V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.

IVY prinesie do vašej spálne radosť a šťastie hravým spôsobom vďaka mäkkému silikónu na dotyk. Či už dávate prednosť stimulácii bodu G, funkcii vyhrievania alebo možnosti spoločnej hry, všestrannosť kolekcie IVY vás nikdy neomrzí.
Všetky výrobky sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a elegantným a štýlovým dizajnom.
Ich oblé línie dokonale ladia s krásnymi tvarmi ženského tela.

Jedinečný výrobok ako skutočný doplnok do vašej zbierky hračiek na potešenie a sexuálneho života. Kolekcia IVY od TOYJOY vám umožní podnecovať vašu zvedavosť, objavovať nové dobrodružstvá a bezpodmienečne milovať!


2022-07-29 09:52:43


Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Análne vibrátory z kolekcie Extreme od Hidden Desire

19/06/2024 Vstúpte do sveta jedinečného potešenia s našimi dvoma najnovšími prírastkami kolekcie Extreme od Hidden Desire . Tieto produkty, vyrobené so starostlivosťou a určené pre tých, ktorí hľadajú maximálne uspokojenie, novo definujú hranice rozkoše.Análny … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Načítavam...