Lola Games

Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. V súčasnosti pracujú na vývoji produktov, ktoré spĺňajú potreby a túžby dnešných ľudí.Používame len vysokokvalitné zdravotnícke materiály bezpečné pre pokožku, jemné sliznice a mikroflóru používateľov, pričom odmietame materiály obsahujúce ftaláty a iné škodlivé látky.Naše značkové výrobky si získavajú srdcia porotcov na rôznych me… (celý popis)

Lola Games je ekologická značka sexuálnych wellness produktov.

S celosvetovou láskou k vedomému a harmonickému sexuálnemu životu vznikla v roku 2015 značka Lola Games. V súčasnosti pracujú na vývoji produktov, ktoré spĺňajú potreby a túžby dnešných ľudí.
Používame len vysokokvalitné zdravotnícke materiály bezpečné pre pokožku, jemné sliznice a mikroflóru používateľov, pričom odmietame materiály obsahujúce ftaláty a iné škodlivé látky.
Naše značkové výrobky si získavajú srdcia porotcov na rôznych medzinárodných oceneniach za dizajn, ako napríklad Muse Creative Awards a Red Dot Design Awards.

Spoločnosť Lola Games verí v spoluprácu so svojimi zákazníkmi a používateľmi s cieľom zabezpečiť rešpektovanie životného prostredia.


Načítavam...