Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Firma Pipedream Products odhalila svůj nejnovější výrobek: King Cock Plus Triple-density, sérii realistických dild s jedinečnou konstrukcí s trojitou hustotou pro ultra realistický pocit. Produkty King Cock Plus jsou vyrobeny speciálního třídílným procesem. Jsou vybaveny pevným jádrem, imitujícím tvrdou erekci a měkkým a pružným vnějším povrchem, jemným jako lidská pokožka a super silnou přísavkou.

"Trojí hustota je budoucnost hyperrealistických dild a jsme hrdí na to, že jsme s King Cock Plus na čele," řekl Kristian Broms, ředitel designu Pipedream Products. „Každý kus je detailně zpracovaný, vyznačuje se pevným jádrem s pružností, které naši zákazníci očekávají, plus vynikající funkčností přísavky. S jedinečnými tvary, velikostmi a styly, ze kterých si můžete vybrat, není na současném trhu nic podobného. Očekáváme, že King Cock Plus Triple-density bude velkým hitem a nabídne zákazníkům novou dimenzi mezi superrealistickými umělými penisy."

King Cock Plus triple-density je k dispozici ve čtyřech provedeních a v různých velikostech.

Převzato Jan 6, 2020 XBIZ

KUP NYNÍ

2020-05-25 15:12:17


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...