Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

 Značka Womanizer je podľa môjho názoru na čele, pokiaľ ide o stimulátory klitorisu. Výrobcovia neustále predstavujú nové dizajny, ktoré sú s každým ďalším výrobkom lepšie a lepšie. Teraz k už tak skvelému výkonu a neuveriteľnej stimulácii pridali elegantný a nadčasový vzhľad. Okrem toho táto erotická pomôcka ponúka aj autopilota. V skutočnosti nemusíte vynakladať žiadne úsilie, stačí hračku pripojiť a ona urobí všetku vzrušujúcu prácu za vás. Neznie to ako splnený erotický sen?

 Balenie

 Pokiaľ ide o balenie, tomuto výrobku nie je čo vytknúť. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na údržbu a používanie hračky. Hračka sa dodáva v papierovej škatuli s priehľadným vekom. Aby ste vedeli, čo kupujete, môžete hračku riadne skontrolovať aj bez rozbalenia. Vnútri sa nachádza nabíjací magnetický kábel s konektorom USB, návod na použitie a kvalitné puzdro na uloženie výrobku, ktoré okrem iného uľahčuje prenášanie hračky. Položka, ktorú som naozaj ocenil, bola druhá masážna hlava, ktorá bola tiež súčasťou balenia.

 Výrobok už na prvý dojem pôsobí veľmi elegantne vďaka svojmu spracovaniu. Čierna sacia hlava so zlatými detailmi dodáva výrobku nádych rafinovanosti. Skvelá kombinácia farieb, vzhľad hodnotím plným počtom bodov. Odsávacia hlavica a zvyšok výrobku sú vyrobené z lekárskeho silikónu. Preto si môžete byť istí, že počas intímnych hier nedôjde k alergickej reakcii, pretože silikón je hypoalergénny. Silikónový materiál je naozaj hladký a príjemný na dotyk. Sací otvor je veľký asi ako bruško palca. Jeho veľkosť by som hodnotil ako tak akurát. Pekne objíma klitoris a uzatvára ho do sacieho "väzenia". Plusové body dávam za odnímateľnosť odsávacej hlavice. Nie každý výrobok tohto typu ponúka túto možnosť. Ak sa táto časť hračky zničí, nie je potrebné kupovať celé zariadenie znova. Stačí si kúpiť len časť.

 Použite

 Na hornej strane sú tlačidlá. Jedno z tlačidiel aktivuje funkciu odsávania, druhé pridáva na intenzite a tretie znižuje intenzitu. Na výber máte celkovo 12 programov. To je naozaj dostatočná zásoba, ktorá vás nebude nudiť. A čím je ešte Womanizer Premium výnimočný? Okrem úrovní intenzity programov vysávania ponúka aj možnosť autopilota a funkcie SmartSilence. Funkcia SmartSilence zaručuje, že sa výrobok aktivuje v okamihu, keď sa dotkne vašej pokožky. Túto funkciu som naozaj ocenil, nie je potrebné venovať pozornosť vypnutiu výrobku, nemusíte sa obávať, že nebudete šetriť batériu. Výrobok je navrhnutý tak, aby sám šetril energiu a uľahčil vám každú intímnu chvíľu. Ako už názov napovedá, autopilot je funkcia, s ktorou si môžete skutočne oddýchnuť a relaxovať. Táto funkcia sama vyberá a mení programy. S touto jedinečnou funkciou som sa ešte nestretol a musím povedať, že naozaj stojí za to ju spustiť! Autopilot ma ani na chvíľu nenudil, akonáhle sa pre mňa program stal bežným alebo rutinným, zmenil sa. V tej chvíli som začala pociťovať okamžitý nástup vzrušenia, ktoré ma po chvíli vynieslo do orgazmického neba. Jednoduchší orgazmus som ešte nezažil.

 
Výrobok je vodotesný, takže si ho môžete vychutnať naozaj kdekoľvek a vďaka jeho veľkosti a jednoduchej prenosnosti kedykoľvek. Womanizer Premium je skvelým spoločníkom nielen na masturbáciu, ale aj na sexuálne hry. Môže dráždiť klitoris odkiaľkoľvek, v akejkoľvek situácii a s dostatočnou intenzitou. Svoj názov Premium si naozaj zaslúži. Ide o výrobok z trochu vyššej cenovej kategórie, ale každý cent za to naozaj stojí. Ak hľadáte jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť klitoriálny orgazmus, môžete ukončiť svoje hľadanie. Práve ste našli to, čo potrebujete!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2021-10-05 08:51:42

Další články

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Načítavam...