Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Historicky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.
Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými výbuchmi aj frustráciou. Proti tomu sa vykonávali masáže klitorisu a výsledné orgazmy boli považované za liek. Táto terapia bola taká obľúbená, že lekári, ktorí pacientky ošetrovali, trpeli únavou. Tak vznikli prvé masážne hlavice. Medicína sa odvtedy vyvíjala, ale potešenie zo sexuálneho zdravia zostalo.
Napriek tomu, že sa masážne hlavice dlho predávali ako čisto telové masážne pomôcky, vždy sa používali na sexuálne potreby. Rozsiahla stimulácia prostredníctvom vibrácií je stále populárna, pretože masážne hlavice zasahujú niekoľko citlivých miest u žien ale aj u mužov naraz. Pre sólovú hru a hru v páre sú preto hračkou, ktorú musíte mať, pretože sa dajú použiť mnohými spôsobmi a poskytujú skvelé vyvrcholenie.

MASÁŽNE HLAVICE PRE INTENZÍVNE ORGAZMY. VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Masážna hlavica, je samozrejme ideálna aj pre masáž tela. Dlhá rukoväť a ohybná hlava umožňujú ľahko dosiahnuť na natiahnuté svaly po celom tele a cielenými vibráciami ich uvoľniť.
Pri sólovej hre, je možné najprv masírovať vnútornú stranu stehien, aby sa vzrušenie stupňovalo. Potom môžete prejsť na mons veneris a stimulovať celú vulvu. Muž môže byť privedený k vyvrcholeniu vibráciami na perineu alebo penise.
Masážne hlavice s trvalým napájacím káblom na 220V sú ideálne na masáž tela a sólové hrátky, pretože majú extra výkonný motor.
Pri párových hrách je masážna hlavica ideálna na stimuláciu klitorisu na veľkej ploche v akejkoľvek polohe počas penetrácie. Tu bodujú dobíjacie masážne hlavice. Pretože nemajú kábel
nie sú tak výkonné, ale bez problémov dosiahnu na všetky miesta.

Masážne hlavice sú nielen veľmi výkonné, ale aj nenápadné. Môžete si ich vylepšiť aj nástavcami pre ešte intenzívnejšie potešenie.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:11:45

Další články

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola games recenziaLola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisuSo značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena… (Čítať viac)

Načítavam...