Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Nejrealističtější umělý penis - King Cock Plus Triple-density Pipedream USA

Firma Pipedream Products odhalila svůj nejnovější výrobek: King Cock Plus Triple-density, sérii realistických dild s jedinečnou konstrukcí s trojitou hustotou pro ultra realistický pocit. Produkty King Cock Plus jsou vyrobeny speciálního třídílným procesem. Jsou vybaveny pevným jádrem, imitujícím tvrdou erekci a měkkým a pružným vnějším povrchem, jemným jako lidská pokožka a super silnou přísavkou.

"Trojí hustota je budoucnost hyperrealistických dild a jsme hrdí na to, že jsme s King Cock Plus na čele," řekl Kristian Broms, ředitel designu Pipedream Products. „Každý kus je detailně zpracovaný, vyznačuje se pevným jádrem s pružností, které naši zákazníci očekávají, plus vynikající funkčností přísavky. S jedinečnými tvary, velikostmi a styly, ze kterých si můžete vybrat, není na současném trhu nic podobného. Očekáváme, že King Cock Plus Triple-density bude velkým hitem a nabídne zákazníkům novou dimenzi mezi superrealistickými umělými penisy."

King Cock Plus triple-density je k dispozici ve čtyřech provedeních a v různých velikostech.

Převzato Jan 6, 2020 XBIZ

KUP NYNÍ

2020-05-25 15:12:17


Další články

Ako fungujú feromóny?

24/05/2023 VEDA O PRÍŤAŽLIVOSTI Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré vysielajú podvedomé pachové signály opačnému pohlaviu a môžu vyvolať veľmi silné sexuálne reakcie. Vaše telo prirodzene vylučuje feromóny každý deň. Signály sa zisťujú prostredníctvom orgá… (Čítať viac)

Provokatívne a zmyselné: Nošenie pút a obojkov ako prejav sexuality a zmyselnosti

23/05/2023 V oblasti módy sa neustále objavujú nové trendy, ktoré umožňujú vyjadriť svoju sexualitu a vášne. Jedným z odvážnych a provokatívnych trendov je nošenie putiek a obojkov ako módnych doplnkov s erotickým nádychom. Tieto prvky prinášajú do vášho vzhľad… (Čítať viac)

Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahoch

16/05/2023 Sex a vzťahy: Ako sex ovplyvňuje vzťahy, ako udržiavať sexuálnu chemiu a vášeň v dlhodobých vzťahochSex môže byť pre väčšinu párov v dlhodobých vzťahoch úplne iným zážitkom ako v prvom období vzťahu. V priebehu času sa môže stratiť prvotná vášeň a no… (Čítať viac)

Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!

11/05/2023 Zaviazané oči a sex - prekvapenie, vášeň a vzrušenie!Sex so zaviazanými očami patrí medzi erotické praktiky, ktoré môžu byť pre veľa ľudí veľmi vzrušujúce. Ak ste o tejto praktike doteraz nepočuli alebo si nie ste istí, či by ste ju mali vyskúšať, te… (Čítať viac)

Načítavam...