Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Predstavte si, ako sa dá dosiahnuť orgazmus stlačením jediného tlačidla. Nie každá erotická pomôcka ponúka túto možnosť, ale vibračné vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode môže toto príjemné želanie ľahko splniť. Takéto chvíle vzrušenia môžete zažiť kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí do seba vložiť diskrétne vibračné vajíčko a aktivovať ho. Potom už stačí len chytiť diaľkový ovládač do ruky a môžete dosiahnuť mnoho intenzívnych vyvrcholení bez akéhokoľvek ďalšieho pohybu alebo námahy. Bez toho, aby ste robili čokoľvek iné, pocítite v sebe neodolateľné a vzrušujúce vibrácie, ktoré vás celé pohltia. Ak vás vzrušuje skrytosť a tajomnosť, môžete si byť istí, že nikto nemusí vedieť, že pod oblečením máte vibrujúceho spoločníka, ktorý vás napĺňa nespútanou túžbou. Okrem toho má vibračné vajíčko menšie rozmery, takže ho môžete ľahko vziať napríklad na romantickú dovolenku. Je však niečo tak malé naozaj účinné?
 
Balenie

Balenie je jednoduché, elegantné a moderné. Už na samotnom obale je dostatok informácií o výrobku, takže okamžite viete, čo od výrobku môžete očakávať. Po zdvihnutí hornej časti škatule nájdete výrobok, nabíjací kábel s konektorom USB a diaľkové ovládanie. V tomto ohľade výrobcovia nič nevynechali a nie je im čo vyčítať.

Nenápadný vibračný spoločník

Samotné zariadenie má fialovú farbu so striebornými detailmi. Vajce Eggsplode Remote Egg je dlhé 8,9 cm a jeho priemer je 3,1 cm. Hračka je vyrobená z lekárskeho silikónu. Tento materiál je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Okrem toho sa tento materiál označuje ako "bezpečný pre telo". Preto si môžete byť úplne istí, že je pre telo bezpečný a že sa u vás nevyskytnú žiadne nežiaduce alergické reakcie. Samotné vibračné vajíčko je obohatené len o šnúrku v spodnej časti, ktorá pomáha pri jeho ťahaní a manipulácii. Na výrobku sa v spodnej časti nachádza tlačidlo, ktoré umožňuje zapnutie a vypnutie výrobku a zmenu vibračných programov. Jediná vec, ktorú by som vytkol dizajnu vibračného vajíčka, je umiestnenie ovládacieho panela. Niektoré výrobky tohto typu majú ovládacie tlačidlo na silikónovej šnúrke. Vibrácie, ich intenzitu a rýchlosť tak možno ovládať aj pri výrobku vloženom do intímnych partií. V tomto prípade je však pre úplný komfort naozaj potrebné použiť diaľkové ovládanie. Preto je potrebné skontrolovať dobrý stav batérie nielen v jednom, ale v oboch zariadeniach.
Príjemne ma prekvapilo, že vibračné vajíčko je vodotesné. Môžete si tak užiť vzrušujúce chvíle aj vo vani alebo v sprche. Úplná vodotesnosť okrem iného pomáha pri čistení a starostlivosti o výrobok.

Jednoduchá stimulácia

Hračka má na výber zo 7 režimov. ToyJoy My Orgasm Eggsplode ponúka niečo, čo nemôže ponúknuť každé vibračné vajíčko, a to je možnosť nielen vibrácie, ale aj pulzácie s rotáciami. Vyskúšal som všetky ponúkané režimy a musím priznať, že každý program ma po chvíli priviedol k orgazmu. Každý z týchto režimov si však vyžadoval iný čas. Osobne som si najviac užíval 50 % silu, prichádzal som k orgazmu pomaly a o to intenzívnejšie.

Vibračné vajíčko sa dá použiť aj inými spôsobmi. Jednou z mojich najobľúbenejších je možnosť pripojiť ho k iným erotogénnym zónam. Myslím tým napríklad klitoris alebo bradavky. Najviac som si to však užil, keď som dal partnerovi do ruky diaľkový ovládač. Mohol si s ňou robiť, čo chcel, kontroloval vibrácie a ich intenzitu a nenechal ma ani na chvíľu vydýchnuť. Táto sexuálna hračka sa čoskoro stala jednou z jeho najobľúbenejších hračiek. Okrem možnosti ovládania mimo diaľkového ovládača nie je tejto kvalitnej erotickej pomôcke čo vytknúť. Napriek menším rozmerom sú vibrácie stále dostatočne silné, aby sa dostali tam, kde je to naozaj potrebné!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-07 17:03:54


Další články

Ocitnite sa v záhone ruží s kolekciou IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hodvábnym dotykom IVY by TOYJOY splní vaše túžby a rozprúdi vaše šťavy. Objavte zvodné tvary jednotlivých kúskov, ktoré sa prispôsobia vašim ženským krivkám. Kolekcia IVY je odpoveďou prírody na inovatívny dizajn za dostupnú cenu.IVY prinesie… (Čítať viac)

Hravá kolekcia vákuových bezkontaktných stimulátorov klitorisu

26/07/2022 Hravá kolekcia vákuových bezkontaktných stimulátorov klitorisuJedinečná kolekcia Lola Games Fantasy poskytuje bezkontaktnú vákuovú stimuláciu, takže pôsobí jemne a delikátne na klitoris, zvyšuje jeho citlivosť a pomáha vám naučiť sa prežívať orgazmus… (Čítať viac)

Mäkké zväčšenie s návlekmi HOMME

22/07/2022 Značka Lola Games nedávno predstavila novú kolekciu mäkkých návlekov na penis Homme. Tieto opakovane použiteľné návleky na zväčšenie penisu sú vyrobené z ekologického, zamatového a na dotyk príjemného materiálu TPE s 0 % ftalátov.Pri práci na kolekci… (Čítať viac)

Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vode

19/07/2022 Ako mať ľahký a vášnivý sex vo vodeKto nikdy nepočul frázu:"sex on the beach?”  Vášnivé milovanie na pláži pri západe slnka je snom každého pravého romantika. Alebo predstava večerného kúpania sa uprostred vĺn a vychutnávania si teploty vody tak… (Čítať viac)

Načítavam...