Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Váš drahý vycestoval na služobnú cestu a vás nechal opäť v štichu aj v okamihu, keď k vám prichvátala silnú chuť na sex? Môžete mu zavolať a zavaliť ho výčitkami, ale tie vám od silnej potreby nepomôžu. Radšej sa spoľahnite na nového pomocníka, ktorý vás ukojí a dostatočne „provibruje“ až k orgazmu. Hmm, nám ženským sa jednoducho masážne hlavice viac než páčia.

Ste najviac vzrušivá na klitorisu? Masážna hlavica vás prenesie do rozkošníckeho raja

Áno, táto dômyselne vykonaná erotická pomôcka je gólom do čierneho pre ženy, ktoré dosiahnu vyvrcholenie len na gombíku lásky. Pre milovníčky vrnivého prenikania je tu vibrátor . Ale ak vaše telo skvele reaguje na oba dva typy tohto dráždenia, zapojte do práce nielen vibrátor, ale aj masážne hlavice . Vibrujúci prieskumník bude kmitať hore a dole, pričom rozoznie vašu štrbinku milostnou kompozíciou túžby a masážna hlavica bude vrnivo brnkať, masírovať a hladkať klitoris. Len je treba zvoliť intenzitu vibrácií tak, aby vám na miesto príjemných pocitov nenaservírovali bolestivé zážitky.

Osamelá žena a óda na orgazmus: Autoerotika a masážne hlavice v hlavnej úlohe

Práca je za vami a teraz máte pred sebou celý večer? Čo tak si vyhrať so svojim telom až do slastného konca, keď vaše telo objíme orgazmus? Vytvorte si príjemné prostredie, zapáľte sviečky, zapnite relaxačnú hudbu, zaľahnite na posteľ a začnite sa hrať. Zbavte sa nočnej košieľky a vyzbrojte sa masážnou hlavicou na cestu za vyvrcholením.

Masážna hlavica môže stimulovať intímne partie, ale slúži aj ako prostriedok na uvoľnenie svalov a stuhnuté šije. Potom môžete pokračovať k bradavkám, pupku až do miesta, ktoré sa bude kúpať v rose milostného nektáru. Pokojne si trošku naberte na prsty a ochutnajte, čo vám vaša lasturka pripravila.

Masážne hlavice a lubrikačné gély

Pokiaľ milostného vlhka, nie je toľko, koľko by ste si predstavovali, nevadí. Lubrikačné gély sú vám k dispozícii. Dajte si ale pozor, pretože masážne hlavice zo silikónu sa nemôžu dostať do kontaktu s lubrikačnými gélmi na silikónovej báze. Pre tieto mazlivé účely používajte vždy lubrikačné gély na vodnej báze .

Dodajte závlahu a vydajte na hon za orgazmom. Pokiaľ sa budete hrať so svojim telom, nikdy sa však úplne nekoncentrujte len na finálny zážitok, ale užite si cestu k samotnému cieľu, pretože aj tá je obzvlášť sladká.

Masážne hlavice vás prevedú svetom sexu inak, než ste zvyknutá, ale napriek tomu vás čaká lavína silných pocitov. Masážne hlavice používajte pokojne aj na stimuláciu hrádze a prostaty u vašich náprotivkov. Čaká ich tak niečo úžasné.

2014-04-29 14:28:10


Další články

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola games recenziaLola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisuSo značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena… (Čítať viac)

Načítavam...