Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Historicky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.
Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými výbuchmi aj frustráciou. Proti tomu sa vykonávali masáže klitorisu a výsledné orgazmy boli považované za liek. Táto terapia bola taká obľúbená, že lekári, ktorí pacientky ošetrovali, trpeli únavou. Tak vznikli prvé masážne hlavice. Medicína sa odvtedy vyvíjala, ale potešenie zo sexuálneho zdravia zostalo.
Napriek tomu, že sa masážne hlavice dlho predávali ako čisto telové masážne pomôcky, vždy sa používali na sexuálne potreby. Rozsiahla stimulácia prostredníctvom vibrácií je stále populárna, pretože masážne hlavice zasahujú niekoľko citlivých miest u žien ale aj u mužov naraz. Pre sólovú hru a hru v páre sú preto hračkou, ktorú musíte mať, pretože sa dajú použiť mnohými spôsobmi a poskytujú skvelé vyvrcholenie.

MASÁŽNE HLAVICE PRE INTENZÍVNE ORGAZMY. VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Masážna hlavica, je samozrejme ideálna aj pre masáž tela. Dlhá rukoväť a ohybná hlava umožňujú ľahko dosiahnuť na natiahnuté svaly po celom tele a cielenými vibráciami ich uvoľniť.
Pri sólovej hre, je možné najprv masírovať vnútornú stranu stehien, aby sa vzrušenie stupňovalo. Potom môžete prejsť na mons veneris a stimulovať celú vulvu. Muž môže byť privedený k vyvrcholeniu vibráciami na perineu alebo penise.
Masážne hlavice s trvalým napájacím káblom na 220V sú ideálne na masáž tela a sólové hrátky, pretože majú extra výkonný motor.
Pri párových hrách je masážna hlavica ideálna na stimuláciu klitorisu na veľkej ploche v akejkoľvek polohe počas penetrácie. Tu bodujú dobíjacie masážne hlavice. Pretože nemajú kábel
nie sú tak výkonné, ale bez problémov dosiahnu na všetky miesta.

Masážne hlavice sú nielen veľmi výkonné, ale aj nenápadné. Môžete si ich vylepšiť aj nástavcami pre ešte intenzívnejšie potešenie.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:11:45

Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...