Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Predstavte si, ako sa dá dosiahnuť orgazmus stlačením jediného tlačidla. Nie každá erotická pomôcka ponúka túto možnosť, ale vibračné vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode môže toto príjemné želanie ľahko splniť. Takéto chvíle vzrušenia môžete zažiť kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí do seba vložiť diskrétne vibračné vajíčko a aktivovať ho. Potom už stačí len chytiť diaľkový ovládač do ruky a môžete dosiahnuť mnoho intenzívnych vyvrcholení bez akéhokoľvek ďalšieho pohybu alebo námahy. Bez toho, aby ste robili čokoľvek iné, pocítite v sebe neodolateľné a vzrušujúce vibrácie, ktoré vás celé pohltia. Ak vás vzrušuje skrytosť a tajomnosť, môžete si byť istí, že nikto nemusí vedieť, že pod oblečením máte vibrujúceho spoločníka, ktorý vás napĺňa nespútanou túžbou. Okrem toho má vibračné vajíčko menšie rozmery, takže ho môžete ľahko vziať napríklad na romantickú dovolenku. Je však niečo tak malé naozaj účinné?
 
Balenie

Balenie je jednoduché, elegantné a moderné. Už na samotnom obale je dostatok informácií o výrobku, takže okamžite viete, čo od výrobku môžete očakávať. Po zdvihnutí hornej časti škatule nájdete výrobok, nabíjací kábel s konektorom USB a diaľkové ovládanie. V tomto ohľade výrobcovia nič nevynechali a nie je im čo vyčítať.

Nenápadný vibračný spoločník

Samotné zariadenie má fialovú farbu so striebornými detailmi. Vajce Eggsplode Remote Egg je dlhé 8,9 cm a jeho priemer je 3,1 cm. Hračka je vyrobená z lekárskeho silikónu. Tento materiál je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Okrem toho sa tento materiál označuje ako "bezpečný pre telo". Preto si môžete byť úplne istí, že je pre telo bezpečný a že sa u vás nevyskytnú žiadne nežiaduce alergické reakcie. Samotné vibračné vajíčko je obohatené len o šnúrku v spodnej časti, ktorá pomáha pri jeho ťahaní a manipulácii. Na výrobku sa v spodnej časti nachádza tlačidlo, ktoré umožňuje zapnutie a vypnutie výrobku a zmenu vibračných programov. Jediná vec, ktorú by som vytkol dizajnu vibračného vajíčka, je umiestnenie ovládacieho panela. Niektoré výrobky tohto typu majú ovládacie tlačidlo na silikónovej šnúrke. Vibrácie, ich intenzitu a rýchlosť tak možno ovládať aj pri výrobku vloženom do intímnych partií. V tomto prípade je však pre úplný komfort naozaj potrebné použiť diaľkové ovládanie. Preto je potrebné skontrolovať dobrý stav batérie nielen v jednom, ale v oboch zariadeniach.
Príjemne ma prekvapilo, že vibračné vajíčko je vodotesné. Môžete si tak užiť vzrušujúce chvíle aj vo vani alebo v sprche. Úplná vodotesnosť okrem iného pomáha pri čistení a starostlivosti o výrobok.

Jednoduchá stimulácia

Hračka má na výber zo 7 režimov. ToyJoy My Orgasm Eggsplode ponúka niečo, čo nemôže ponúknuť každé vibračné vajíčko, a to je možnosť nielen vibrácie, ale aj pulzácie s rotáciami. Vyskúšal som všetky ponúkané režimy a musím priznať, že každý program ma po chvíli priviedol k orgazmu. Každý z týchto režimov si však vyžadoval iný čas. Osobne som si najviac užíval 50 % silu, prichádzal som k orgazmu pomaly a o to intenzívnejšie.

Vibračné vajíčko sa dá použiť aj inými spôsobmi. Jednou z mojich najobľúbenejších je možnosť pripojiť ho k iným erotogénnym zónam. Myslím tým napríklad klitoris alebo bradavky. Najviac som si to však užil, keď som dal partnerovi do ruky diaľkový ovládač. Mohol si s ňou robiť, čo chcel, kontroloval vibrácie a ich intenzitu a nenechal ma ani na chvíľu vydýchnuť. Táto sexuálna hračka sa čoskoro stala jednou z jeho najobľúbenejších hračiek. Okrem možnosti ovládania mimo diaľkového ovládača nie je tejto kvalitnej erotickej pomôcke čo vytknúť. Napriek menším rozmerom sú vibrácie stále dostatočne silné, aby sa dostali tam, kde je to naozaj potrebné!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-07 17:03:54


Další články

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Stručná história sexuálnych hračiek

08/11/2022 Stručná história sexuálnych hračiekAk si myslíte, že sexuálne hračky boli vynájdené v 20. storočí, zamyslite sa znova! Už naši predkovia objavili blaženosť masturbácie a hrania sa so sexuálnymi hračkami. Samotná história dilda siaha ďalej, než si mys… (Čítať viac)

Načítavam...