Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

Váš drahý vycestoval na služobnú cestu a vás nechal opäť v štichu aj v okamihu, keď k vám prichvátala silnú chuť na sex? Môžete mu zavolať a zavaliť ho výčitkami, ale tie vám od silnej potreby nepomôžu. Radšej sa spoľahnite na nového pomocníka, ktorý vás ukojí a dostatočne „provibruje“ až k orgazmu. Hmm, nám ženským sa jednoducho masážne hlavice viac než páčia.

Ste najviac vzrušivá na klitorisu? Masážna hlavica vás prenesie do rozkošníckeho raja

Áno, táto dômyselne vykonaná erotická pomôcka je gólom do čierneho pre ženy, ktoré dosiahnu vyvrcholenie len na gombíku lásky. Pre milovníčky vrnivého prenikania je tu vibrátor . Ale ak vaše telo skvele reaguje na oba dva typy tohto dráždenia, zapojte do práce nielen vibrátor, ale aj masážne hlavice . Vibrujúci prieskumník bude kmitať hore a dole, pričom rozoznie vašu štrbinku milostnou kompozíciou túžby a masážna hlavica bude vrnivo brnkať, masírovať a hladkať klitoris. Len je treba zvoliť intenzitu vibrácií tak, aby vám na miesto príjemných pocitov nenaservírovali bolestivé zážitky.

Osamelá žena a óda na orgazmus: Autoerotika a masážne hlavice v hlavnej úlohe

Práca je za vami a teraz máte pred sebou celý večer? Čo tak si vyhrať so svojim telom až do slastného konca, keď vaše telo objíme orgazmus? Vytvorte si príjemné prostredie, zapáľte sviečky, zapnite relaxačnú hudbu, zaľahnite na posteľ a začnite sa hrať. Zbavte sa nočnej košieľky a vyzbrojte sa masážnou hlavicou na cestu za vyvrcholením.

Masážna hlavica môže stimulovať intímne partie, ale slúži aj ako prostriedok na uvoľnenie svalov a stuhnuté šije. Potom môžete pokračovať k bradavkám, pupku až do miesta, ktoré sa bude kúpať v rose milostného nektáru. Pokojne si trošku naberte na prsty a ochutnajte, čo vám vaša lasturka pripravila.

Masážne hlavice a lubrikačné gély

Pokiaľ milostného vlhka, nie je toľko, koľko by ste si predstavovali, nevadí. Lubrikačné gély sú vám k dispozícii. Dajte si ale pozor, pretože masážne hlavice zo silikónu sa nemôžu dostať do kontaktu s lubrikačnými gélmi na silikónovej báze. Pre tieto mazlivé účely používajte vždy lubrikačné gély na vodnej báze .

Dodajte závlahu a vydajte na hon za orgazmom. Pokiaľ sa budete hrať so svojim telom, nikdy sa však úplne nekoncentrujte len na finálny zážitok, ale užite si cestu k samotnému cieľu, pretože aj tá je obzvlášť sladká.

Masážne hlavice vás prevedú svetom sexu inak, než ste zvyknutá, ale napriek tomu vás čaká lavína silných pocitov. Masážne hlavice používajte pokojne aj na stimuláciu hrádze a prostaty u vašich náprotivkov. Čaká ich tak niečo úžasné.

2014-04-29 14:28:10


Další články

Ako fungujú feromóny?

24/05/2023 VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgá… (Čítať viac)

Provokatívne a zmyselné: Nošenie pút a obojkov ako prejav sexuality a zmyselnosti

23/05/2023 V oblasti módy sa neustále objavujú nové trendy, ktoré umožňujú vyjadriť svoju sexualitu a vášne. Jedným z odvážnych a provokatívnych trendov je nošenie putiek a obojkov ako módnych doplnkov s erotickým nádychom. Tieto prvky prinášajú do vášho vzhľad… (Čítať viac)

Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahoch

16/05/2023 Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahochSex môže byť pre väčšinu párov v dlhodobých vzťahoch úplne iným zážitkom ako v prvom období vzťahu. V priebehu času sa môže stratiť prvotná vášeň a no… (Čítať viac)

Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!

11/05/2023 Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!Sex so zaviazanými očami patrí medzi erotické praktiky, ktoré môžu byť pre veľa ľudí veľmi vzrušujúce. Ak ste o tejto praktike doteraz nepočuli alebo si nie ste istí, či by ste ju mali vyskúšať, te… (Čítať viac)

Načítavam...