Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Historicky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.
Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými výbuchmi aj frustráciou. Proti tomu sa vykonávali masáže klitorisu a výsledné orgazmy boli považované za liek. Táto terapia bola taká obľúbená, že lekári, ktorí pacientky ošetrovali, trpeli únavou. Tak vznikli prvé masážne hlavice. Medicína sa odvtedy vyvíjala, ale potešenie zo sexuálneho zdravia zostalo.
Napriek tomu, že sa masážne hlavice dlho predávali ako čisto telové masážne pomôcky, vždy sa používali na sexuálne potreby. Rozsiahla stimulácia prostredníctvom vibrácií je stále populárna, pretože masážne hlavice zasahujú niekoľko citlivých miest u žien ale aj u mužov naraz. Pre sólovú hru a hru v páre sú preto hračkou, ktorú musíte mať, pretože sa dajú použiť mnohými spôsobmi a poskytujú skvelé vyvrcholenie.

MASÁŽNE HLAVICE PRE INTENZÍVNE ORGAZMY. VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Masážna hlavica, je samozrejme ideálna aj pre masáž tela. Dlhá rukoväť a ohybná hlava umožňujú ľahko dosiahnuť na natiahnuté svaly po celom tele a cielenými vibráciami ich uvoľniť.
Pri sólovej hre, je možné najprv masírovať vnútornú stranu stehien, aby sa vzrušenie stupňovalo. Potom môžete prejsť na mons veneris a stimulovať celú vulvu. Muž môže byť privedený k vyvrcholeniu vibráciami na perineu alebo penise.
Masážne hlavice s trvalým napájacím káblom na 220V sú ideálne na masáž tela a sólové hrátky, pretože majú extra výkonný motor.
Pri párových hrách je masážna hlavica ideálna na stimuláciu klitorisu na veľkej ploche v akejkoľvek polohe počas penetrácie. Tu bodujú dobíjacie masážne hlavice. Pretože nemajú kábel
nie sú tak výkonné, ale bez problémov dosiahnu na všetky miesta.

Masážne hlavice sú nielen veľmi výkonné, ale aj nenápadné. Môžete si ich vylepšiť aj nástavcami pre ešte intenzívnejšie potešenie.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:11:45

Další články

Ako fungujú feromóny?

24/05/2023 VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgá… (Čítať viac)

Provokatívne a zmyselné: Nošenie pút a obojkov ako prejav sexuality a zmyselnosti

23/05/2023 V oblasti módy sa neustále objavujú nové trendy, ktoré umožňujú vyjadriť svoju sexualitu a vášne. Jedným z odvážnych a provokatívnych trendov je nošenie putiek a obojkov ako módnych doplnkov s erotickým nádychom. Tieto prvky prinášajú do vášho vzhľad… (Čítať viac)

Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahoch

16/05/2023 Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahochSex môže byť pre väčšinu párov v dlhodobých vzťahoch úplne iným zážitkom ako v prvom období vzťahu. V priebehu času sa môže stratiť prvotná vášeň a no… (Čítať viac)

Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!

11/05/2023 Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!Sex so zaviazanými očami patrí medzi erotické praktiky, ktoré môžu byť pre veľa ľudí veľmi vzrušujúce. Ak ste o tejto praktike doteraz nepočuli alebo si nie ste istí, či by ste ju mali vyskúšať, te… (Čítať viac)

Načítavam...