Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

Zoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, ktoré nájdete v obchodoch, ale prekvapenie! Vnútri sa skrýva pánsky masturbátor.

Vyrába sa v modrej, šedej, čiernej alebo maskáčovej farbe. Tieto nenápadné masturbátory udržia vaše tajomstvo v bezpečí a zároveň vyzerajú elegantne a štýlovo. Každý masturbátor PDX Plus má vysoko kvalitný, supermäkký vnútorný návlek z TPE. Jeho vnútorná časť má zložitý tunelový design lemovaný rebrami pre maximálnu stimuláciu. Je to ako mať tajnú komnatu rozkoše priamo vo svojej fľaši na vodu!

Ďalšou výnimočnou funkciou je viečko s ovládaním sania flip-top . Vyzerá ako bežné viečko so slamkou, ale jeho vyklopením sa ovláda úroveň sania a množstvo prúdiaceho vzduchu. Vďaka tomu môžete ovládať intenzitu podtlaku pri masturbácii a lepšie si tak prispôsobiť váš zážitok. Môžete ho používať jednou rukou, takže sa môžete sústrediť na to, aby ste si užívali.

Tieto termosky sú neprehliadnuteľné, takže sa nemusíte obávať zvedavých pohľadov. Splynú s akýmkoľvek prostredím a sú ideálne na cesty. Nikto nebude nič tušiť, pretože diskrétne naháňadlá PDX Plus Fuck Flask sa schovajú na prvý pohľad!

2024-06-18 15:29:51

Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Análne vibrátory z kolekcie Extreme od Hidden Desire

19/06/2024 Vstúpte do sveta jedinečného potešenia s našimi dvoma najnovšími prírastkami kolekcie Extreme od Hidden Desire . Tieto produkty, vyrobené so starostlivosťou a určené pre tých, ktorí hľadajú maximálne uspokojenie, novo definujú hranice rozkoše.Análny … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Načítavam...