Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

So značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena erotickej pomôcky. Take it easy je možné získať za veľmi príjemnú cenu. Dokáže však uspokojiť a poskytnúť potešenie, aké ponúkajú stimulátory vyššej cenovej kategórie?

Poďme to rozbaliť!

Hračka sa dodáva v kartónovej krabici s nie príliš pôvabným dizajnom. Ja osobne dávam prednosť elegantnejším farbám a spracovaniu. Je však pravda, že hoci obaly nie sú tak elegantné a moderné, výrobcovia dbajú na ekologickosť obalov svojich výrobkov, čím si vyslúžili môj obdiv. Vo vnútri nájdete výrobok, ktorý sa zjavne nedá nabíjať, pretože nie je priložený žiadny nabíjací kábel. Hračka potrebuje na prevádzku 2 batérie AA, ktoré však bohužiaľ nie sú súčasťou balenia. Ak teda chcete produkt vyskúšať, musíte si najprv zaobstarať batérie. 

Už na prvý pohľad vyzerá výrobok veľmi jednoducho, ale elegantne. Hračka sa skladá len z rukoväte s jedným ovládacím tlačidlom a sacieho nadstavca. Take it easy má na výber z mnohých neodolateľných farieb. Vyberte si tú, ktorá vás najviac osloví. Stimulátor je vyrobený z plastu ABS. Plast ABS sa môže zdať ako tuhý a nepohodlný materiál, výrobcovia však použili mäkký typ tohto materiálu, aby zabezpečili ľahký a príjemný zážitok počas stimulácie. Povrch je hladký a príjemný na dotyk. Príjemne ma prekvapilo, že rukoväť nie je vyrobená zo silikónu. Aspoň sa naň zbytočne nelepí prach. Plast ABS stačí len utrieť. Pokiaľ však ide o stimulačnú hlavu, silikón je oveľa príjemnejší na dotyk, hladší a mäkší a privítal by som ho oveľa viac.

Sací otvor je veľký asi ako guľôčka palca. Jeho veľkosť by som hodnotil ako tak akurát. Ako nevýhodu výrobku treba zdôrazniť neodnímateľnosť sacieho nadstavca. Zvyčajne sa dá odstrániť v stimulátoroch klitorisu, čo okrem iného zabezpečuje možnosť dokonalého čistenia. Ovládanie je veľmi intuitívne, na aktiváciu zariadenia a zmenu režimov je potrebné iba jedno tlačidlo. Na výber máte celkovo 10 programov. Túto sumu hodnotím ako primeranú. Masturbácia s toľkými spôsobmi neprestáva byť zábavná. 

Zábava sa môže začať

Pri používaní stimulátora klitorisu stačí nasadiť hlavicu na správne miesto a počkať. Nie je potrebná žiadna ďalšia manipulácia. Ľahla som si na chrbát, roztiahla nohy a pysky, aby nebránili hlavičke v ceste, a priložila som. Trafila som ho na prvý pokus, hlavička mi padla presne okolo klitorisu. Spustila som prvú funkciu a postupne som zvyšovala intenzitu. Koľko stupňov by som dosiahol, kým by som vyvrcholil? Netrvalo dlho, už v polovici som sa začala chvieť blahom a dosiahla som orgazmus. Bolo to veľmi intenzívne, pocit sania je svojím spôsobom zvláštny a zároveň taký vzrušujúci!
Vďaka rukoväti sa hračka skvele drží. Môžete sa dráždiť z akéhokoľvek uhla, a to nielen pri masturbácii. A čo sex v polohe na psíka? Alebo pozícia, keď ste na vrchu? Žiadny problém! Predstavivosti sa medze nekladú, rukoväť je dostatočne dlhá na ľahkú manipuláciu. Keď som hračku vložila do partnerovej ruky, nebolo potrebné žiadne vysvetlenie. Okamžite pochopil ovládanie a to, ako ma s hračkou čo najlepšie uspokojiť. Veľmi si užíval moje opakované orgazmy!

Take it easy ACE od Lola games je skvelým spoločníkom nielen na masturbáciu, ale aj na sexuálne hry. Môže dráždiť klitoris odkiaľkoľvek a v akejkoľvek situácii. Vďaka skvelým sacím programom určite pocítite dráždenie, ktoré vás nenechá v pokoji dlhšie ako niekoľko sekúnd. Vodotesný dizajn zaručuje vzrušujúce chvíle aj v sprche a vo vani. Hračke sa dá vytknúť niekoľko vecí, a to nemožnosť nabíjania výrobku, chýbajúca batéria v balení, nesilikónový materiál a neodnímateľná sacia hlava. Príjemná cena však dáva tejto erotickej pomôcke plusové body, celkovo by som hračku ohodnotil siedmimi z desiatich.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-08-22 13:46:55


Další články

V kvetinovom záhone s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola games recenziaLola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisu

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games recenzie stimulátora klitorisuSo značkou Lola games som sa stretla prvýkrát. Mala som možnosť vyskúšať stimulátor klitorisu, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako iné výrobky tohto typu. Existuje však významný rozdiel, a to cena… (Čítať viac)

Načítavam...