Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Firma Pipedream Products odhalila svůj nejnovější výrobek: King Cock Plus Triple-density, sérii realistických dild s jedinečnou konstrukcí s trojitou hustotou pro ultra realistický pocit. Produkty King Cock Plus jsou vyrobeny speciálního třídílným procesem. Jsou vybaveny pevným jádrem, imitujícím tvrdou erekci a měkkým a pružným vnějším povrchem, jemným jako lidská pokožka a super silnou přísavkou.

"Trojí hustota je budoucnost hyperrealistických dild a jsme hrdí na to, že jsme s King Cock Plus na čele," řekl Kristian Broms, ředitel designu Pipedream Products. „Každý kus je detailně zpracovaný, vyznačuje se pevným jádrem s pružností, které naši zákazníci očekávají, plus vynikající funkčností přísavky. S jedinečnými tvary, velikostmi a styly, ze kterých si můžete vybrat, není na současném trhu nic podobného. Očekáváme, že King Cock Plus Triple-density bude velkým hitem a nabídne zákazníkům novou dimenzi mezi superrealistickými umělými penisy."

King Cock Plus triple-density je k dispozici ve čtyřech provedeních a v různých velikostech.

Převzato Jan 6, 2020 XBIZ

KUP NYNÍ

2020-05-25 15:12:17


Další články

Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!

02/09/2021 Ako sa pripraviť na análny sex pomocou análnej sprchy: máme super tipy a pokyny!Milujete análny sex alebo vás láka vyskúšať ho po prvýkrát? Rozhodne nepodceňujte výhody dokonalej prípravy, ktorá vám zabezpečí príjemný zážitok so všetkými pôžitkami, k… (Čítať viac)

Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!

01/09/2021 Keď vás láka deep throat a neviete, ako na to!Chcete svojho milovaného potešiť niečím výnimočným, čo ho zdvihne zo stoličky a zároveň mu dá pocítiť, že ste jeho osudová žena a dokonalá milenka v jednom? Doprajte mu deep throat. Hneď ako bude jeho pen… (Čítať viac)

7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!

26/08/2021 7 najobľúbenejších sexuálnych hračiek roku 2020!Pri hľadaní sexuálnych hračiek nie je zlé hľadať recenzie a zistiť, aké sú podľa iných používateľov najlepšie sexuálne hračky. Môžete si urobiť predstavu o tom, čo skutočne funguje a či sa vám oplatí uš… (Čítať viac)

Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.

24/08/2021 Stimulátory, ktoré možno ovládať z druhého konca sveta.Vzťah na diaľku je pre každý pár ťažkou skúškou. Nedostatok fyzickej intimity je svojím spôsobom jedinečný, čo môže v nasledujúcom období priniesť ešte viac vzrušenia a vášne. Je to však náročná … (Čítať viac)

Načítavam...