Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

Značka Lola Games nedávno predstavila novú kolekciu mäkkých návlekov na penis Homme. Tieto opakovane použiteľné návleky na zväčšenie penisu sú vyrobené z ekologického, zamatového a na dotyk príjemného materiálu TPE s 0 % ftalátov.

Pri práci na kolekcii návlekov na penis Homme tím Lola Games modeloval návleky na základe štatistík priemernej veľkosti penisu. Podľa týchto štatistík sú priemerné parametre vztýčeného penisu 13,5 cm na dĺžku a 3,5 cm v priemere. Podľa rovnakých štúdií väčšina mužov neoprávnene považuje veľkosť svojho penisu za nedostatočnú. "Dúfame, že prítomnosť rôznych veľkostí rukávov na trhu pomôže mužom prijať samých seba. A tiež získať nový zaujímavý zmyselný zážitok z používania nástavcov na zväčšenie priemeru alebo návlekov, ktoré sú vyrobené z mimoriadne spoľahlivého materiálu," uvádza Lola Games.

MOŽNOSTI PRE NÁVLEKY
Homme Wide má tesné steny s hrúbkou 7 mm na zväčšenie priemeru a Homme Long na predĺženie dĺžky má opäť pevnú, ale na dotyk jemnú predĺženú špičku, ktorá je súčasťou hračky. Každý rukáv sa dodáva v dvoch veľkostiach: 9-12 a 11-15 cm. Rukávy Homme od Lola Games predlžujú čas intimity, vyrovnávajú anatomické nerovnosti a dokonale sa rozťahujú, takže ich používanie je prístupné pre všetkých.

POHODLNÉ NOSENIE S POCITMI PRE OBOCH
Počas používania sa návleky Homme cítia takmer ako druhá koža a vďaka obojstrannému reliéfu poskytujú dodatočnú stimuláciu a potešenie pre oboch partnerov. Návleky sú počas používania veľmi pohodlné - tesne obopínajú penis a pomocou mäkkého krúžku sa ľahko prichytia na miešok a pevne držia, takže hračka neskĺzne. Krúžok nebude príliš stláčať miešok a spôsobovať nepohodlie. Zabudovaný nadstavec bude pevne sedieť na svojom mieste.

POHODLNÉ ČISTENIE
Výrobky Homme sú vodeodolné. Stačí ich dôkladne umyť v mydlovej vode, vysušiť a použiť špeciálny prášok na sexuálne hračky. Tým sa zabezpečí dlhá životnosť puzdra a jeho pohodlné používanie.

DIZAJN A FARBY
Poťahy sú vyrobené v troch pastelových farbách - svetloružovej, bielej a béžovej. Výber farebnej palety nepadol na pastelové odtiene náhodou, pretože vyzerajú roztomilo, ale zároveň neutrálne, neupozorňujú na seba a neodvádzajú pozornosť od intímneho procesu.
Nerealistický dizajn rukávov Homme nebude vyvolávať obvyklé asociácie a poskytne úplne nový zážitok.

PRE VŠETKY DRUHY POTEŠENIA
Homme nie je navrhnutý len ako návlek pre páry - možno ho dokonale kombinovať s inými sexuálnymi hračkami, keď si používatelia chcú spestriť sólovú stimuláciu. Vždy však treba mať na pamäti, že návleky na penis nenahrádzajú kondóm a neslúžia ako antikoncepcia.

EKOLOGICKÉ OBALY
Ekologický prístup spoločnosti Lola Games k dizajnu hračiek sa neobmedzuje len na odmietanie používania škodlivých prísad a materiálov pri výrobe, ale vzťahuje sa aj na všetky obaly.
Kartónové obaly Homme sú úplne biologicky rozložiteľné a samotné hračky sú uložené v praktickom vrecku z netkanej textílie, ktoré chráni obal pred priamym slnečným žiarením, drobným poškodením a odrením.

2022-07-22 12:13:47


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...