Recenzie SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit fialový multifunkčný vibrátor

Recenzie SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit fialový multifunkčný vibrátor

Akú stimuláciu klitorisu máte najradšej? Patríte medzi tých, ktorí si užívajú lízanie jazyka, alebo dávate prednosť stimulácii prstami? Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, vibračná stimulácia vám nebude chýbať. Vibrácie sú dostatočne silné na to, aby vás priviedli na vzrušujúci vrchol, a okrem iného uľahčujú a znižujú náročnosť masturbácie. Erotický trh prišiel s pomôckou, ktorá však dokáže viac než len dráždiť túto citlivú oblasť. Výrobcovia erotických hračiek vynašli vibrátor, ktorý spĺňa dva základné aspekty, ktoré vás privedú k vzrušujúcemu vyvrcholeniu, a to dráždenie bodu G a stimuláciu klitorisu. Jedným z týchto "zázrakov", ktorý stimuluje bod G aj klitoris súčasne, je vibrátor SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit.

 Dizajn

Na prvý pohľad je zrejmé, že pokiaľ ide o kvalitu spracovania, nie je čo vytknúť. Vibrátor má elegantný a zároveň funkčný tvar. Jeho dĺžka je 22 centimetrov. V spodnej časti sa nachádza rukoväť s ovládacím panelom, na ktorom sú umiestnené tlačidlá. V strede je hračka zúžená a vrchnú časť vibrátora tvorí nevídaná hlavica. Hlava vibrátora SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit nie je úplne oválna ako väčšina vibrátorov. Je tu oblasť, ktorá je sploštená. Vďaka tejto úprave možno pri dráždení dosiahnuť citlivejšie oblasti. A viac podráždených citlivých oblastí samozrejme zabezpečí viac nezabudnuteľných orgazmov!

Materiál je veľmi príjemný a hladký na dotyk. Silikón samozrejme nie je ako pravá koža, ale určite sa tomuto povrchu približuje viac ako akýkoľvek iný materiál. Taktiež zaručuje, že výrobok je 100 % vodotesný. Rukoväť skvele padne do ruky. Dobre sa drží, a to zo všetkých uhlov.

 Bezprecedentné funkcie

Ovládací panel je veľmi intuitívny. Bežne sa na vibrátoroch používajú len tri tlačidlá, ale v prípade tejto erotickej hračky to neplatí. Tu nájdete päť tlačidiel:

Zapnuté/vypnuté
Vrchná kontrola vibrácií
Vibrácie stimulátora klitorisu
Rotácia hlavy
Zapnutie/vypnutie režimu "vyvrcholenie"

Hračka je obohatená o tri motory, čo zaručuje skutočnú intenzitu stimulácie. Pri používaní som hračku namazal lubrikantom, vložil a zapol. Potom som už len stláčal tlačidlá a objavil všetky funkcie. Musím povedať, že žiadna z funkcií sa mi nezdala nudná. Buď bola stimulácia jemnejšia, ale o to dlhšia a intenzívnejšia, alebo ma hračka dráždila naozaj intenzívne a pomohla mi dosiahnuť vyvrcholenie v priebehu niekoľkých minút. Keď som vibrátor podala partnerovi, aby sa so mnou tiež pohral, hneď vedel, čo a ako. Stláčal tlačidlá a upravoval intenzitu podľa mojich reakcií. Sploštená hlava bola pre mňa nevídanou novinkou, ale musím povedať, že z hľadiska intenzity stimulácie sa príliš nelíšila od iných vibračných pomôcok. Čo však stojí za to zdôrazniť, je časť stimulácie klitorisu. Ako už názov napovedá, úprava "králik" alebo "zajačik" pomáha pri dráždení tým, že vibrácie rozvibrujú malé silikónové "uši". Toto rýchle, ale jemné dráždenie posunie vašu masturbáciu na nevídanú úroveň. Vďaka tejto technológii som dosiahol veľa intenzívnych kombinovaných orgazmov s SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit.

Toto bolo moje prvé stretnutie so značkou VIVE, ale musím priznať, že som bol príjemne prekvapený. Je to hračka priemernej až vyššej cenovej kategórie. Cena však zodpovedá výrobku. Hračka je veľmi kvalitná, batérie vydržia dostatočne dlho, výrobok je vodotesný a zabalený v kvalitnom obale. V tomto prípade nemám čo vytknúť, ak by som mal vibrátor ohodnotiť bodmi, hodnotím ho 9 z 10. Určite to nebolo naposledy, čo som si obohatil svoje intímne chvíle s VIVE.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-07 14:37:40


Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partnerom

13/07/2023 Erotické fantázie ako fantázie môžu prispieť k lepšiemu sexuálnemu životu, ako ich používať a zdieľať s partneromSexuálne fantázie sú neoddeliteľnou súčasťou nášho vnútra. V oblasti intímnosti nám poskytujú jedinečný priestor na preskúmanie nevšednýc… (Čítať viac)

Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.

27/06/2023 Masturbácia u mužov. Ako masturbovať, prečo je to dôležité a ako si túto činnosť užiť.Masturbácia je prirodzená a zdravá sexuálna aktivita, ktorú môžu praktizovať muži aj ženy. U mužov sa často nazýva "onanie" a spočíva v stimulácii vlastný… (Čítať viac)

Načítavam...