Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Premýšľate o vhodnom darčeku pre svoju partnerku? S kolekciou Amour od Jopen neurobíte chybu.

Jopen prichádza s luxusnou kolekciou Amour, ktorá vás nadchne ako svojim vzhľadom, tak aj vysokou kvalitou!
Na výber máte vibračné vajíčko , mini vibrátor , klasický vibrátor a vibrátor so stimuláciou klitorisu .

Všetky luxusné kúsky tohto nádhrného radu sú vyrobené z prémiového, na dotyk saténovo hebkého silikónu a ponúkajú pestrú škálu najrôznejších vibračných programu.
Samozrejmosťou je ich dokonalá vodotesnosť a USB dobíjanie.

Čerešničkou na torte je ich obal - luxusný romantický darčekový box!


2020-02-04 14:58:02

Další články

Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games 

27/05/2022 Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. Spoločnosť v súčasnosti pracuje … (Čítať viac)

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, al… (Čítať viac)

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

05/05/2022 Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiekHistoricky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými … (Čítať viac)

Sex v trojici alebo švédska trojka

01/02/2022 Podľa nedávneho prieskumu viac ako 4 000 párov uviedlo, že ich najväčšou sexuálnou fantáziou je mať sex v trojici, pričom 80 % mužov a 30 % žien to uviedlo. Niet divu, zdieľať takéto intenzívne vzrušujúce chvíle s viacerými osobami a mať možnosť získ… (Čítať viac)

Načítavam...