Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Testovanie ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Predstavte si, ako sa dá dosiahnuť orgazmus stlačením jediného tlačidla. Nie každá erotická pomôcka ponúka túto možnosť, ale vibračné vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode môže toto príjemné želanie ľahko splniť. Takéto chvíle vzrušenia môžete zažiť kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí do seba vložiť diskrétne vibračné vajíčko a aktivovať ho. Potom už stačí len chytiť diaľkový ovládač do ruky a môžete dosiahnuť mnoho intenzívnych vyvrcholení bez akéhokoľvek ďalšieho pohybu alebo námahy. Bez toho, aby ste robili čokoľvek iné, pocítite v sebe neodolateľné a vzrušujúce vibrácie, ktoré vás celé pohltia. Ak vás vzrušuje skrytosť a tajomnosť, môžete si byť istí, že nikto nemusí vedieť, že pod oblečením máte vibrujúceho spoločníka, ktorý vás napĺňa nespútanou túžbou. Okrem toho má vibračné vajíčko menšie rozmery, takže ho môžete ľahko vziať napríklad na romantickú dovolenku. Je však niečo tak malé naozaj účinné?
 
Balenie

Balenie je jednoduché, elegantné a moderné. Už na samotnom obale je dostatok informácií o výrobku, takže okamžite viete, čo od výrobku môžete očakávať. Po zdvihnutí hornej časti škatule nájdete výrobok, nabíjací kábel s konektorom USB a diaľkové ovládanie. V tomto ohľade výrobcovia nič nevynechali a nie je im čo vyčítať.

Nenápadný vibračný spoločník

Samotné zariadenie má fialovú farbu so striebornými detailmi. Vajce Eggsplode Remote Egg je dlhé 8,9 cm a jeho priemer je 3,1 cm. Hračka je vyrobená z lekárskeho silikónu. Tento materiál je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Okrem toho sa tento materiál označuje ako "bezpečný pre telo". Preto si môžete byť úplne istí, že je pre telo bezpečný a že sa u vás nevyskytnú žiadne nežiaduce alergické reakcie. Samotné vibračné vajíčko je obohatené len o šnúrku v spodnej časti, ktorá pomáha pri jeho ťahaní a manipulácii. Na výrobku sa v spodnej časti nachádza tlačidlo, ktoré umožňuje zapnutie a vypnutie výrobku a zmenu vibračných programov. Jediná vec, ktorú by som vytkol dizajnu vibračného vajíčka, je umiestnenie ovládacieho panela. Niektoré výrobky tohto typu majú ovládacie tlačidlo na silikónovej šnúrke. Vibrácie, ich intenzitu a rýchlosť tak možno ovládať aj pri výrobku vloženom do intímnych partií. V tomto prípade je však pre úplný komfort naozaj potrebné použiť diaľkové ovládanie. Preto je potrebné skontrolovať dobrý stav batérie nielen v jednom, ale v oboch zariadeniach.
Príjemne ma prekvapilo, že vibračné vajíčko je vodotesné. Môžete si tak užiť vzrušujúce chvíle aj vo vani alebo v sprche. Úplná vodotesnosť okrem iného pomáha pri čistení a starostlivosti o výrobok.

Jednoduchá stimulácia

Hračka má na výber zo 7 režimov. ToyJoy My Orgasm Eggsplode ponúka niečo, čo nemôže ponúknuť každé vibračné vajíčko, a to je možnosť nielen vibrácie, ale aj pulzácie s rotáciami. Vyskúšal som všetky ponúkané režimy a musím priznať, že každý program ma po chvíli priviedol k orgazmu. Každý z týchto režimov si však vyžadoval iný čas. Osobne som si najviac užíval 50 % silu, prichádzal som k orgazmu pomaly a o to intenzívnejšie.

Vibračné vajíčko sa dá použiť aj inými spôsobmi. Jednou z mojich najobľúbenejších je možnosť pripojiť ho k iným erotogénnym zónam. Myslím tým napríklad klitoris alebo bradavky. Najviac som si to však užil, keď som dal partnerovi do ruky diaľkový ovládač. Mohol si s ňou robiť, čo chcel, kontroloval vibrácie a ich intenzitu a nenechal ma ani na chvíľu vydýchnuť. Táto sexuálna hračka sa čoskoro stala jednou z jeho najobľúbenejších hračiek. Okrem možnosti ovládania mimo diaľkového ovládača nie je tejto kvalitnej erotickej pomôcke čo vytknúť. Napriek menším rozmerom sú vibrácie stále dostatočne silné, aby sa dostali tam, kde je to naozaj potrebné!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-07-07 17:03:54


Další články

Získajte lepší sexuálny zážitok a zdravšie panvové dno s Kegelovými guľôčkami!

15/02/2023 Kegelove guľôčky, tiež známe ako Venušine guľôčky, Ben Wa guľôčky alebo cvičebné guľôčky pre panvové dno, sú druh malých vážených guľôčok, ktoré sú navrhnuté na posilnenie svalov panvového dna. Tieto guľôčky sú typicky vyrobené z materiálov ako je si… (Čítať viac)

Ako si vybrať ten najlepší vibrátor

15/02/2023 Ako si vybrať ten najlepší vibrátorVýber správneho vibrátora závisí na individuálnych preferenciách a potrebách. Tu je niekoľko faktorov, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý vibrátor by mohol byť pre Vás ten najlepší:Typ vibrátora: Existuje mno… (Čítať viac)

Sexuálne sebavedomie môže byť kľúčovým faktorom pre uspokojivý a spokojný sexuálny život

14/02/2023 Ak sa cítime sebaisto a pohodlne so svojím telom a sexuálnymi preferenciami, môžeme si užívať intímne chvíle bez strachu a byť otvorenejší komunikácii s partnerom. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybudovať sexuálne sebavedomie, napríklad komunikác… (Čítať viac)

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

Načítavam...