Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

Recenzie na Womanizer Premium Black/Gold Clitoral Stimulator

 Značka Womanizer je podľa môjho názoru na čele, pokiaľ ide o stimulátory klitorisu. Výrobcovia neustále predstavujú nové dizajny, ktoré sú s každým ďalším výrobkom lepšie a lepšie. Teraz k už tak skvelému výkonu a neuveriteľnej stimulácii pridali elegantný a nadčasový vzhľad. Okrem toho táto erotická pomôcka ponúka aj autopilota. V skutočnosti nemusíte vynakladať žiadne úsilie, stačí hračku pripojiť a ona urobí všetku vzrušujúcu prácu za vás. Neznie to ako splnený erotický sen?

 Balenie

 Pokiaľ ide o balenie, tomuto výrobku nie je čo vytknúť. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na údržbu a používanie hračky. Hračka sa dodáva v papierovej škatuli s priehľadným vekom. Aby ste vedeli, čo kupujete, môžete hračku riadne skontrolovať aj bez rozbalenia. Vnútri sa nachádza nabíjací magnetický kábel s konektorom USB, návod na použitie a kvalitné puzdro na uloženie výrobku, ktoré okrem iného uľahčuje prenášanie hračky. Položka, ktorú som naozaj ocenil, bola druhá masážna hlava, ktorá bola tiež súčasťou balenia.

 Výrobok už na prvý dojem pôsobí veľmi elegantne vďaka svojmu spracovaniu. Čierna sacia hlava so zlatými detailmi dodáva výrobku nádych rafinovanosti. Skvelá kombinácia farieb, vzhľad hodnotím plným počtom bodov. Odsávacia hlavica a zvyšok výrobku sú vyrobené z lekárskeho silikónu. Preto si môžete byť istí, že počas intímnych hier nedôjde k alergickej reakcii, pretože silikón je hypoalergénny. Silikónový materiál je naozaj hladký a príjemný na dotyk. Sací otvor je veľký asi ako bruško palca. Jeho veľkosť by som hodnotil ako tak akurát. Pekne objíma klitoris a uzatvára ho do sacieho "väzenia". Plusové body dávam za odnímateľnosť odsávacej hlavice. Nie každý výrobok tohto typu ponúka túto možnosť. Ak sa táto časť hračky zničí, nie je potrebné kupovať celé zariadenie znova. Stačí si kúpiť len časť.

 Použite

 Na hornej strane sú tlačidlá. Jedno z tlačidiel aktivuje funkciu odsávania, druhé pridáva na intenzite a tretie znižuje intenzitu. Na výber máte celkovo 12 programov. To je naozaj dostatočná zásoba, ktorá vás nebude nudiť. A čím je ešte Womanizer Premium výnimočný? Okrem úrovní intenzity programov vysávania ponúka aj možnosť autopilota a funkcie SmartSilence. Funkcia SmartSilence zaručuje, že sa výrobok aktivuje v okamihu, keď sa dotkne vašej pokožky. Túto funkciu som naozaj ocenil, nie je potrebné venovať pozornosť vypnutiu výrobku, nemusíte sa obávať, že nebudete šetriť batériu. Výrobok je navrhnutý tak, aby sám šetril energiu a uľahčil vám každú intímnu chvíľu. Ako už názov napovedá, autopilot je funkcia, s ktorou si môžete skutočne oddýchnuť a relaxovať. Táto funkcia sama vyberá a mení programy. S touto jedinečnou funkciou som sa ešte nestretol a musím povedať, že naozaj stojí za to ju spustiť! Autopilot ma ani na chvíľu nenudil, akonáhle sa pre mňa program stal bežným alebo rutinným, zmenil sa. V tej chvíli som začala pociťovať okamžitý nástup vzrušenia, ktoré ma po chvíli vynieslo do orgazmického neba. Jednoduchší orgazmus som ešte nezažil.

 
Výrobok je vodotesný, takže si ho môžete vychutnať naozaj kdekoľvek a vďaka jeho veľkosti a jednoduchej prenosnosti kedykoľvek. Womanizer Premium je skvelým spoločníkom nielen na masturbáciu, ale aj na sexuálne hry. Môže dráždiť klitoris odkiaľkoľvek, v akejkoľvek situácii a s dostatočnou intenzitou. Svoj názov Premium si naozaj zaslúži. Ide o výrobok z trochu vyššej cenovej kategórie, ale každý cent za to naozaj stojí. Ak hľadáte jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť klitoriálny orgazmus, môžete ukončiť svoje hľadanie. Práve ste našli to, čo potrebujete!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2021-10-05 08:51:42

Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Načítavam...