Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Vibrátor Indeep Malena Lola games recenzia

Lola games patrí k značke erotických pomôcok, ktoré spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. Podľa môjho názoru výrobcom značky Lola games záleží predovšetkým na jednoduchosti a jasnom ovládaní erotických pomôcok. Nesnažia sa preháňať dizajn a príliš veľa niekedy zbytočných funkcií. Jedným z takýchto výrobkov je vibrátor Indeep Malena, ktorý už len svojím názvom sľubuje, že sa dostane tam, kde je to naozaj potrebné. Ale je to naozaj tak?

Balenie
Vibrátor je umiestnený v kartónovej škatuli, na ktorej je umiestnená fotografia. Vďaka tomu je okamžite jasné, ako hračka vyzerá. Na krabici sú tiež popísané všetky funkcie a možnosti vibrátora, takže pri kúpe hneď viete, čo môžete od hračky očakávať. Vnútri nájdete výrobok a nabíjací kábel s konektorom USB. Indeep Malena je k dispozícii v mnohých farbách, môžete si vybrať z naozaj širokej ponuky.

Premyslený dizajn
Vibrátor sa skladá z rukoväte, na ktorej je ovládací panel s tlačidlami a vstup pre nabíjací kábel. Ak chcete kábel zapojiť, musíte ho pretlačiť cez silikónovú membránu. Je, ako sa hovorí, "tuhá", ale v tomto prípade sa nemusíte obávať použiť trochu sily. Výrobok nebude nijako poškodený. Hračka sa skladá aj zo stimulačnej hlavice, ktorá je prispôsobená na stimuláciu klitorisu a čiastočne na vnútornú stimuláciu. Obe časti sú zaoblené a na konci obohatené o špicatý hrot. S týmto dizajnom som sa nestretla často. Pri masturbácii však aj takáto maličkosť môže mať veľký význam.
Už pri prvom pohľade na vibrátor Indeep Malena je zrejmé, že výrobcovia mysleli na to, ako skutočne potešiť jednotlivca. Vrchná časť vibrátora aj stimulačná hlavica na klitorise sú objemnejšie ako pri bežných vibrátoroch. Väčšia veľkosť zaručuje lepšie a správnejšie dráždenie, ktoré väčšina žien, vrátane mňa, hľadá a potrebuje na dosiahnutie orgazmu.
Vďaka väčšej veľkosti dráždivých častí sa stimuluje nielen väčšia plocha, ale navyše sa vibrácie rozprestierajú na oveľa väčšej ploche. Napríklad objavíte aj erotogénne zóny, o ktorých ste predtým nemali ani tušenia.
Zariadenie je vyrobené z vysokokvalitného lekárskeho silikónu. Je to môj obľúbený materiál, je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Okrem iného je bezpečný a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Indeep Malena je úplne vodotesná, takže si ju môžete užívať aj vo vani alebo v sprche.
Ovládanie je veľmi intuitívne a nie je zložité. Panel pozostáva z troch tlačidiel. Krátkym stlačením spodného tlačidla hračku zapnete a vypnete. Horné tlačidlo ovláda vibračné programy, ktorých je celkovo desať. Túto sumu považujem za primeranú a uspokojivú.

V akcii
Vibrátor je zaoblený, jeho hlavica sa pri zavádzaní približuje k hornej stene pošvy. Práve tento uhol považujem za ideálny na správnu stimuláciu bodu G. Dávam prednosť vibrátorom, ktoré sú takto zakrivené, pred tými, ktoré tvoria úplne rovnú pičku.
Špička, ktorá sa nachádza na vrchole hlavy, je skvelým doplnkom. Túto funkciu som si najviac užívala pri dráždení iných erotogénnych zón. Keď som si napríklad pritlačila hlavicu na bradavku, vibrácie boli umiestnené presne tam, kde boli potrebné, a špička im udávala správny smer.

V kombinácii so stimuláciou klitorisu som vďaka vibrátoru od Lola Games nespočetnekrát dosiahla vyvrcholenie. Zakaždým mi trvalo len niekoľko sekúnd, maximálne minút, kým som sa dostal do orgazmického neba. Bola som dosť prekvapená nízkou cenou výrobku. Aj za túto cenu tento vibrátor prekonal mnohé, ktoré boli aj z vyššej cenovej kategórie. Plusové body dávam nielen za cenu, ale aj za výkon. Celkovo by som hračku ohodnotil 8,5 bodmi z desiatich.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022-08-25 12:23:46


Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétne masturbátoryZoznámte sa s novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks značky Pipedream Products. Sada diskrétnych naháňačiek vyzerajúcich ako fľaša s vodou. Nie sú to však obyčajné fľaše ; vyzerajú rovnako ako tie, … (Čítať viac)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream

18/06/2024 Vďaka funkciám, ako je výkonné sanie, vibrácie a inovatívny dizajn, sú tieto revolučné masturbátory pripravené novo definovať potešenie pri sólovom sexe a pozdvihnúť zážitok na novú úroveň. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite a inováciám, Pipedream naďal… (Čítať viac)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešná recenzia sa týka nového prírastku do sveta erotiky, dilda King Cock Clear 7" wB z kolekcie Pipedream King Cock Clear.Ak hľadáte výnimočný zážitok a vzrušenie, neváhajte, či už ste začiatočník alebo skúsený milovník hračiek pre dospelých. … (Čítať viac)

Tajomstvo mužského sexuálneho zdravia: Ako Premeniť Mužský nástroj na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdravie - dve témy, ktoré sa navzájom prekrývajú ako pár starých nohavíc. Ale viete, ako funguje vaše mužské telo v sexuálnom kontexte? A čo môžete urobiť pre zdravie vášho penisu a reprodukčného systému? Pripravte sa na expedíciu do sve… (Čítať viac)

Načítavam...