Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďalej posúva hranice výrobkov pre potešenie dospelých.

Na čele najnovších produktov od spoločnosti Pipedream stojí PDX Elite Suck-O-Matic , ktorý mení pravidlá masturbácie. Tento masturbátor kombinuje výkonné prerušované sanie s vibráciami a ponúka užívateľom prispôsobiteľné a intenzívne sólo seansy na mieru ich túžbam. Vďaka radom ultrajemných nopkov a hands-free ovládaniu simuluje pocit felácie s presnosťou, ktorá prináša bezkonkurenčnú úroveň uspokojenia.

Tým však inovácia nekončí. Pipedream predstavuje ďalší výnimočný výrobok: HYDROGASM , tiež z radu PDX Elite. Tento masturbátor, ktorý ponúka tri rýchlosti cyklonického dunenia, je vybavený výkonným vibračným motorom a supermäkkým vnútorným návlekom vybaveným stimulačnými nopkami. Je navrhnutý tak, aby poskytoval intenzívny, ohromujúci zážitok a stimuloval najcitlivejšie oblasti pre maximálne potešenie a uspokojenie mužov.

Značky PDX už viac ako desať rokov prinášajú revolúciu v ponuke osobných potešení pre mužov vďaka svojim mega masturbátorom v životnej veľkosti, high-tech gadgetom pre mužov a bezkonkurenčným hyperrealistickým odliatkom tela. Vedia, čo chlapi chcú, a vedia, ako sa vzrušiť! Pod hlavičkou najpredávanejších hardcore značiek Fuck Me Silly, PDX Extreme, PDX Elite , PDX Plus , PDX Male a oceňovaných Ultimate Fantasy Dolls využíva PDX brands vlastné technológie, rozsiahle priemyselné know-how a prvotriedne materiály, aby mužom poskytla najrealistickejšie .

2024-06-18 15:13:10

Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Análne vibrátory z kolekcie Extreme od Hidden Desire

19/06/2024 Vstúpte do sveta jedinečného potešenia s našimi dvoma najnovšími prírastkami kolekcie Extreme od Hidden Desire . Tieto produkty, vyrobené so starostlivosťou a určené pre tých, ktorí hľadajú maximálne uspokojenie, novo definujú hranice rozkoše.Análny … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Načítavam...