Orgie

Orgie je medzikontinentálna spoločnosť so sídlom v Európe, ktorá do svojho portfólia prináša exkluzívne prípravky založené na aktívnych zložkách z amazonského pralesa.Receptúry sa opierajú o viac ako 20 rokov skúseností v priemysle pre dospelých, ktoré stoja za jej vedením, a vďaka vysoko profesionálnemu tímu kozmetických inžinierov spájajúcich kreativitu vo výskume a vývoji ich receptúry suverénne napĺňajú poslanie prinášať svojim spotrebiteľom možnosť nových zážitkov a nevídaných pocitov. Ich … (celý popis)

Orgie je medzikontinentálna spoločnosť so sídlom v Európe, ktorá do svojho portfólia prináša exkluzívne prípravky založené na aktívnych zložkách z amazonského pralesa.
Receptúry sa opierajú o viac ako 20 rokov skúseností v priemysle pre dospelých, ktoré stoja za jej vedením, a vďaka vysoko profesionálnemu tímu kozmetických inžinierov spájajúcich kreativitu vo výskume a vývoji ich receptúry suverénne napĺňajú poslanie prinášať svojim spotrebiteľom možnosť nových zážitkov a nevídaných pocitov. Ich výrobky sú podrobované dermatologickým, gynekologickým, urologickým a eko testom a sú certifikované vysokým stupňom schválenia.
Orgie bola uvedená na trh v roku 2017 na veľtrhu eroFame s radom 38 výrobkov.
Dnes sa Orgie nachádza vo viac ako 50 krajinách a jej neustále sa rozširujúci sortiment dopĺňa viac ako 60 výrobkov.

Načítavam...