Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

Pokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým spôsobom. Je tu však niečo navyše, čo vibračným guľôčkám poskytuje možnosť úplne inej stimulácie. Už z názvu je zrejmé, že ide o guľôčky, z ktorých sa zariadenie skladá. Ale môže niečo také malé naozaj uspokojiť?

 Balenie

Na prvý pohľad nemá obal veľmi elegantný dizajn. Trochu moderného dizajnu obalu by v tomto prípade prospelo, ale treba spomenúť, že výrobcovia tejto značky dbajú na ekologickosť obalu, a to je predsa len dôležitejšie ako jeho vzhľad. V papierovej škatuli sa nachádzajú vibračné guľôčky, diaľkové ovládanie, nabíjací kábel a saténové vrecko na lepšie skladovanie výrobku. Ja osobne oceňujem tieto saténové vrecká, často som na cestách a takáto maličkosť mi môže veľmi uľahčiť nosenie erotickej pomôcky.

Chvíľu mi trvalo, kým som našiel zdroj na nabíjanie. Je skrytý z druhej strany ovládacieho tlačidla. Počas nabíjania kontrolka bliká a po úplnom nabití svieti trvalo. Po plnom nabití som chcel hračku vyskúšať, ale zistil som jednu nepríjemnosť, na použitie diaľkového ovládania sú potrebné dve batérie AAA. Trochu ma sklamalo, že ak chcem hračku používať na diaľku, musím ísť najprv kúpiť batérie.

 Elegantný dizajn

 Na prvý pohľad je zrejmé, že výrobcom produktu nebolo ľahostajné, ako bude hračka vyzerať. Okrem toho má elegantný a sofistikovaný dizajn, ktorý je obohatený o drobné detaily. Aj samotný diaľkový ovládač sa mi zdá byť dobre vyrobený, nie je zbytočne veľký, nezaberá veľa miesta a padne tak akurát medzi dva prsty. Vibračné guľôčky sú veľmi príjemné na dotyk. Sú vyrobené z bezpečného lekárskeho silikónu, ktorý je ideálny na kontakt so sliznicami. Diaľkové ovládanie je vyrobené z plastu ABS. Vibračné guľôčky sú 8,3 cm dlhé a 3,4 cm široké. Na prvý pohľad sa môžu zdať guľôčky malé, ale z hľadiska ich funkčnosti sa napriek ich veľkosti vibrácie dostanú tam, kde sú naozaj potrebné. Na konci vibračných guľôčok sa nachádza šnúrka, ktorá pomáha pri vyťahovaní výrobku.

 Guľôčky v akcii

 Erotický nástroj ponúka 10 vibračných režimov. Ide o veľmi časté číslo. Nie vždy však aj takéto malé produkty z nižšej cenovej kategórie môžu potešiť jednotlivcov s takým veľkým počtom programov. Takže som bol príjemne prekvapený. Ovládanie je veľmi jednoduché, stačí podržať tlačidlo tri sekundy a hračka sa zapne, rýchlym stlačením sa zmení vibračný program. Diaľkový ovládač má tiež pridané tlačidlo "+".

Hračku aj seba som namazala lubrikačným gélom na vodnej báze. Zapla som diaľkové ovládanie a vibračné guľôčky a zaviedla som ich do seba, dostatočne hlboko. Začala som s veľmi jemnými vibračnými programami a postupne som ich pridávala viac. Trvalo to len niekoľko okamihov a vibrácie, ktoré sa súčasne s pohybmi nahor a nadol pozdĺž jeho osi, ma priviedli na ten vrchol! Najväčšiu blaženosť som zažívala, keď som partnerovi dala do ruky diaľkový ovládač. Predtým, ako sme sa vybrali na verejnú akciu, som mu predstavila vibračné guľôčky. Nikto okrem môjho partnera nevedel, čo mám v nohavičkách. Na verejnosti ma uspokojoval podľa ľubovôle. Bolo to nesmierne vzrušujúce a zopakovali sme si to niekoľkokrát. Skúsila som zaviesť guľôčky mimo môjho potešenia za účelom posilnenia svalov panvového dna. Je pravda, že guľôčky Venus mi v tomto prípade vyhovujú viac, ale aj Take it easy urobil svoju prácu, takpovediac, priemerným spôsobom.

 
Vibračné guľôčky Take it easy ERA od spoločnosti Lola Games nepatria do najvyššej cenovej kategórie. Za peknú sumu peňazí môžete získať hračku, ktorá splní vaše očakávania. Získate nielen vibrácie, ale aj pohyby guličiek, ktoré do dráždenia vnesú niečo nové a príjemné. Ak vás už nebavia vibračné vajíčka, ale chcete niečo jemné, čo splní vaše túžby, tieto vibračné guľôčky sú tou správnou voľbou. Hodnotím ich 8,5 z 10.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-08-23 11:59:47


Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Načítavam...