Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Lola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok. Nesnažia sa preháňať dizajn a príliš veľa niekedy zbytočných funkcií. Jedným z takýchto výrobkov je vibrátor Indeep Malena, ktorý už len svojím názvom sľubuje, že sa dostane tam, kde je to naozaj potrebné. Ale je to naozaj tak?

Balenie
Vibrátor je umiestnený v kartónovej škatuli, na ktorej je umiestnená fotografia. Vďaka tomu je okamžite jasné, ako hračka vyzerá. Na krabici sú tiež popísané všetky funkcie a možnosti vibrátora, takže pri kúpe hneď viete, čo môžete od hračky očakávať. Vnútri nájdete výrobok a nabíjací kábel s konektorom USB. Indeep Malena je k dispozícii v mnohých farbách, môžete si vybrať z naozaj širokej ponuky.

Premyslený dizajn
Vibrátor sa skladá z rukoväte, na ktorej je ovládací panel s tlačidlami a vstup pre nabíjací kábel. Ak chcete kábel zapojiť, musíte ho pretlačiť cez silikónovú membránu. Je, ako sa hovorí, "tuhá", ale v tomto prípade sa nemusíte obávať použiť trochu sily. Výrobok nebude nijako poškodený. Hračka sa skladá aj zo stimulačnej hlavice, ktorá je prispôsobená na stimuláciu klitorisu a čiastočne na vnútornú stimuláciu. Obe časti sú zaoblené a na konci obohatené o špicatý hrot. S týmto dizajnom som sa nestretla často. Pri masturbácii však aj takáto maličkosť môže mať veľký význam.
Už pri prvom pohľade na vibrátor Indeep Malena je zrejmé, že výrobcovia mysleli na to, ako skutočne potešiť jednotlivca. Vrchná časť vibrátora aj stimulačná hlavica na klitorise sú objemnejšie ako pri bežných vibrátoroch. Väčšia veľkosť zaručuje lepšie a správnejšie dráždenie, ktoré väčšina žien, vrátane mňa, hľadá a potrebuje na dosiahnutie orgazmu.
Vďaka väčšej veľkosti dráždivých častí sa stimuluje nielen väčšia plocha, ale navyše sa vibrácie rozprestierajú na oveľa väčšej ploche. Napríklad objavíte aj erotogénne zóny, o ktorých ste predtým nemali ani tušenia.
Zariadenie je vyrobené z vysokokvalitného lekárskeho silikónu. Je to môj obľúbený materiál, je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Okrem iného je bezpečný a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Indeep Malena je úplne vodotesná, takže si ju môžete užívať aj vo vani alebo v sprche.
Ovládanie je veľmi intuitívne a nie je zložité. Panel pozostáva z troch tlačidiel. Krátkym stlačením spodného tlačidla hračku zapnete a vypnete. Horné tlačidlo ovláda vibračné programy, ktorých je celkovo desať. Túto sumu považujem za primeranú a uspokojivú.

V akcii
Vibrátor je zaoblený, jeho hlavica sa pri zavádzaní približuje k hornej stene pošvy. Práve tento uhol považujem za ideálny na správnu stimuláciu bodu G. Dávam prednosť vibrátorom, ktoré sú takto zakrivené, pred tými, ktoré tvoria úplne rovnú pičku.
Špička, ktorá sa nachádza na vrchole hlavy, je skvelým doplnkom. Túto funkciu som si najviac užívala pri dráždení iných erotogénnych zón. Keď som si napríklad pritlačila hlavicu na bradavku, vibrácie boli umiestnené presne tam, kde boli potrebné, a špička im udávala správny smer.

V kombinácii so stimuláciou klitorisu som vďaka vibrátoru od Lola Games nespočetnekrát dosiahla vyvrcholenie. Zakaždým mi trvalo len niekoľko sekúnd, maximálne minút, kým som sa dostal do orgazmického neba. Bola som dosť prekvapená nízkou cenou výrobku. Aj za túto cenu tento vibrátor prekonal mnohé, ktoré boli aj z vyššej cenovej kategórie. Plusové body dávam nielen za cenu, ale aj za výkon. Celkovo by som hračku ohodnotil 8,5 bodmi z desiatich.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-08-25 12:23:46


Další články

Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenzia

23/08/2022 Vibračné guľôčky na diaľkové ovládanie Take it Easy ERA Lola games recenziaPokiaľ ide o menších vibračných pomocníkov, najčastejšie sa stretávam s vibračnými vajíčkami. Na trhu sú však aj vibračné guľôčky, ktoré sa zavádzajú a často fungujú rovnakým … (Čítať viac)

8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.

03/11/2022 8 dôvodov, prečo je jeseň skvelým obdobím na oživenie vášho vzťahu.Vedeli ste, že existuje ročné obdobie, ktoré je na sex najlepšie? Už na prvý pohľad a úvahu je zrejmé, že tmavšie noci, padajúce lístie, sviečky, nové vône vo vetre, väčší chlad a pot… (Čítať viac)

Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.

08/11/2022 Predohra, čo to je a prečo je dôležitá.V mnohých prípadoch už len myšlienka na sex u mužov vyvoláva okamžité vzrušenie. Toto vzrušenie často vedie k erekcii, vďaka ktorej je každý muž pripravený "skočiť do toho". U žien je to však úplne ina… (Čítať viac)

Príručka o zdravotných prínosoch masturbácie

03/11/2022 Príručka o zdravotných prínosoch masturbácieObdobie dospievania otvára úplne nové dvere do sveta masturbácie a orgazmov. V tomto období mnohí z nás objavujú, aké príjemné a chutné veci nás v živote ešte čakajú. Masturbácia by však nemala zostať len v… (Čítať viac)

Načítavam...