Sex v trojici alebo švédska trojka

Sex v trojici alebo švédska trojka

Podľa nedávneho prieskumu viac ako 4 000 párov uviedlo, že ich najväčšou sexuálnou fantáziou je mať sex v trojici, pričom 80 % mužov a 30 % žien to uviedlo. Niet divu, zdieľať takéto intenzívne vzrušujúce chvíle s viacerými osobami a mať možnosť získať dvojnásobné uspokojenie je celkom lákavá predstava. Hoci sex v trojici znie jednoducho a pre mnohých ľudí je táto praktika prirodzená, vykonávanie švédskej trojky nemusí byť vždy úplne jednoduché a bez komplikácií. Či už ste súčasťou páru, ktorý chce okoreniť svoj sexuálny život, alebo jednotlivec, ktorý chce byť súčasťou nezabudnuteľného, vzrušujúceho zážitku, neváhajte a splňte si svoje sexuálne túžby!

2 + 1 

Ak ste súčasťou páru, neponáhľajte sa a vyberajte si partnera múdro, aby ste naplnili svoje sexuálne fantázie. Samozrejmosťou by malo byť, že do svojej spálne nepozvete tých, ktorí tam už boli, teda bývalých partnerov. Okrem toho nezabudnite pozvať svojich najlepších priateľov. Nájdite si radšej v skupine svojich známych milú osobu, ktorá nie je blízka ani jednému z vášho milovaného páru. Nehrozí, že by ste si s takýmto typom človeka vytvorili dlhodobé väzby. Nehrozí teda, že by ste mohli poškodiť svoj súčasný vzťah. Samozrejme, je potrebné, aby táto osoba bola sympatická a otvorená vášmu návrhu. Výhodou by určite bolo aj to, keby ste dotyčnú osobu alebo dotyčného fyzicky priťahovali a vzrušovali.  Je tiež dôležité, aby ste sa nenechali do ničoho nútiť alebo tlačiť. Samozrejme, môže to byť spontánna a vzrušujúca udalosť, ale aj tak by ste si mali stanoviť určité pravidlá. Je lepšie povedať si to vopred, ako potom ľutovať, čo ste urobili alebo neurobili. Nechcete, aby vášho partnera bozkávala cudzia žena? Povedzte jej to. Nechcete, aby vás orálne uspokojila? Povedzte jej to. Nemáte radi nič iné? Povedzte to svojmu partnerovi. Som si istý, že spoločne môžete dospieť k záveru, ktorý bude vyhovovať vám obom. Napriek určitým pravidlám sa môžete oddávať svojej vášni a skutočne si užívať spoločné chvíle! 

1 + 2

Zoznámiť sa s ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o sex v trojici, nie je také ťažké, ako sa zdá. Môžete nájsť pár alebo dve ďalšie osoby, ktoré majú rovnaký vkus. Na internete existuje množstvo zoznamiek a sociálnych sietí, ktoré sú špeciálne určené na tieto situácie. Nájdite niekoho, kto vás priťahuje, a určite sa dočkáte pozitívnej odozvy. Ak nie ste fanúšikom rande naslepo, choďte naň po starom a zájdite napríklad do baru. Zoznámte sa s ďalšími pármi alebo jednotlivcami, ktorí sa chcú zabaviť. Možno budete mať šťastie a všetko sa vyvinie podľa vašich predstáv.

Zistite, aké sú možnosti, pozrite sa, čo by vás nadchlo a čo by sa mohlo páčiť ďalším dvom ľuďom, ktorí s vami budú zdieľať tento intenzívny okamih. Inšpirujte sa pornografickými videami a zistite, aké polohy a možnosti stimulácie sú k dispozícii. Možnosti trojitého sexu sú skutočne nekonečné. Urobte samotný akt organickým. Nechajte veci, aby sa diali a menili. Každý sa postará o to, aby sa ani jeden z vás nikdy nenudil. Vybrali ste si sex v troch, takže musíte počítať s tým, že vynaložíte viac energie, musíte zdvojnásobiť svoju pozornosť. Uvoľnite sa, robte viac vecí naraz a hlavne sa bavte! Takzvané "trojky" trvajú zvyčajne dlhšie ako sex vo dvojici. Energia sa rozloží medzi viac ľudí. Získate tak viac času a viac možností. Môžete vyskúšať veľa vecí. Využite každý okamih naplno.

A čo robíte potom? Odídete zo spálne okamžite, alebo sa všetci traja spolu pritúlite pod prikrývku? Zopakujete túto skúsenosť alebo sa od týchto dvoch ľudí úplne odpútate? Je to na vás, konajte pre svoju plnú spokojnosť!


Zdroje:

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/threesome
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a50969/what-its-really-like-to-have-a-threesome/
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2020/feb/11/threesomes-men-women-sex-psychology
https://www.gq.com/story/it-takes-three-to-make-a-thing-go-righ
https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19921568/how-to-have-a-threesome/


2022-02-01 14:40:00

Další články

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola games recenziaLola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisuSo značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena… (Čítať viac)

Načítavam...