Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Váš drahý vycestoval na služobnú cestu a vás nechal opäť v štichu aj v okamihu, keď k vám prichvátala silnú chuť na sex? Môžete mu zavolať a zavaliť ho výčitkami, ale tie vám od silnej potreby nepomôžu. Radšej sa spoľahnite na nového pomocníka, ktorý vás ukojí a dostatočne „provibruje“ až k orgazmu. Hmm, nám ženským sa jednoducho masážne hlavice viac než páčia.

Ste najviac vzrušivá na klitorisu? Masážna hlavica vás prenesie do rozkošníckeho raja

Áno, táto dômyselne vykonaná erotická pomôcka je gólom do čierneho pre ženy, ktoré dosiahnu vyvrcholenie len na gombíku lásky. Pre milovníčky vrnivého prenikania je tu vibrátor . Ale ak vaše telo skvele reaguje na oba dva typy tohto dráždenia, zapojte do práce nielen vibrátor, ale aj masážne hlavice . Vibrujúci prieskumník bude kmitať hore a dole, pričom rozoznie vašu štrbinku milostnou kompozíciou túžby a masážna hlavica bude vrnivo brnkať, masírovať a hladkať klitoris. Len je treba zvoliť intenzitu vibrácií tak, aby vám na miesto príjemných pocitov nenaservírovali bolestivé zážitky.

Osamelá žena a óda na orgazmus: Autoerotika a masážne hlavice v hlavnej úlohe

Práca je za vami a teraz máte pred sebou celý večer? Čo tak si vyhrať so svojim telom až do slastného konca, keď vaše telo objíme orgazmus? Vytvorte si príjemné prostredie, zapáľte sviečky, zapnite relaxačnú hudbu, zaľahnite na posteľ a začnite sa hrať. Zbavte sa nočnej košieľky a vyzbrojte sa masážnou hlavicou na cestu za vyvrcholením.

Masážna hlavica môže stimulovať intímne partie, ale slúži aj ako prostriedok na uvoľnenie svalov a stuhnuté šije. Potom môžete pokračovať k bradavkám, pupku až do miesta, ktoré sa bude kúpať v rose milostného nektáru. Pokojne si trošku naberte na prsty a ochutnajte, čo vám vaša lasturka pripravila.

Masážne hlavice a lubrikačné gély

Pokiaľ milostného vlhka, nie je toľko, koľko by ste si predstavovali, nevadí. Lubrikačné gély sú vám k dispozícii. Dajte si ale pozor, pretože masážne hlavice zo silikónu sa nemôžu dostať do kontaktu s lubrikačnými gélmi na silikónovej báze. Pre tieto mazlivé účely používajte vždy lubrikačné gély na vodnej báze .

Dodajte závlahu a vydajte na hon za orgazmom. Pokiaľ sa budete hrať so svojim telom, nikdy sa však úplne nekoncentrujte len na finálny zážitok, ale užite si cestu k samotnému cieľu, pretože aj tá je obzvlášť sladká.

Masážne hlavice vás prevedú svetom sexu inak, než ste zvyknutá, ale napriek tomu vás čaká lavína silných pocitov. Masážne hlavice používajte pokojne aj na stimuláciu hrádze a prostaty u vašich náprotivkov. Čaká ich tak niečo úžasné.

2014-04-29 14:28:10


Další články

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, al… (Čítať viac)

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

05/05/2022 Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiekHistoricky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými … (Čítať viac)

Sex v trojici alebo švédska trojka

01/02/2022 Podľa nedávneho prieskumu viac ako 4 000 párov uviedlo, že ich najväčšou sexuálnou fantáziou je mať sex v trojici, pričom 80 % mužov a 30 % žien to uviedlo. Niet divu, zdieľať takéto intenzívne vzrušujúce chvíle s viacerými osobami a mať možnosť získ… (Čítať viac)

Cuckolding

01/02/2022 Paroháčstvo Čo presne znamená pojem cuckolding? Hoci ide o menej častý výraz, stačí ho preložiť do slovenštiny a jeho pravý význam je okamžite zrejmý. Cuckolding znamená "paroháčstvo", čo je slangový výraz pre neveru. Ide o praktiku, pri kt… (Čítať viac)

Načítavam...