Recenzie SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit fialový multifunkčný vibrátor

Recenzie SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit fialový multifunkčný vibrátor

Akú stimuláciu klitorisu máte najradšej? Patríte medzi tých, ktorí si užívajú lízanie jazyka, alebo dávate prednosť stimulácii prstami? Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, vibračná stimulácia vám nebude chýbať. Vibrácie sú dostatočne silné na to, aby vás priviedli na vzrušujúci vrchol, a okrem iného uľahčujú a znižujú náročnosť masturbácie. Erotický trh prišiel s pomôckou, ktorá však dokáže viac než len dráždiť túto citlivú oblasť. Výrobcovia erotických hračiek vynašli vibrátor, ktorý spĺňa dva základné aspekty, ktoré vás privedú k vzrušujúcemu vyvrcholeniu, a to dráždenie bodu G a stimuláciu klitorisu. Jedným z týchto "zázrakov", ktorý stimuluje bod G aj klitoris súčasne, je vibrátor SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit.

 Dizajn

Na prvý pohľad je zrejmé, že pokiaľ ide o kvalitu spracovania, nie je čo vytknúť. Vibrátor má elegantný a zároveň funkčný tvar. Jeho dĺžka je 22 centimetrov. V spodnej časti sa nachádza rukoväť s ovládacím panelom, na ktorom sú umiestnené tlačidlá. V strede je hračka zúžená a vrchnú časť vibrátora tvorí nevídaná hlavica. Hlava vibrátora SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit nie je úplne oválna ako väčšina vibrátorov. Je tu oblasť, ktorá je sploštená. Vďaka tejto úprave možno pri dráždení dosiahnuť citlivejšie oblasti. A viac podráždených citlivých oblastí samozrejme zabezpečí viac nezabudnuteľných orgazmov!

Materiál je veľmi príjemný a hladký na dotyk. Silikón samozrejme nie je ako pravá koža, ale určite sa tomuto povrchu približuje viac ako akýkoľvek iný materiál. Taktiež zaručuje, že výrobok je 100 % vodotesný. Rukoväť skvele padne do ruky. Dobre sa drží, a to zo všetkých uhlov.

 Bezprecedentné funkcie

Ovládací panel je veľmi intuitívny. Bežne sa na vibrátoroch používajú len tri tlačidlá, ale v prípade tejto erotickej hračky to neplatí. Tu nájdete päť tlačidiel:

Zapnuté/vypnuté
Vrchná kontrola vibrácií
Vibrácie stimulátora klitorisu
Rotácia hlavy
Zapnutie/vypnutie režimu "vyvrcholenie"

Hračka je obohatená o tri motory, čo zaručuje skutočnú intenzitu stimulácie. Pri používaní som hračku namazal lubrikantom, vložil a zapol. Potom som už len stláčal tlačidlá a objavil všetky funkcie. Musím povedať, že žiadna z funkcií sa mi nezdala nudná. Buď bola stimulácia jemnejšia, ale o to dlhšia a intenzívnejšia, alebo ma hračka dráždila naozaj intenzívne a pomohla mi dosiahnuť vyvrcholenie v priebehu niekoľkých minút. Keď som vibrátor podala partnerovi, aby sa so mnou tiež pohral, hneď vedel, čo a ako. Stláčal tlačidlá a upravoval intenzitu podľa mojich reakcií. Sploštená hlava bola pre mňa nevídanou novinkou, ale musím povedať, že z hľadiska intenzity stimulácie sa príliš nelíšila od iných vibračných pomôcok. Čo však stojí za to zdôrazniť, je časť stimulácie klitorisu. Ako už názov napovedá, úprava "králik" alebo "zajačik" pomáha pri dráždení tým, že vibrácie rozvibrujú malé silikónové "uši". Toto rýchle, ale jemné dráždenie posunie vašu masturbáciu na nevídanú úroveň. Vďaka tejto technológii som dosiahol veľa intenzívnych kombinovaných orgazmov s SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit.

Toto bolo moje prvé stretnutie so značkou VIVE, ale musím priznať, že som bol príjemne prekvapený. Je to hračka priemernej až vyššej cenovej kategórie. Cena však zodpovedá výrobku. Hračka je veľmi kvalitná, batérie vydržia dostatočne dlho, výrobok je vodotesný a zabalený v kvalitnom obale. V tomto prípade nemám čo vytknúť, ak by som mal vibrátor ohodnotiť bodmi, hodnotím ho 9 z 10. Určite to nebolo naposledy, čo som si obohatil svoje intímne chvíle s VIVE.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-07 14:37:40


Další články

Ocitnite sa v záhone ruží s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Hravá kolekcia vákuových bezkontaktných stimulátorov klitorisu

26/07/2022 Hravá kolekcia vákuových bezkontaktných stimulátorov klitorisuJedinečná kolekcia Lola Games Fantasy poskytuje bezkontaktnú vákuovú stimuláciu, takže pôsobí jemne a delikátne na klitoris, zvyšuje jeho citlivosť a pomáha vám naučiť sa prežívať orgazmus… (Čítať viac)

Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

22/07/2022 Značka Lola Games nedávno predstavila novú kolekciu mäkkých návlekov na penis Homme. Tieto opakovane použiteľné návleky na zväčšenie penisu sú vyrobené z ekologického, zamatového a na dotyk príjemného materiálu TPE s 0 % ftalátov.Pri práci na kolekci… (Čítať viac)

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

19/07/2022 Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vodeKto nikdy nepočul frázu:"sex on the beach?”  Vášnivé milovanie na pláži pri západe slnka je snom každého pravého romantika. Alebo predstava večerného kúpania sa uprostred vĺn a vychutnávania si teploty vody tak… (Čítať viac)

Načítavam...