V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.

IVY prinesie do vašej spálne radosť a šťastie hravým spôsobom vďaka mäkkému silikónu na dotyk. Či už dávate prednosť stimulácii bodu G, funkcii vyhrievania alebo možnosti spoločnej hry, všestrannosť kolekcie IVY vás nikdy neomrzí.
Všetky výrobky sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a elegantným a štýlovým dizajnom.
Ich oblé línie dokonale ladia s krásnymi tvarmi ženského tela.

Jedinečný výrobok ako skutočný doplnok do vašej zbierky hračiek na potešenie a sexuálneho života. Kolekcia IVY od TOYJOY vám umožní podnecovať vašu zvedavosť, objavovať nové dobrodružstvá a bezpodmienečne milovať!


2022-07-29 09:52:43


Další články

Získajte lepší sexuálny zážitok a zdravšie panvové dno s Kegelovými guľôčkami!

15/02/2023 Kegelove guľôčky, tiež známe ako Venušine guľôčky, Ben Wa guľôčky alebo cvičebné guľôčky pre panvové dno, sú druh malých vážených guľôčok, ktoré sú navrhnuté na posilnenie svalov panvového dna. Tieto guľôčky sú typicky vyrobené z materiálov ako je si… (Čítať viac)

Ako si vybrať ten najlepší vibrátor

15/02/2023 Ako si vybrať ten najlepší vibrátorVýber správneho vibrátora závisí na individuálnych preferenciách a potrebách. Tu je niekoľko faktorov, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý vibrátor by mohol byť pre Vás ten najlepší:Typ vibrátora: Existuje mno… (Čítať viac)

Sexuálne sebavedomie môže byť kľúčovým faktorom pre uspokojivý a spokojný sexuálny život

14/02/2023 Ak sa cítime sebaisto a pohodlne so svojím telom a sexuálnymi preferenciami, môžeme si užívať intímne chvíle bez strachu a byť otvorenejší komunikácii s partnerom. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybudovať sexuálne sebavedomie, napríklad komunikác… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Načítavam...