Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Firma Pipedream Products odhalila svůj nejnovější výrobek: King Cock Plus Triple-density, sérii realistických dild s jedinečnou konstrukcí s trojitou hustotou pro ultra realistický pocit. Produkty King Cock Plus jsou vyrobeny speciálního třídílným procesem. Jsou vybaveny pevným jádrem, imitujícím tvrdou erekci a měkkým a pružným vnějším povrchem, jemným jako lidská pokožka a super silnou přísavkou.

"Trojí hustota je budoucnost hyperrealistických dild a jsme hrdí na to, že jsme s King Cock Plus na čele," řekl Kristian Broms, ředitel designu Pipedream Products. „Každý kus je detailně zpracovaný, vyznačuje se pevným jádrem s pružností, které naši zákazníci očekávají, plus vynikající funkčností přísavky. S jedinečnými tvary, velikostmi a styly, ze kterých si můžete vybrat, není na současném trhu nic podobného. Očekáváme, že King Cock Plus Triple-density bude velkým hitem a nabídne zákazníkům novou dimenzi mezi superrealistickými umělými penisy."

King Cock Plus triple-density je k dispozici ve čtyřech provedeních a v různých velikostech.

Převzato Jan 6, 2020 XBIZ

KUP NYNÍ

2020-05-25 15:12:17


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...