V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.

IVY prinesie do vašej spálne radosť a šťastie hravým spôsobom vďaka mäkkému silikónu na dotyk. Či už dávate prednosť stimulácii bodu G, funkcii vyhrievania alebo možnosti spoločnej hry, všestrannosť kolekcie IVY vás nikdy neomrzí.
Všetky výrobky sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a elegantným a štýlovým dizajnom.
Ich oblé línie dokonale ladia s krásnymi tvarmi ženského tela.

Jedinečný výrobok ako skutočný doplnok do vašej zbierky hračiek na potešenie a sexuálneho života. Kolekcia IVY od TOYJOY vám umožní podnecovať vašu zvedavosť, objavovať nové dobrodružstvá a bezpodmienečne milovať!


2022-07-29 09:52:43


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...