V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.

IVY prinesie do vašej spálne radosť a šťastie hravým spôsobom vďaka mäkkému silikónu na dotyk. Či už dávate prednosť stimulácii bodu G, funkcii vyhrievania alebo možnosti spoločnej hry, všestrannosť kolekcie IVY vás nikdy neomrzí.
Všetky výrobky sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a elegantným a štýlovým dizajnom.
Ich oblé línie dokonale ladia s krásnymi tvarmi ženského tela.

Jedinečný výrobok ako skutočný doplnok do vašej zbierky hračiek na potešenie a sexuálneho života. Kolekcia IVY od TOYJOY vám umožní podnecovať vašu zvedavosť, objavovať nové dobrodružstvá a bezpodmienečne milovať!


2022-07-29 09:52:43


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...