M.D.

Spoločnosť M.D. Science lab založil v roku 1998 Ralph Albrecht, ktorý je dodnes jej generálnym riaditeľom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Pompano Beach na Floride. Jej cieľom bolo vždy poskytovať zákazníkom inovatívne a hodnotné produkty pre zdravie, wellness a životný štýl. Tento cieľ dosahuje ich vlastný tím pre vývoj produktov. Tento tím neustále skúma a zlepšuje svoje receptúry a zložky. Celý tento výskum a úsilie boli v priebehu rokov odmenené mnohými oceneniami. Najdôležitejšie však je, že ich verní zákazníci nám ukazujú, aké dobré sú ich výrobky. Medzi tieto výrobky patria niektoré výživové doplnky, ale najmä kozmetika, ako napríklad krém Viva a samozrejme Swiss Navy.

SKUTOČNÝ ÚSPECH
Spoločnosť Swiss Navy dobýva svet svojím vysokokvalitným sortimentom. Všetko sa začalo v USA a výroba stále prebieha v USA, ale za takmer 25 rokov sa sortiment rozšíril do viac ako 48 krajín! Švajčiarske námorníctvo preplávalo oceán a dostalo sa do Európy a na iné kontinenty. 

Exkluzívne európske partnerstvo
Predaj v Európe bol taký úspešný, že pred rokom sa švajčiarske námorníctvo rozhodlo uzavrieť exkluzívne partnerstvo so spoločnosťou SHOTS Europe. Spoločnosť SHOTS je viac než hrdá na to, že môže túto celosvetovo úspešnú značku nosiť ako svoju vlastnú. Tieto dve spoločnosti sa k sebe dokonale hodia, pretože obe zdieľajú rovnaké presvedčenie: prinášať svojim zákazníkom kvalitu!

OBJAVTE TO SAMI!
Chcete si vyskúšať kvalitu Swiss Navy na vlastnej koži?
2022-05-23 12:46:49


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...