Sex v trojici alebo švédska trojka

Sex v trojici alebo švédska trojka

Podľa nedávneho prieskumu viac ako 4 000 párov uviedlo, že ich najväčšou sexuálnou fantáziou je mať sex v trojici, pričom 80 % mužov a 30 % žien to uviedlo. Niet divu, zdieľať takéto intenzívne vzrušujúce chvíle s viacerými osobami a mať možnosť získať dvojnásobné uspokojenie je celkom lákavá predstava. Hoci sex v trojici znie jednoducho a pre mnohých ľudí je táto praktika prirodzená, vykonávanie švédskej trojky nemusí byť vždy úplne jednoduché a bez komplikácií. Či už ste súčasťou páru, ktorý chce okoreniť svoj sexuálny život, alebo jednotlivec, ktorý chce byť súčasťou nezabudnuteľného, vzrušujúceho zážitku, neváhajte a splňte si svoje sexuálne túžby!

2 + 1 

Ak ste súčasťou páru, neponáhľajte sa a vyberajte si partnera múdro, aby ste naplnili svoje sexuálne fantázie. Samozrejmosťou by malo byť, že do svojej spálne nepozvete tých, ktorí tam už boli, teda bývalých partnerov. Okrem toho nezabudnite pozvať svojich najlepších priateľov. Nájdite si radšej v skupine svojich známych milú osobu, ktorá nie je blízka ani jednému z vášho milovaného páru. Nehrozí, že by ste si s takýmto typom človeka vytvorili dlhodobé väzby. Nehrozí teda, že by ste mohli poškodiť svoj súčasný vzťah. Samozrejme, je potrebné, aby táto osoba bola sympatická a otvorená vášmu návrhu. Výhodou by určite bolo aj to, keby ste dotyčnú osobu alebo dotyčného fyzicky priťahovali a vzrušovali.  Je tiež dôležité, aby ste sa nenechali do ničoho nútiť alebo tlačiť. Samozrejme, môže to byť spontánna a vzrušujúca udalosť, ale aj tak by ste si mali stanoviť určité pravidlá. Je lepšie povedať si to vopred, ako potom ľutovať, čo ste urobili alebo neurobili. Nechcete, aby vášho partnera bozkávala cudzia žena? Povedzte jej to. Nechcete, aby vás orálne uspokojila? Povedzte jej to. Nemáte radi nič iné? Povedzte to svojmu partnerovi. Som si istý, že spoločne môžete dospieť k záveru, ktorý bude vyhovovať vám obom. Napriek určitým pravidlám sa môžete oddávať svojej vášni a skutočne si užívať spoločné chvíle! 

1 + 2

Zoznámiť sa s ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o sex v trojici, nie je také ťažké, ako sa zdá. Môžete nájsť pár alebo dve ďalšie osoby, ktoré majú rovnaký vkus. Na internete existuje množstvo zoznamiek a sociálnych sietí, ktoré sú špeciálne určené na tieto situácie. Nájdite niekoho, kto vás priťahuje, a určite sa dočkáte pozitívnej odozvy. Ak nie ste fanúšikom rande naslepo, choďte naň po starom a zájdite napríklad do baru. Zoznámte sa s ďalšími pármi alebo jednotlivcami, ktorí sa chcú zabaviť. Možno budete mať šťastie a všetko sa vyvinie podľa vašich predstáv.

Zistite, aké sú možnosti, pozrite sa, čo by vás nadchlo a čo by sa mohlo páčiť ďalším dvom ľuďom, ktorí s vami budú zdieľať tento intenzívny okamih. Inšpirujte sa pornografickými videami a zistite, aké polohy a možnosti stimulácie sú k dispozícii. Možnosti trojitého sexu sú skutočne nekonečné. Urobte samotný akt organickým. Nechajte veci, aby sa diali a menili. Každý sa postará o to, aby sa ani jeden z vás nikdy nenudil. Vybrali ste si sex v troch, takže musíte počítať s tým, že vynaložíte viac energie, musíte zdvojnásobiť svoju pozornosť. Uvoľnite sa, robte viac vecí naraz a hlavne sa bavte! Takzvané "trojky" trvajú zvyčajne dlhšie ako sex vo dvojici. Energia sa rozloží medzi viac ľudí. Získate tak viac času a viac možností. Môžete vyskúšať veľa vecí. Využite každý okamih naplno.

A čo robíte potom? Odídete zo spálne okamžite, alebo sa všetci traja spolu pritúlite pod prikrývku? Zopakujete túto skúsenosť alebo sa od týchto dvoch ľudí úplne odpútate? Je to na vás, konajte pre svoju plnú spokojnosť!


Zdroje:

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/threesome
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a50969/what-its-really-like-to-have-a-threesome/
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2020/feb/11/threesomes-men-women-sex-psychology
https://www.gq.com/story/it-takes-three-to-make-a-thing-go-righ
https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19921568/how-to-have-a-threesome/


2022-02-01 14:40:00

Další články

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Načítavam...