Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Historicky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.
Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými výbuchmi aj frustráciou. Proti tomu sa vykonávali masáže klitorisu a výsledné orgazmy boli považované za liek. Táto terapia bola taká obľúbená, že lekári, ktorí pacientky ošetrovali, trpeli únavou. Tak vznikli prvé masážne hlavice. Medicína sa odvtedy vyvíjala, ale potešenie zo sexuálneho zdravia zostalo.
Napriek tomu, že sa masážne hlavice dlho predávali ako čisto telové masážne pomôcky, vždy sa používali na sexuálne potreby. Rozsiahla stimulácia prostredníctvom vibrácií je stále populárna, pretože masážne hlavice zasahujú niekoľko citlivých miest u žien ale aj u mužov naraz. Pre sólovú hru a hru v páre sú preto hračkou, ktorú musíte mať, pretože sa dajú použiť mnohými spôsobmi a poskytujú skvelé vyvrcholenie.

MASÁŽNE HLAVICE PRE INTENZÍVNE ORGAZMY. VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Masážna hlavica, je samozrejme ideálna aj pre masáž tela. Dlhá rukoväť a ohybná hlava umožňujú ľahko dosiahnuť na natiahnuté svaly po celom tele a cielenými vibráciami ich uvoľniť.
Pri sólovej hre, je možné najprv masírovať vnútornú stranu stehien, aby sa vzrušenie stupňovalo. Potom môžete prejsť na mons veneris a stimulovať celú vulvu. Muž môže byť privedený k vyvrcholeniu vibráciami na perineu alebo penise.
Masážne hlavice s trvalým napájacím káblom na 220V sú ideálne na masáž tela a sólové hrátky, pretože majú extra výkonný motor.
Pri párových hrách je masážna hlavica ideálna na stimuláciu klitorisu na veľkej ploche v akejkoľvek polohe počas penetrácie. Tu bodujú dobíjacie masážne hlavice. Pretože nemajú kábel
nie sú tak výkonné, ale bez problémov dosiahnu na všetky miesta.

Masážne hlavice sú nielen veľmi výkonné, ale aj nenápadné. Môžete si ich vylepšiť aj nástavcami pre ešte intenzívnejšie potešenie.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:11:45

Další články

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Načítavam...