Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků nebude možná expedice zásilek ve dnech 4.-6.7. Vaše objednávky budou expedovány ve čtvrtek, 7.7. Děkujeme za pochopení Zavrieť

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.
Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, alebo ešte konkrétnejšie do vedeckého laboratória M.D.

Spoločnosť M.D. Science lab založil v roku 1998 Ralph Albrecht, ktorý je dodnes jej generálnym riaditeľom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Pompano Beach na Floride. Jej cieľom bolo vždy poskytovať zákazníkom inovatívne a hodnotné produkty pre zdravie, wellness a životný štýl. Tento cieľ dosahuje ich vlastný tím pre vývoj produktov. Tento tím neustále skúma a zlepšuje svoje receptúry a zložky. Celý tento výskum a úsilie boli v priebehu rokov odmenené mnohými oceneniami. Najdôležitejšie však je, že ich verní zákazníci nám ukazujú, aké dobré sú ich výrobky. Medzi tieto výrobky patria niektoré výživové doplnky, ale najmä kozmetika, ako napríklad krém Viva a samozrejme Swiss Navy.

SKUTOČNÝ ÚSPECH
Spoločnosť Swiss Navy dobýva svet svojím vysokokvalitným sortimentom. Všetko sa začalo v USA a výroba stále prebieha v USA, ale za takmer 25 rokov sa sortiment rozšíril do viac ako 48 krajín! Švajčiarske námorníctvo preplávalo oceán a dostalo sa do Európy a na iné kontinenty. 

Exkluzívne európske partnerstvo
Predaj v Európe bol taký úspešný, že pred rokom sa švajčiarske námorníctvo rozhodlo uzavrieť exkluzívne partnerstvo so spoločnosťou SHOTS Europe. Spoločnosť SHOTS je viac než hrdá na to, že môže túto celosvetovo úspešnú značku nosiť ako svoju vlastnú. Tieto dve spoločnosti sa k sebe dokonale hodia, pretože obe zdieľajú rovnaké presvedčenie: prinášať svojim zákazníkom kvalitu!

OBJAVTE TO SAMI!
Chcete si vyskúšať kvalitu Swiss Navy na vlastnej koži?
2022-05-23 12:46:49


Další články

Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games 

27/05/2022 Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. Spoločnosť v súčasnosti pracuje … (Čítať viac)

Erotická hojdačka

03/06/2022 Erotická hojdačka môže váš milostný život skutočne spestriť, pretože vám umožní pohodlný sex vo všetkých možných polohách. Hojdačky sa zvyčajne skladajú z kožených alebo plastových popruhov, na ktorých môže osoba sedieť alebo ležať. Hojdačky sa pripe… (Čítať viac)

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, al… (Čítať viac)

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

05/05/2022 Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiekHistoricky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými … (Čítať viac)

Načítavam...