Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Značka Lola Games nedávno predstavila novú kolekciu mäkkých návlekov na penis Homme. Tieto opakovane použiteľné návleky na zväčšenie penisu sú vyrobené z ekologického, zamatového a na dotyk príjemného materiálu TPE s 0 % ftalátov.

Pri práci na kolekcii návlekov na penis Homme tím Lola Games modeloval návleky na základe štatistík priemernej veľkosti penisu. Podľa týchto štatistík sú priemerné parametre vztýčeného penisu 13,5 cm na dĺžku a 3,5 cm v priemere. Podľa rovnakých štúdií väčšina mužov neoprávnene považuje veľkosť svojho penisu za nedostatočnú. "Dúfame, že prítomnosť rôznych veľkostí rukávov na trhu pomôže mužom prijať samých seba. A tiež získať nový zaujímavý zmyselný zážitok z používania nástavcov na zväčšenie priemeru alebo návlekov, ktoré sú vyrobené z mimoriadne spoľahlivého materiálu," uvádza Lola Games.

MOŽNOSTI PRE NÁVLEKY
Homme Wide má tesné steny s hrúbkou 7 mm na zväčšenie priemeru a Homme Long na predĺženie dĺžky má opäť pevnú, ale na dotyk jemnú predĺženú špičku, ktorá je súčasťou hračky. Každý rukáv sa dodáva v dvoch veľkostiach: 9-12 a 11-15 cm. Rukávy Homme od Lola Games predlžujú čas intimity, vyrovnávajú anatomické nerovnosti a dokonale sa rozťahujú, takže ich používanie je prístupné pre všetkých.

POHODLNÉ NOSENIE S POCITMI PRE OBOCH
Počas používania sa návleky Homme cítia takmer ako druhá koža a vďaka obojstrannému reliéfu poskytujú dodatočnú stimuláciu a potešenie pre oboch partnerov. Návleky sú počas používania veľmi pohodlné - tesne obopínajú penis a pomocou mäkkého krúžku sa ľahko prichytia na miešok a pevne držia, takže hračka neskĺzne. Krúžok nebude príliš stláčať miešok a spôsobovať nepohodlie. Zabudovaný nadstavec bude pevne sedieť na svojom mieste.

POHODLNÉ ČISTENIE
Výrobky Homme sú vodeodolné. Stačí ich dôkladne umyť v mydlovej vode, vysušiť a použiť špeciálny prášok na sexuálne hračky. Tým sa zabezpečí dlhá životnosť puzdra a jeho pohodlné používanie.

DIZAJN A FARBY
Poťahy sú vyrobené v troch pastelových farbách - svetloružovej, bielej a béžovej. Výber farebnej palety nepadol na pastelové odtiene náhodou, pretože vyzerajú roztomilo, ale zároveň neutrálne, neupozorňujú na seba a neodvádzajú pozornosť od intímneho procesu.
Nerealistický dizajn rukávov Homme nebude vyvolávať obvyklé asociácie a poskytne úplne nový zážitok.

PRE VŠETKY DRUHY POTEŠENIA
Homme nie je navrhnutý len ako návlek pre páry - možno ho dokonale kombinovať s inými sexuálnymi hračkami, keď si používatelia chcú spestriť sólovú stimuláciu. Vždy však treba mať na pamäti, že návleky na penis nenahrádzajú kondóm a neslúžia ako antikoncepcia.

EKOLOGICKÉ OBALY
Ekologický prístup spoločnosti Lola Games k dizajnu hračiek sa neobmedzuje len na odmietanie používania škodlivých prísad a materiálov pri výrobe, ale vzťahuje sa aj na všetky obaly.
Kartónové obaly Homme sú úplne biologicky rozložiteľné a samotné hračky sú uložené v praktickom vrecku z netkanej textílie, ktoré chráni obal pred priamym slnečným žiarením, drobným poškodením a odrením.

2022-07-22 12:13:47


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...