Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Premýšľate o vhodnom darčeku pre svoju partnerku? S kolekciou Amour od Jopen neurobíte chybu.

Jopen prichádza s luxusnou kolekciou Amour, ktorá vás nadchne ako svojim vzhľadom, tak aj vysokou kvalitou!
Na výber máte vibračné vajíčko , mini vibrátor , klasický vibrátor a vibrátor so stimuláciou klitorisu .

Všetky luxusné kúsky tohto nádhrného radu sú vyrobené z prémiového, na dotyk saténovo hebkého silikónu a ponúkajú pestrú škálu najrôznejších vibračných programu.
Samozrejmosťou je ich dokonalá vodotesnosť a USB dobíjanie.

Čerešničkou na torte je ich obal - luxusný romantický darčekový box!


2020-02-04 14:58:02

Další články

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola games recenziaLola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisuSo značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena… (Čítať viac)

Načítavam...