Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Značka Lola Games nedávno predstavila novú kolekciu mäkkých návlekov na penis Homme. Tieto opakovane použiteľné návleky na zväčšenie penisu sú vyrobené z ekologického, zamatového a na dotyk príjemného materiálu TPE s 0 % ftalátov.

Pri práci na kolekcii návlekov na penis Homme tím Lola Games modeloval návleky na základe štatistík priemernej veľkosti penisu. Podľa týchto štatistík sú priemerné parametre vztýčeného penisu 13,5 cm na dĺžku a 3,5 cm v priemere. Podľa rovnakých štúdií väčšina mužov neoprávnene považuje veľkosť svojho penisu za nedostatočnú. "Dúfame, že prítomnosť rôznych veľkostí rukávov na trhu pomôže mužom prijať samých seba. A tiež získať nový zaujímavý zmyselný zážitok z používania nástavcov na zväčšenie priemeru alebo návlekov, ktoré sú vyrobené z mimoriadne spoľahlivého materiálu," uvádza Lola Games.

MOŽNOSTI PRE NÁVLEKY
Homme Wide má tesné steny s hrúbkou 7 mm na zväčšenie priemeru a Homme Long na predĺženie dĺžky má opäť pevnú, ale na dotyk jemnú predĺženú špičku, ktorá je súčasťou hračky. Každý rukáv sa dodáva v dvoch veľkostiach: 9-12 a 11-15 cm. Rukávy Homme od Lola Games predlžujú čas intimity, vyrovnávajú anatomické nerovnosti a dokonale sa rozťahujú, takže ich používanie je prístupné pre všetkých.

POHODLNÉ NOSENIE S POCITMI PRE OBOCH
Počas používania sa návleky Homme cítia takmer ako druhá koža a vďaka obojstrannému reliéfu poskytujú dodatočnú stimuláciu a potešenie pre oboch partnerov. Návleky sú počas používania veľmi pohodlné - tesne obopínajú penis a pomocou mäkkého krúžku sa ľahko prichytia na miešok a pevne držia, takže hračka neskĺzne. Krúžok nebude príliš stláčať miešok a spôsobovať nepohodlie. Zabudovaný nadstavec bude pevne sedieť na svojom mieste.

POHODLNÉ ČISTENIE
Výrobky Homme sú vodeodolné. Stačí ich dôkladne umyť v mydlovej vode, vysušiť a použiť špeciálny prášok na sexuálne hračky. Tým sa zabezpečí dlhá životnosť puzdra a jeho pohodlné používanie.

DIZAJN A FARBY
Poťahy sú vyrobené v troch pastelových farbách - svetloružovej, bielej a béžovej. Výber farebnej palety nepadol na pastelové odtiene náhodou, pretože vyzerajú roztomilo, ale zároveň neutrálne, neupozorňujú na seba a neodvádzajú pozornosť od intímneho procesu.
Nerealistický dizajn rukávov Homme nebude vyvolávať obvyklé asociácie a poskytne úplne nový zážitok.

PRE VŠETKY DRUHY POTEŠENIA
Homme nie je navrhnutý len ako návlek pre páry - možno ho dokonale kombinovať s inými sexuálnymi hračkami, keď si používatelia chcú spestriť sólovú stimuláciu. Vždy však treba mať na pamäti, že návleky na penis nenahrádzajú kondóm a neslúžia ako antikoncepcia.

EKOLOGICKÉ OBALY
Ekologický prístup spoločnosti Lola Games k dizajnu hračiek sa neobmedzuje len na odmietanie používania škodlivých prísad a materiálov pri výrobe, ale vzťahuje sa aj na všetky obaly.
Kartónové obaly Homme sú úplne biologicky rozložiteľné a samotné hračky sú uložené v praktickom vrecku z netkanej textílie, ktoré chráni obal pred priamym slnečným žiarením, drobným poškodením a odrením.

2022-07-22 12:13:47


Další články

Získajte lepší sexuálny zážitok a zdravšie panvové dno s Kegelovými guľôčkami!

15/02/2023 Kegelove guľôčky, tiež známe ako Venušine guľôčky, Ben Wa guľôčky alebo cvičebné guľôčky pre panvové dno, sú druh malých vážených guľôčok, ktoré sú navrhnuté na posilnenie svalov panvového dna. Tieto guľôčky sú typicky vyrobené z materiálov ako je si… (Čítať viac)

Ako si vybrať ten najlepší vibrátor

15/02/2023 Ako si vybrať ten najlepší vibrátorVýber správneho vibrátora závisí na individuálnych preferenciách a potrebách. Tu je niekoľko faktorov, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý vibrátor by mohol byť pre Vás ten najlepší:Typ vibrátora: Existuje mno… (Čítať viac)

Sexuálne sebavedomie môže byť kľúčovým faktorom pre uspokojivý a spokojný sexuálny život

14/02/2023 Ak sa cítime sebaisto a pohodlne so svojím telom a sexuálnymi preferenciami, môžeme si užívať intímne chvíle bez strachu a byť otvorenejší komunikácii s partnerom. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybudovať sexuálne sebavedomie, napríklad komunikác… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Načítavam...