Jopen Amour - Ideální dárek pro Vaši partnerku!

Jopen Amour - Ideální dárek pro Vaši partnerku!

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svoji partnerku? S kolekcí Amour od Jopen neuděláte chybu.

Jopen přichází s luxusní kolekcí Amour, která vás nadchne jak svým vzhledem, tak i vysokou kvalitou!
Na výběr máte vibrační vajíčko, mini vibrátorklasický vibrátor a vibrátor se stimulací klitorisu.

Všechny luxusní kousky této nádhrné řady jsou vyrobené z prémiového, na omak saténově hebkého silikonu a nabízejí pestrou škálu nejrůznějších vibračních programu.
Samozřejmostí je jejich dokonalá vodotěsnost a USB dobíjení. 

Třešničkou na dortu je jejich obal - luxusní romantický dárkový box!


2020-02-04 14:58:02

Další články

Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!

02/09/2021 Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!Milujete análny sex alebo vás láka vyskúšať ho po prvýkrát? Rozhodne nepodceňujte výhody dokonalej prípravy, ktorá vám zabezpečí príjemný zážitok so všetkými pôžitkami, k… (Čítať viac)

Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!

01/09/2021 Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!Chcete svojho milovaného potešiť niečím výnimočným, čo ho zdvihne zo stoličky a zároveň mu dá pocítiť, že ste jeho osudová žena a dokonalá milenka v jednom? Doprajte mu deep throat. Hneď ako bude jeho pen… (Čítať viac)

7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!

26/08/2021 7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!Pri hľadaní sexuálnych hračiek nie je zlé hľadať recenzie a zistiť, aké sú podľa iných používateľov najlepšie sexuálne hračky. Môžete si urobiť predstavu o tom, čo skutočne funguje a či sa vám oplatí uš… (Čítať viac)

Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.

24/08/2021 Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.Vzťah na diaľku je pre každý pár ťažkou skúškou. Nedostatok fyzickej intimity je svojím spôsobom jedinečný, čo môže v nasledujúcom období priniesť ešte viac vzrušenia a vášne. Je to však náročná … (Čítať viac)

Načítavam...