Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.
Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, alebo ešte konkrétnejšie do vedeckého laboratória M.D.

Spoločnosť M.D. Science lab založil v roku 1998 Ralph Albrecht, ktorý je dodnes jej generálnym riaditeľom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Pompano Beach na Floride. Jej cieľom bolo vždy poskytovať zákazníkom inovatívne a hodnotné produkty pre zdravie, wellness a životný štýl. Tento cieľ dosahuje ich vlastný tím pre vývoj produktov. Tento tím neustále skúma a zlepšuje svoje receptúry a zložky. Celý tento výskum a úsilie boli v priebehu rokov odmenené mnohými oceneniami. Najdôležitejšie však je, že ich verní zákazníci nám ukazujú, aké dobré sú ich výrobky. Medzi tieto výrobky patria niektoré výživové doplnky, ale najmä kozmetika, ako napríklad krém Viva a samozrejme Swiss Navy.

SKUTOČNÝ ÚSPECH
Spoločnosť Swiss Navy dobýva svet svojím vysokokvalitným sortimentom. Všetko sa začalo v USA a výroba stále prebieha v USA, ale za takmer 25 rokov sa sortiment rozšíril do viac ako 48 krajín! Švajčiarske námorníctvo preplávalo oceán a dostalo sa do Európy a na iné kontinenty. 

Exkluzívne európske partnerstvo
Predaj v Európe bol taký úspešný, že pred rokom sa švajčiarske námorníctvo rozhodlo uzavrieť exkluzívne partnerstvo so spoločnosťou SHOTS Europe. Spoločnosť SHOTS je viac než hrdá na to, že môže túto celosvetovo úspešnú značku nosiť ako svoju vlastnú. Tieto dve spoločnosti sa k sebe dokonale hodia, pretože obe zdieľajú rovnaké presvedčenie: prinášať svojim zákazníkom kvalitu!

OBJAVTE TO SAMI!
Chcete si vyskúšať kvalitu Swiss Navy na vlastnej koži?
2022-05-23 12:46:49


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...