Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Jopen Amour - Ideálny darček pre Vašu partnerku!

Premýšľate o vhodnom darčeku pre svoju partnerku? S kolekciou Amour od Jopen neurobíte chybu.

Jopen prichádza s luxusnou kolekciou Amour, ktorá vás nadchne ako svojim vzhľadom, tak aj vysokou kvalitou!
Na výber máte vibračné vajíčko , mini vibrátor , klasický vibrátor a vibrátor so stimuláciou klitorisu .

Všetky luxusné kúsky tohto nádhrného radu sú vyrobené z prémiového, na dotyk saténovo hebkého silikónu a ponúkajú pestrú škálu najrôznejších vibračných programu.
Samozrejmosťou je ich dokonalá vodotesnosť a USB dobíjanie.

Čerešničkou na torte je ich obal - luxusný romantický darčekový box!


2020-02-04 14:58:02

Další články

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Načítavam...