Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.
Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, alebo ešte konkrétnejšie do vedeckého laboratória M.D.

Spoločnosť M.D. Science lab založil v roku 1998 Ralph Albrecht, ktorý je dodnes jej generálnym riaditeľom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Pompano Beach na Floride. Jej cieľom bolo vždy poskytovať zákazníkom inovatívne a hodnotné produkty pre zdravie, wellness a životný štýl. Tento cieľ dosahuje ich vlastný tím pre vývoj produktov. Tento tím neustále skúma a zlepšuje svoje receptúry a zložky. Celý tento výskum a úsilie boli v priebehu rokov odmenené mnohými oceneniami. Najdôležitejšie však je, že ich verní zákazníci nám ukazujú, aké dobré sú ich výrobky. Medzi tieto výrobky patria niektoré výživové doplnky, ale najmä kozmetika, ako napríklad krém Viva a samozrejme Swiss Navy.

SKUTOČNÝ ÚSPECH
Spoločnosť Swiss Navy dobýva svet svojím vysokokvalitným sortimentom. Všetko sa začalo v USA a výroba stále prebieha v USA, ale za takmer 25 rokov sa sortiment rozšíril do viac ako 48 krajín! Švajčiarske námorníctvo preplávalo oceán a dostalo sa do Európy a na iné kontinenty. 

Exkluzívne európske partnerstvo
Predaj v Európe bol taký úspešný, že pred rokom sa švajčiarske námorníctvo rozhodlo uzavrieť exkluzívne partnerstvo so spoločnosťou SHOTS Europe. Spoločnosť SHOTS je viac než hrdá na to, že môže túto celosvetovo úspešnú značku nosiť ako svoju vlastnú. Tieto dve spoločnosti sa k sebe dokonale hodia, pretože obe zdieľajú rovnaké presvedčenie: prinášať svojim zákazníkom kvalitu!

OBJAVTE TO SAMI!
Chcete si vyskúšať kvalitu Swiss Navy na vlastnej koži?
2022-05-23 12:46:49


Další články

Ako fungujú feromóny?

24/05/2023 VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgá… (Čítať viac)

Provokatívne a zmyselné: Nošenie pút a obojkov ako prejav sexuality a zmyselnosti

23/05/2023 V oblasti módy sa neustále objavujú nové trendy, ktoré umožňujú vyjadriť svoju sexualitu a vášne. Jedným z odvážnych a provokatívnych trendov je nošenie putiek a obojkov ako módnych doplnkov s erotickým nádychom. Tieto prvky prinášajú do vášho vzhľad… (Čítať viac)

Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahoch

16/05/2023 Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahochSex môže byť pre väčšinu párov v dlhodobých vzťahoch úplne iným zážitkom ako v prvom období vzťahu. V priebehu času sa môže stratiť prvotná vášeň a no… (Čítať viac)

Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!

11/05/2023 Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!Sex so zaviazanými očami patrí medzi erotické praktiky, ktoré môžu byť pre veľa ľudí veľmi vzrušujúce. Ak ste o tejto praktike doteraz nepočuli alebo si nie ste istí, či by ste ju mali vyskúšať, te… (Čítať viac)

Načítavam...