Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Firma Pipedream Products odhalila svůj nejnovější výrobek: King Cock Plus Triple-density, sérii realistických dild s jedinečnou konstrukcí s trojitou hustotou pro ultra realistický pocit. Produkty King Cock Plus jsou vyrobeny speciálního třídílným procesem. Jsou vybaveny pevným jádrem, imitujícím tvrdou erekci a měkkým a pružným vnějším povrchem, jemným jako lidská pokožka a super silnou přísavkou.

"Trojí hustota je budoucnost hyperrealistických dild a jsme hrdí na to, že jsme s King Cock Plus na čele," řekl Kristian Broms, ředitel designu Pipedream Products. „Každý kus je detailně zpracovaný, vyznačuje se pevným jádrem s pružností, které naši zákazníci očekávají, plus vynikající funkčností přísavky. S jedinečnými tvary, velikostmi a styly, ze kterých si můžete vybrat, není na současném trhu nic podobného. Očekáváme, že King Cock Plus Triple-density bude velkým hitem a nabídne zákazníkům novou dimenzi mezi superrealistickými umělými penisy."

King Cock Plus triple-density je k dispozici ve čtyřech provedeních a v různých velikostech.

Převzato Jan 6, 2020 XBIZ

KUP NYNÍ

2020-05-25 15:12:17


Další články

Ako si vybrať vibrátor

19/07/2021 Ako si vybrať vibrátor Chceli by ste okoreniť svoj sexuálny život? Chceli by ste do svojej spálne priniesť niečo nové a vzrušujúce? V takom prípade je kúpa erotickej pomôcky presne to, čo hľadáte. Ak sa neviete rozhodnúť, aká erotická hračka je pre … (Čítať viac)

Ako na orálny sex? Páni radí ženám, na čo by sa rozhodne mali zamerať!

15/09/2015 Podľa prieskumov sa zistilo, že takmer 90% slovenských mužov nie je spokojných s orálnym sexom, a to ako s kvalitou, s ktorou je vykonávaný, tak aj s nedostatočnou frekvenciou. V čom my, ženy, robíme chyby, a čo urobiť preto, aby ste muža "vyfaj… (Čítať viac)

Šteklivé riadky pre ženy: Zneste si orgazmus za asistencie masážne hlavice

29/04/2014 Váš drahý vycestoval na služobnú cestu a vás nechal opäť v štichu aj v okamihu, keď k vám prichvátala silnú chuť na sex? Môžete mu zavolať a zavaliť ho výčitkami, ale tie vám od silnej potreby nepomôžu. Radšej sa spoľahnite na nového pomocníka, ktorý… (Čítať viac)

Recenzie Vibrátora Ultimate Rabbits No.1

30/04/2020 Základom každej erotickej výbavy je vibrátor! Nemyslíš? Vibrátor môže zastať veľa funkcií. Vďaka silným vibráciám funguje ako stimulátor. Môžeš si s ním podráždiť bradavky, klitoris a čokoľvek je ti po chuti. Keď máš chuť na penetráciu, stačí ho zasu… (Čítať viac)

Načítavam...