Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

Historicky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.
Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými výbuchmi aj frustráciou. Proti tomu sa vykonávali masáže klitorisu a výsledné orgazmy boli považované za liek. Táto terapia bola taká obľúbená, že lekári, ktorí pacientky ošetrovali, trpeli únavou. Tak vznikli prvé masážne hlavice. Medicína sa odvtedy vyvíjala, ale potešenie zo sexuálneho zdravia zostalo.
Napriek tomu, že sa masážne hlavice dlho predávali ako čisto telové masážne pomôcky, vždy sa používali na sexuálne potreby. Rozsiahla stimulácia prostredníctvom vibrácií je stále populárna, pretože masážne hlavice zasahujú niekoľko citlivých miest u žien ale aj u mužov naraz. Pre sólovú hru a hru v páre sú preto hračkou, ktorú musíte mať, pretože sa dajú použiť mnohými spôsobmi a poskytujú skvelé vyvrcholenie.

MASÁŽNE HLAVICE PRE INTENZÍVNE ORGAZMY. VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Masážna hlavica, je samozrejme ideálna aj pre masáž tela. Dlhá rukoväť a ohybná hlava umožňujú ľahko dosiahnuť na natiahnuté svaly po celom tele a cielenými vibráciami ich uvoľniť.
Pri sólovej hre, je možné najprv masírovať vnútornú stranu stehien, aby sa vzrušenie stupňovalo. Potom môžete prejsť na mons veneris a stimulovať celú vulvu. Muž môže byť privedený k vyvrcholeniu vibráciami na perineu alebo penise.
Masážne hlavice s trvalým napájacím káblom na 220V sú ideálne na masáž tela a sólové hrátky, pretože majú extra výkonný motor.
Pri párových hrách je masážna hlavica ideálna na stimuláciu klitorisu na veľkej ploche v akejkoľvek polohe počas penetrácie. Tu bodujú dobíjacie masážne hlavice. Pretože nemajú kábel
nie sú tak výkonné, ale bez problémov dosiahnu na všetky miesta.

Masážne hlavice sú nielen veľmi výkonné, ale aj nenápadné. Môžete si ich vylepšiť aj nástavcami pre ešte intenzívnejšie potešenie.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:11:45

Další články

Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games 

27/05/2022 Do našej ponuky sme pridali novú značku Lola Games Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. Spoločnosť v súčasnosti pracuje … (Čítať viac)

Globálny úspech Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z najznámejších a najlepších značiek mazív na svete.Každý používateľ vie: ak raz prejdete na Swiss Navy, už sa nikdy nevrátite späť. Čo však robí Swiss Navy takou silnou značkou? Poďme sa pozrieť do histórie značky Swiss Navy, al… (Čítať viac)

Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiek

05/05/2022 Masážna Hlavica je nevyhnutnou súčasťou erotických hračiekHistoricky je to dokonca prvý stimulátor pre ženy, ktorý bol kedy vyvinutý. V 19. storočí lekári diagnostikovali u žien hystériu.Tá vraj vychádza z maternice a prejavuje sa úzkosťou, emočnými … (Čítať viac)

Sex v trojici alebo švédska trojka

01/02/2022 Podľa nedávneho prieskumu viac ako 4 000 párov uviedlo, že ich najväčšou sexuálnou fantáziou je mať sex v trojici, pričom 80 % mužov a 30 % žien to uviedlo. Niet divu, zdieľať takéto intenzívne vzrušujúce chvíle s viacerými osobami a mať možnosť získ… (Čítať viac)

Načítavam...